Konsultacijos

Kovo 13 d.

Tai gera diena reklamai, ypatingai per visokias įtakingų žmonių rekomendacijas. Žmonės bus linkę įsiklausyti į įžymybių žodžius, ypatingai tų, kurie atstovauja jėgą ir greiti, tai tarkim lenktynininkai, sportininkai ir pan. Ypatingai tuo gali naudotis politikai. Tam dar bus tinkama ir rytdiena. Tačiau tai tikrai blogas laikas (iki kovo 17 d.) politiniams susitarimams, bandymams prieiti vieningo sprendimo, „prastumti“ kokį teisės aktą ir pan. Tokiu metu sunku bus rasti vienybę ir palaikymo komandą šiems veiksmams. Matyt to įtakoje aš vėl gavau jau ne kartą atsakytų klausimų, kodėl nenaudoju asteroidų, kodėl nenaudoju Chirono. Tai dar kartą atsakau: nenaudoju, nes neveikia. Kaip sužinojau? Patikrinau statistiškai. Kodėl planetos veikia, o asteroidai ne? Aš nežinau. Aš nežinau, net kodėl astrologija veikia. Niekas to nežino, jei sako kad žino – vadinasi jums meluoja. Bet, taip, aš labai norėčiau sužinoti. Ir aš turiu savo paprastą versiją. Astrologiją atsinešė šumerai, žmonijos civilizacijos aušroje jie turėjo labai sudėtingų žinių, kurias mums patiems pavyko suvokti dar palyginus neseniai. Ir aš manau, kad tame nėra jokios mistikos. Jokie ateiviai nenusileido į žemę. Daugybę metų studijuodama astrologiją aš suvokiau, kad viskas vyksta ciklais, ne tik kasdienis planetų judėjimas, bet viskas apskritai. Žmonijos vystymasis irgi. Žmogus linkęs labai naiviai mąstyti, susireikšminti savo didybėje ir teigti, jog dievas yra vienas, žmogus yra vienas. Prieš jį nebuvo nieko tokio didelio. Deja, realybė kur kas banalesnė. Kur tik bepažvelgsite, visur viskas vyksta ciklais – tiek gamtoje, tiek žmogaus gyvenime, istorijoje, ekonomikoje – visur visur tos pačios analogijos. „Dalykai“ gimsta, auga, vystosi, sensta ir miršta. Nesvarbu ar tai būtų pavienis žmogus ar visa civilizacija. Tai amžinas ciklas. Civilizacija gimsta sulyg primityviuoju žmogumi, kaip kūdikis vystosi, auga, pasiekia brandą, susensta ir miršta. Ir taip vyksta nuolatos. Sakysite, kodėl nėra to įrodymų. Na tai viskas paprasta – per tiek metų jie tiesiog sunyksta. Kam įdomu, galite pasiieškoti video internete, kuriuose mokslininkai detaliai išaiškina per kiek laiko kas sunyksta. Taigi senajai civilizacijai „mirus“, kažkas vis tiek išgyvena, „gimdo“ naują, perduoda turimas žinias naujoms kartoms. Tai paaiškintų ir mistišką šumerų išnykimą. Niekur jie neišnyko, tiesiog paskutinieji kartos atstovai su laiku išmirė, o naujosios kartos vis mažiau priminė savo protėvius. Taip, jie galėjo naudotis žinių šaltiniais, tačiau tai buvo žmonės, kurie jau negimė ir negyveno senojoje civilizacijoje, todėl tos žinios jiems buvo kur kas mažiau suprantamos, natūraliai pasimiršo ir žmonija tiesiog toliau vystėsi iš naujo. Taip buvo, taip yra ir taip bus.

Pabrėžiu, tai mano nuomonė, mano versija. Ji nepretenduoja į absoliučią tiesą. Galbūt man pavyks rasti atsakymą, kodėl veikia astrologija, kas tai iš tikro yra. Ir kartais man atrodo, kad aš labai arti atsakymo, gal net jį žinau.

Tai tinkama diena apsipirkinėti, šiandien reikia pirkti klasikinius drabužius, pavyzdžiui, kostiumines kelnes. Sėkmės spalva – pilka.

Tai netinkamas laikas keliauti, tradicinėms kelionėms nieko tokio, tačiau vykti į rizikingesnes zonas šiuo metu ypač pavojinga ir nuo tokių kelionių verčiau susilaikyti iki kovo 17 d. Taip pat šiomis dienomis reikia atsargiai lipti laiptais, verčiau vengti labai stačių vietų, tokių kaip senovinių pilių, švyturių su stačiais laipteliais lankymas ir pan. 

Iki kovo 16 d. išskirtinis laikas Liūtams, ypač turintiems liūtiškąjį intelektą. Tai yra nebūtinai Liūtams pagal zodiako ženklą, tačiau labiausiai tiems, kurie turi Merkurijų Liūto ženkle. Konkretizuoti, kuo šis laikas bus išskirtinis, negalėčiau. Manau, kad labiausiai tai pasireikš mąstyme – naujais suvokimais, naujais vidiniais atradimais.

Apskritai ne tik jie, bet ir visi kiti šiandien bei rytoj jaus giliau, emocijos ryškesnės, ketinimai bus stipresni, galimos empatinės, telepatinės patirtys. Tačiau ir melo šiomis dienomis bus daug daugiau.

Tobulėjantiems – tai tinkama diena gilintis į Kabalą (Quabalah).

Eiti prie įrankių juostos