Konsultacijos

Kovo 13 – 15 d.

Paskirkite šias dienas finansų tvarkymui. Susitvarkykite visus finansinius reikalus – jei galite gauti, kokią kompensaciją ar išmoką, ją gaukite, jei turite skolų – gražinkite, jei turite paskolų, gal verta įmokėti šiek tiek į priekį. Taip pat atidėkite nebūtinas išlaidas. Pavyzdžiui, skyrybų procesą. Išsiskirti spėsite visada, dabar rekomenduočiau pataupyti. Taip pat siūlau šiomis dienomis mažiau naršyti internete, mažiau skaityti įvairius pasisakymus ir naujienas. Tai tik kels beprasmį stresą. Taip, pas mus įsigaliojo karantinas. Ir aš tikrai rekomenduoju laikytis jo sąlygų. Nėra jis be pagrindo, kad ir kaip norėtųsi taip galvoti. Jis būtinas ir atidėlioti tikrai nebebuvo galima. Kol kas neturiu pasakyti, ką paguodžiančio. Vos tik turėsiu, iškart apie tai parašysiu. Kaip jau ir sakiau, man sudėtinga prognozuoti. Mano praktikoje nei karto nebuvo pasaulinės pandemijos. Niekieno praktikoje to nebuvo. Galima remtis kitų virusų protrūkiais, tačiau jie ėjo pagal kitus darinius ir truko neilgai arba taip neišplito. Dabar aš galiu tik diena iš dienos stebėti situaciją danguje ir kažkiek ją komentuoti į priekį. Šiai dienai gerėjimo nenusimato. Vis tik siūlau suimti save į rankas ir nepamiršti gyventi toliau. Aš tarp kitko su jumis vienoje valtyje ir viskas kas laukia jūsų, laukia ir manęs. Taigi siūlau ne tik reikalus tvarkyti, bet šiomis dienomis būtinai ir pasivaikščioti išeiti. Po parkus ar kitas vietas, kuriose daugiau medžių. Grynas oras visų pirma veiks raminančiai. Nebekalbant jau kad tai sveika. Dar patarčiau kaip reikiant išsimiegoti. Tikrai tam tinkamos dienos. Poilsis irgi jūsų sveikatos draugas.
Tai geras laikas astrologijai, jei studijuojate, prisėskite prie namų darbų.

Svarstyklėmis šiomis dienomis situacija bus nė motais, jos atsiduos meilei ir persistengs su makiažu. Vat yra ženklų, kurie kaip sakoma ir grabe į veidrodį pasižiūrės. Na tai Svarstyklės kaip tik vienas tokių. Gal todėl joms meilė seksis. O va vargšės Mergelės šį kartą visi nemėgs. Tiesiog visi. Plius kaip visiškai jai nebūdinga, Mergelė šiuo metu vėluos su darbais ir pareigomis. Na taip, stresas yra stresas, natūralu, kad jis stipriausiai veikia didžiąją zodiako panikuotoją.

Mes vis dar Žuvų sezone, už savaitės sulauksime pavasario lygiadienio. Planetų derinys Ožiaragyje mums žada valdžios priespaudą, kas kaip tik ir vyksta, naujus teisės aktus, tačiau ir naujus suvokimus bei atradimus taip pat. O šalia to, kitos planetos žada ir mistiškas patirtis. Pavyzdžiui, Mėnulis šiandien keliauja mistiškuoju Skorpiono ženklu. Šiuo metu kaip tik sudaro neigiamą aspektą su Venerą, bet kol jūs prabusite, jis ir užsibaigs. Vis tik dabar tai gali kelti nerimą, svyruojančią nuotaiką ir kol prieš rašydama vaikščiojau su šuniu naktinio miesto gatvėmis, stebėjau kiek degančių langų pusę trijų nakties. Tai sunkios valandos santykiams. Na bet dauguma jas tiesiog pramiegosite 🙂 Vis tik ankstyvas rytas gali prasidėti reikalavimu spręsti senas problemas. Vis tik dvasingumą kol kas siūlyčiau padėti į šalį, šiuo metu gilinimasis į dvasines disciplinas gali paveikti labai neigiamai. Galite pritraukti prie savęs kokią besiblaškančią sielą ar pan. Kitaip tariant, galite susidurti su apsėdimu, neigiamomis energijomis ir kitais negerais dalykais. Verčiau daug vaikščioti gryname ore ir daug miegoti. Nepaisant to, net ir nieko nedarant galimi gilūs suvokimai, po kurių jau niekas jums nebeįpirš jokios religijos. Taip pat galimi „atsivėrimai“ besigilinant į astrologiją, turiu omenyje, kad besimokant ar dirbant galite suvokti naujus dalykus. Šiomis dienomis siūlyčiau gilintis daugiau į natalo ypatumus, ne į prognozavimą.

Ir nebepirkite tų kruopų ir makaronų. Gal iki tokio baisaus badmečio neprieisime 🙂 Palepinkite verčiau save vitaminų kokteiliu iš apelsinų, bananų, migdolų pieno ir cinamono. Bananai – maistinių skaidulų šaltinis, jos padės jūsų žarnynui, kuris tarp kitko vaidina lemiamą reikšmę žmogaus imunitetui, cinamonas – kraujotakai, apelsinai – vitaminui c, migdolų pienas – kalcis. Jūs tai galite pasidaryti iš vieno banano, vieno apelsino (be žievelės ir sėklų), pusės puodelio migdolų pieno ir ketvirtadalio šaukštelio cinamono. Dar rekomenduočiau įsidėti vieną arbatinį šaukštelį macos (peruvinė pipirnė). Apie ją galite daugiau informacijos rasti internete, tiesa, labiau anglų kalba nei lietuvių. Taigi sveikatos ir turėkite omenyje, kad pasiūlytas kokteilis gali būti vartojamas imuniteto stiprinimui, tačiau jokiais būdais jis nepakeičia medikų paskirto gydymo, o dėl bet kokių papildų vartojimo pirmiausia reikia konsultuotis su savo gydytoju 🙂

Gero poilsio 🙂 Susitiksime pirmadienį 🙂

Eiti prie įrankių juostos