Konsultacijos

Kovo 12 d.

Šiandien Saulė jau pakankamai nutols nuo Neptūno, kad jis nebedarytų jai poveikio, todėl daugelis pajus palengvėjimą, tarsi vidinį išsilaisvinimą, atrodo, jog mintys staiga taps aiškios, kažkur išnyks pastaruoju metu jas gaubusi migla. Todėl galimas neįprastai didelis aktyvumas, nemiga. Tiesiog šiandien perėjimo diena ir tas perėjimo efektas bus trumpalaikis, tačiau būtent šiandien rekomenduočiau atsisakyti kavos, kad netikėtai išaugęs protinis aktyvumas galiausiai nesibaigtu nerimo priepuoliu. O savijautą gerintų repo muzikos klausymas, kažko tokio kaip Tupac ar pan. Beje, šiandien visai netinka eiti į bažnyčią, nes tai paveiktų neigiamai. Iki kovo 17 d. tai blogas laikas žmonėms, dirbantiems bažnyčioje (bet kokioje religinėje bendruomenėje) ar kažkaip susijusiems su ja, tiesiog pasitaikys visokios kvailos, nors ir nelabai reikšmingos klaidos, pavyzdžiui, spausdinamuose lankstinukuose įsivels klaidos, bus atspausdintas ne tas tekstas maldyne ir t.t. 
Tai tinkamas laikas mokyti vaikus dvasingumo. Tokio, kuris priimtinas jums. Visiškai nėra svarbu kaip jūs tai darysite. Galima tiesiog pakalbėti apie vieną dvasinį dalyką, pavyzdžiui, kas yra siela, kas yra dievas ar dievai, kas yra malda, o gal į jogos užsiėmimą nusivesti. Bet kokia, kad ir trumpa pamokėlė šiandien, duos vaisius ateityje.

Tai puiki diena pirkti meno kūrinius – ypač paveikslus. Taip pat žieminius rūbus – striukes, paltus. Šios dienos sėkmės spalva – juoda.
Nuo šiandien iki kovo 23 d. bus didesnė gaisrų grėsmė, todėl su ugnimi ir degiomis medžiagomis elkitės ypač atsargiai. Lygiai tokiam pačiam periodui reikėtų susilaikyti nuo bet kokių reikalų, susijusių su kriptovaliutomis.
Kol tiek planetų keliauja Žuvų ženklu, tai vis tiek dar depresijos ir nerimo laikas, tačiau nuo šiandien jis jau kur kas lengvesnis. Ir kiekvienam ženklui tas mano minėtas minčių išsilaisvinimas pradės reikštis skirtingai. Tai tarsi prabudimas iš dvasinio miego, kurio metu mes neaišku, ką darėme:
Avinas pradės pykti ir daug keiksis.
Jautis norės daugiau valgyt ir nenorės dalintis maistu, paragaudami iš jo lėkštės, rizikuojate būti sutrypti kanopomis bei pamauti ant ragų.
Dvynius stipriai erzins rašybos klaidos, jie iš naujo perskaitys rašybos vadovėlį ir į kiekvieną klaidą baksnos pirštu.
Vėžys leisis į gilius apmąstymus ir prieis išvados, kad aplinkiniai privalo jo atsiprašyti už praėjusio periodo sunkumus.
Liūtui atsiprašymų nereikia, jis reikalaus komplimentų. Staiga jis suvoks, kad yra tobuliausias žmonijos kūrinys, jam gali kilti minčių apie save parašyti knygą.
Mergelė staiga pastebės netvarka ir netobulumą. Kentės namiškiai, nes siurbdami kilimus paliko vieną plaukelį ir puodelius surikiavo ne ta tvarka. Mergelė imsis perdaryti viską pati, nes iš aplinkinių vis tiek jokios naudos.
Svarstyklės susivoks, kad ant jų visi pyksta, ką ten pyksta, įsiutę. Jai pasidarys liūdna ir ji verks.
Skorpionas staiga atgaus regėjimą. Dabar jis pamatys visus savo priešus, kad ir kur jie besislėptų.
Šauliui tas prabudimas bus visai ne prie širdies. Jam patiko klaidžioti Kastanedos sapnuose, todėl jis leisis ieškoti priemonių, kurių dėka galėtų grįžti į psichodelines haliucinacijas. 
Ožiaragis pasibaisės tuo, kas čia vyko ir atleis visus iš darbo.
Vandenis staiga praregės, kad princas ar princesė šalia jo yra tik varlė.
Žuvys nusileis iš pačio kosmoso gelmių. Joms sunkiausia bus prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių – kol kas jos sunkiai orientuosis erdvėje ir laike.
Šiuo metu Ožiaragis, Vandenis, Žuvys, Avinas, Liūtas ir Mergelė degte degs noru išrėžti visą tiesą aplinkiniams į akis, pasakyti, ką apie juos iš tikro galvoja. Taigi jei jūs tiesos apie save girdėti nenorite, apeikite šitą būrelį dideliu ratu.

Eiti prie įrankių juostos