Konsultacijos

Kovo 10 d.

Kol valstybės uždarinėja sienas ir skelbia karantinus, planetos sako kokia gera diena keliauti. Ypač į civilizacijos mažai paliestas, egzotiškas vietas. Negaliu šį kartą paaiškinti tokios nedarnos su žmonių gyvenimo aplinkybėmis. Galvoju tik kažkas čia su tuo virusu yra ne taip….Vis tik kol kas man situacijos pagerėjimo nerodo, kaip tik šis mėnuo rodo uždarumą ir apribojimus, kas reiškia didelę karantino riziką.  Plius tai visiškai nepalankus laikas keliauti vandeniu ir po Europą.
Prasta diena sukčiams, ypač veikiantiems virtualioje erdvėje, sunkiai seksis medžioti aukas,  gal ir niekas jais nepatikės išvis. Gali tekti keisti profilį.
Šiandien bus itin jautrūs gyvūnai, ypač katės, taip pat ir vaikai, visi glausis ir ieškos motiniškos šilumos tiek iš šeimininkų, tiek iš tėvų. Šį vakarą verčiau likti namie, atidėkite naktinį gyvenimą geresniems laikams. Skirkite daugiau dėmesio vaikams, net jei jie jau beveik suaugę.
Šiuo metu susidariusi Veneros – Urano konjunkcija, laikoma kad tai geras laikas lošti loterijoje, žaisti azartinius žaidimus. Na tai teorija, ne mano versija. Šiuo metu kai matome ekonomika ant baisios krizės ribos. Taigi aš galvoju, kad efektas kaip tik priešingas ir gali sudrebinti ne vieno investicijas. Šiai dienai aš kaip tik gerai pasvarstyčiau ar neverta jų atsiimti ir padėti į saugią kojinę.

Sunkesnė diena Svarstyklėms, jos gali jausti liūdesį, nesinorės keltis iš lovos, norės verkti ir prisigerti. Svarstyklės jausis nevykėlėmis, bet kadangi jos tokios rafinuotos ir subtilios, tai viešai savo emocijų nedemonstruos.
 Vakar turėjome Mėnulio pilnatį, nežinau kaip jums, man tai buvo be galo emociškai sunki diena. Laimei, ji jau baigėsi ir kita geroji naujiena – šiandien Merkurijus baigia retrogradinį judėjimą ir vėl pradeda judėti tiesiai. Šiuo metu jis Vandenio ženkle. Tiesa, labai greitai pereis į Žuvų, gaila, bet Vandenyje jo veikimas kur kas geresnis. Merkurijus Žuvyse tai tarsi bandymas mąstyti logiškai po keleto kokteilių. Vis tik tai geriau nei retrogradinis Merkurijus. Kuris paskutines keletą savaičių vertė mus žingsniuoti atgal, pamesti mašinos raktelius, pamiršti apmokėti sąskaitas ar įrašyti neteisingas sumas ir visokias kitas smulkias nesąmones. Merkurijus Žuvyse, tiesiog paprastas Merkurijus nėr labai blogas, tiesiog labiau tinkamas poilsiui, svajonėms, senų minčių atsisakymui palaipsniui. Bet šiai dienai galvos nušviesės. Tarsi pagaliau užsidegs žalia šviesa eiti į priekį. Vėl atgauti pasitikėjimą  savo sveiku protu. Nustosime pamiršti užrakinti duris, išjungti virykles, pamaitinti kates. Vietoj betikslio klaidžiojimo rūke, mes ir vėl eisime tiesiai. Vis tik kol kas laikas turi pakankamai dviprasmiškumo – Saulė Žuvyse atneša svajonių, vaizduotės, abstraktumo laiką, tuo tarpu Mėnulis Mergelėje/Svarstyklėse šiandien reikalauja praktiškumo, realizmo, tvirtai atsistoti ant žemės. Tą dualumą ištverti dažnam ne taip jau ir lengva.

Sudėtingesnė diena astrologijai, ypač praktikuojantiems, šiandien galimi atvejai, kuomet brėžinys rėktia rėkia vieną, o žmogus tarsi ir kitoks. Pavyzdžiui, nuostabus vyras/moteris, kurio brėžinys rodo patį velnią. Na gerai, aš čia metaforiškai. Nepamirškite – žmonės dažnai meluoja, planetos – niekada.
Išeikite vakare pamedituoti prieš Mėnulį. Turiu omenyje, tiesiog atsipalaiduokite stebėdami jį. Tai veiks raminančiai. Taip pat tai geras laikas virtualiam bendravimui, tinka jungtis prie įvairių grupių, bus lengviau surasti bendraminčių.Šiandien bus labai stiprus noras svaigintis ir ne tik alkoholiu, ypač trauks bet kokie haliucinogenai, narkotinės medžiagos. Turėkite omenyje, kad to pasekoje galimi įspūdingi regėjimai, tarsi nušvitimai, kurių niekaip negalėsite pamiršti ir automatiškai tapsite itin priklausomu nuo narkotinių medžiagų. Kaip ir sakiau, leiskite vakarą namuose. Paskaitykite verčiau gerą detektyvą. Saugokite save.

Eiti prie įrankių juostos