Konsultacijos

[:lt]Kovo 10 – 11 d.[:]

[:lt]Priešpaskutinis įrašas šią savaitę. Ketvirtadienį bus išeiginė, tai vėl susitiksime penktadienį 🙂 Na o ateinančios dvi dienos netinkamos matematiškiems dalykams, jei jums reikia kažką kruopščiai skaičiuoti, vesti statistiką ir pan., dabar neabejotinai privelsite klaidų. Apskritai nėra geras tai laikas, tokiu metu paprastai išauga žmonių mirtingumas, taip pat gan skaudžiai lenda atsiminimai apie anksčiau išėjusius. Jei kils sveikatos problemų, nesigydykite patys kreipkitės į medikus. Eikite anksčiau miegoti, o ir vaikus anksčiau guldykite. Tokiomis dienomis neverta naktinėti ilgiau devintos. Apskritai vaikams skirkite daugiau dėmesio, nepalikite jų be priežiūros.
Prastas laikas dirbantiems karinėse struktūrose šauktiniams ir pan. Tokiu laiku tarnauti nesinori arba yra geresnių dalykų gyvenime, kurių iškeisti nesinori. Bet visumoje to karingo ryžto bus mažai.
Geriausia tokiomis dienomis ramiai riogsoti šiltuose kraštuose ant jūros kranto su knyga rankoje…..Rengti romantiškas vakarienes žvakių šviesoje ant tos pačios jūros kranto…
Geras laikas pirkti medicinines priemones, na tarkim kokybišką rankų kremą vaistinėje. Turiu omenyje kažką gydomo, o ne skaniai kvepiančio. Taip pat tvarkyti savo namų vaistinėles, žolelių atsargas.
Tinkama diena padėti kitiems, rūpintis kitais.  O štai save mylėti bus sunkiau. Bet gal ir gerai, per didelė meilė sau irgi gali virsti egoizmu. Mylėkite save, bet netapkite savimyla, matančiu tik save. Dabar išties toks šiek tiek neramus laikas – kaip ir kiekvienais metais, kartą metuose Saulė susitinka su Neptūnu (konjunkcija). Pats šio susitikimo pikas bus šiandien ir rytoj, bet mes jau kelios dienos kaip jį jaučiame ir dar jausime keletą dienų po to. Tai dabar verta įsiklausyti į savo intuiciją, ji bus aštresnė, užsiimti dvasinėmis praktikomis ir dvasiniu tobulėjimu, kūryba. Jus gali aplankyti stipri nuojauta, gali būti pranašingi ar bent jau ryškūs sapnai. Tinkamas laikas sąmoningo sapnavimo praktikoms, astralinei projekcijai, ryšio su aukštesnėmis jėgomis paieškoms. Tai dienos, kuomet reikia pasitikėti savimi, o ne kitais.

Išskirtinis tai laikas Vandenėms. Negalėčiau pasakyti kuo, Vandenės nėra nuspėjamos.

Dabar šiek tiek apie ateitį. Kovo 13 d. sulauksime ypatingosios jaunaties Žuvyse. Ypatinga ji tuo, kad kartu su ja dalyvaus bendrame junginyje ir Neptūnas su Venera, abu labai stiprūs Žuvų ženkle. Tai labai ypatingas laikas meilei. Tokiu metu galima sutikti savo sielos antrąją pusę. Na gerai, gerai. Nėr tokio dalyko kaip sielos antroji pusė, bet yra labai panašūs į mus žmones. Tai būtent tokį. Tokiu metu gali prasidėti giliu dvasiniu ryšiu paremti santykiai. Tiesa, jeigu jūs esate žmogus, kuris po paprasčiausio nekalto labas pradeda planuoti vestuves, jums šiuo metu santykius pradėti draudžiama. Parazituojančios psichopatinės gyvybės formos irgi siautės ieškodamos lengvo grobio.

Pabaigai norėčiau patarti kiekvieną dieną sau priminti, kad mūsų veiksmai, mūsų mintys, mūsų žodžiai kuria aplinką aplink mus ir mūsų ateitį. Todėl stenkitės mąstyti sąmoningai, kontroliuoti savo emocijas, stenkitės nesužeisti, neįskaudinti kitų žmonių. Galbūt jūs pabandėte tai daryti dieną kitą, niekas nepasikeitė ir nusprendėte, kad tai nesąmonė. Bet jeigu ilgą laiką jūs gyvenote kitaip, daug metų viską aplinkui griovėte, tai juk reikia laiko rūmams atstatyti. Pradžioje gal tik pastatysite menką užuovėją nuo vėjo, vėliau gal ir palaikį namuką, kažkada ir tvirtą namą, kol galiausiai apsigyvensite rūmuose. Na dvasiniuose rūmuose. Tai nereiškia, kad jums ims lyti pinigais ir viskas prie ko prisiliesite taps auksu. Pasikeis jūsų gyvenimo kokybė jūsų širdyje. O kai taip nutiks, visa kita ko jums reikia bus tiesiog pridėta.

A, beje, dabar kai danguje polką (na ką ten polką, greičiau lėtą valsą) šoka Saulė su Neptūnu – pats laikas bujoti sąmokslo teorijoms. Apie skiepus net nekalbėsiu. Yra aibė ir kitokių, pavyzdžiui, kad egzistuoja slaptoji draugija, kuri žino visas pasaulio paslaptis. Galima sakyti, kad savotiškai tai yra tiesa. Tiesa, tas egzistavimas nėra toks kaip mes jį primityviai suvokiame – tarkim koks storapilvių senų dėdžių būrelis kažkur Anglijoje. Nea. Tos draugijos naria susieti nematomais ryšiais. Ir nėra jie ir Kristaus palikuonys pagal kraujo liniją kaip rašė viename populiariame romane. Slaptosios draugijos narys arba kaip aš vadinu Alchemikų gildijos narys (tiesiog todėl, kad taip gražiau skamba) gali atstovauti bet kokį tikėjimą, bet greičiausiai jis nepriklausys jokiam. Jis gerbia kiekvieną šviesos spindulį ar juo šviestų krikščionių kunigas, ar budistų vienuolis, ar netgi islamo imamas. Jis gali melstis prie bet kurio altoriaus, jis gali nusilenkti bet kuriai dievybei. Mečetė, bažnyčia ar katedra, o gal palaikė vieniša koplyčia – jam visur ramybės oazė ir poilsio vieta. Jis gali suprasti kiekvieną tikėjimą ir žino, kad nėra vienos tiesos. Jis žino, kokia didybė gimdyti naujas idėjas ir kaip kvaila prie jų prisirišti amžiams. Jis žino, kad visi keliai veda į vieną ir visi čia eina ta pačia kryptimi, todėl nereikia nieko skubinti ar dėl kažko piktintis. Jis žino, kad žmonės skirtingi, todėl neverta ieškoti tokių pačių minioje. Jis dar žino, kad yra žmonių, kurių širdys plaka panašiu ritmu kaip ir jo, o šalia tokių verta prisėsti akimirkos ar kelių poilsiui. Akimirkos, bet ne viso gyvenimo. Nes jis – Krištolo piramidžių atstovas, jis Baltojo kalno riteris, jo misija šioje žemėje laikina. Jo mąstymas toks platus, kad aprėpia begalybes pasaulių, o jo žinių ir išminties upė niekada neišsenka, nes nuolat pildoma kosminės šviesos šaltinio.

Tai tiek istorijų Saulės – Neptūno konjunkcijai pažymėti. Juk tai anapusinių tiesų, fėjų fantazijų, magijos ir kitų pasaulių laikas. Ar jums buvo įdomu tai, ką rašau? Tuomet skaitykite Manly P. Hall knygas 🙂 Dabar pats laikas 🙂
Gero poilsio

[:]

Eiti prie įrankių juostos