Konsultacijos

Kovo 1 d.

Šiandien mados laikas, tačiau ne bet kokios – tai ekstravagantiškos, ekscentriškos mados laikas. Gali kilti noras kažką tokio šiomis dienomis nusipirkti, tačiau aš rekomenduočiau visus pirkinius atidėti ir verčiau žiūrėti madų šou ar juose lankytis, o apsipirkinėti galėsite po savaitgalio ir tikėtina, kad sutaupysite nemenką sumą, kurią dabar išmestumėt nenešiojamiems pašvitams.

Tai geras laikas remontuoti visokius padargus, ypač jei sugebate tai daryti savo rankomis. Žmoną pasodinkite prie TV su madų šou, o pats imkitės meistrauti, ypač veiksminga taisyti viską, kas susiję su ratais – vežimėlius, dviračius, mašinų ratus ir t.t.

Šį savaitgalį verčiau nevartoti maisto papildų, vitaminų, bereikalingų vaistų, nes bus lengva apsinuodyti. Žinoma, jei vartojate vaistus, kurie jums būtini, atsisakyti tikrai nereikia, tačiau jei šiek tiek suskaus galvą, pasistenkite apsieiti be vaistų,

Tai geras laikas draugams, draugystei, todėl šį savaitgalį nesislėpkite nuo žmonių ir būtinai susitikite su draugais. Taip pat tai geras laikas dalyvauti rinkimuose, kurti strategijas ir t.t.

Jau kartą atsakiau į klausimą ar vartoju asteroidus, bet po to sulaukiau dar kelių tokių pačių. Ne, nevartoju, kadangi patikrinau statistiškai ir pamačiau, kad neveikia. Kas yra statistinis tikrinimas – tai kuomet 100 atveju ne mažiau kaip 90 proc. pasitvirtina arba nepasitvirtina. Likusius atvejus galima vertinti kaip sutapimą, jeigu horoskope randami kiti tai patvirtinantys veiksniai.

Šis savaitgalis tinkamas laikas ezoterikai. Ypatingai tiems, kurie šioje srityje jau labai pažengę ir siekia giliausių vidinių transformacijų. Kadangi šios dienos pažymėtos ezoterikoje Fenikso simboliu. Šiam periodui galiu parekomenduoti ir knygų. Visų pirma Manly P. Hall The Lost Keys of Freemasonry, Manly P. Hall, The Phoenix: An Illustrated Review of Occultism and Philosophy, taip pat mano jau rekomenduota Egipto mirusiųjų knyga, Senojo Testamento Izaijo knyga, Naujojo Testamento Apreiškimas Jonui.Ezoterikoje neįmanomas atsinaujinimas, nesudegus iš pradžių iki pelenų. Tačiau tai be galo skausmingas procesas ir neverta tuo užsiimti pradedantiesiems. Ezoterikoje mirtis turi teigiamą prasmę – tai atsinaujinimas, nauja pradžia. Todėl ir Fenikso simbolis yra vienas švenčiausių simbolių. Egipto tradicijoje jis dar vadinamas Bennu – sugrįžtantis keliautojas. Kaip ir žmogus, kuris keliauja – gimsta, miršta, vėl gimsta – amžina kelionė. Fenikso simbolis yra ir gnozėje, ir ankstyvoje krikščionybėje, jis dar vadinamas šventojo Jono ereliu. Tai vienas pirmųjų ir esminių ezoterikos simbolių, o šis savaitgalis skirtas suvokti jo esmę, kas yra jo simbolizuojamas atgimimas. Siekiantys dvasinio atgimimo, gali naudoti jo simboliką savo gyvenime – tai ne tik Feniksas tiesiogiai, bet ir erelis, rytinė aušra, Dovydo žvaigždė.

Gero savaitgalio 🙂

Eiti prie įrankių juostos