Konsultacijos

Kovo 1 d.

Naują savaitę pradedame geru laiku meilei 🙂 Dabar gali gimti įsimintina meilės istorija arba užplūsti stiprūs atsiminimai apie praėjusius kadaise jausmus. Gal su lengvu grauduliu, bet ir su šiluma. Puiki diena santuokai. Puiki diena neįprastiems romantiškiems pasimatymams, na tarkim valtele paplaukioti. Ir, aišku, vargu ar taip bus, nes gyvename karantino laikais.
Skirkite daugiau dėmesio vaikams, ypač ikimokyklinio amžiaus. Tinka imtis įvairių protinių užduotėlių, sulauksite gerų rezultatų. Apskritai pasikalbėkite, paklauskite kas daro jūsų vaikus laimingus.
Tai neblogas laikas finansams, sveikatai, meilei ir šeimai. Geras laikas astronomijai ir astronautikai. Dabar toks laikas kai mums teks iš naujo mokytis tai ką jau mokame. Ir geriausiai seksis tiems, kurie atvers savo protus naujoms žinioms. Visai nebloga diena, vis dar turime Marso ir Plutono teigiamą aspektą. Tačiau pasistenkite išlikti savimi, nekenkti, nepaminti savo principų.
Šį mėnesį mūsų laukia labai įspūdinga Mėnulio jaunatis Žuvų ženkle (kovo 13 d.). Mes gyvename labai vandeniškame laike, kuris keičia mūsų įprastą gyvenimo būdą, rutiną (trys planetos Vandenyje), mąstymą ir suvokimą. Tai ir skirkime šį laiką žinioms, akiračio plėtimui, mokslui. Sukurkime naujas svajones, išdrįskime ir norėkime daugiau. Tačiau tegul tie pokyčiai būna vidiniai, o ne kūniški, tokie kaip plastinių operacijų ir alinančių dietų sudarkyti kūnai. Būkite gražūs vidumi, tada ir jūsų išorė švies. Nesistenkite būti visi vienodo grožio. Vienodai gražios tik plastikinės lėlės. O natūralios gamtos, tame tarpe ir žmogaus grožis yra jo unikalume. Ir kuo ryškiau jo siela šviečia gerumu, išmintimi, tuo jis gražesnis. Niekas neprivalo atrodyti kaip lėlė. Tapkite geriausia savo paties versija, o ne bandykite atitikti kažkieno grožio normas. Tam jūs turite maždaug penkerius metus, po jų pasaulis dar kartą stipriai pasikeis. O kol kas nepamirškite, kad nesate vieni. Jei sunku, paprašykite aplinkinių pagalbos. Mokykitės paprašyti. Stiprybė ne vienam tempti akmenį į kalną, stiprybė yra pripažinti, kad ir aš galiu būti silpnas. Pasitikėjimas savimi yra gerai, bet pastangos pasitikėti tik savimi tėra bandymas įsiteikti savo ego. Tegul tarp šių dviejų atsistoja žmogiškieji ryškiai ir žmoniškumas. Didžiausias dvasingumas yra gebėjimas visame kame išlaikyti pusiausvyrą.

Būkite atidesni gyvūnams, nepaleiskite lakstyti vienų be priežiūros ar uždėkite specifinį antkaklį su atpažinimo ženklais, skambaliuku ir pan. Apskritai jų sveikata labiau reikia pasirūpinti, nuvykti pas veterinarą, jei yra keistų simptomų. Gal tiesiog dažniau apsikabinti, prisiglausti prie dieviškai švelnaus kailiuko, sušildyti skaudančią sielą katino murkimu ar šuns džiaugsmingu lekavimu šalia.
Netinkamas laikas keisti šukuoseną.
Vis tik tai ir monstrų metas. Blogiems žmonėms gali kilti siaubingos idėjos. O jei tai dar ir valdžią turintys žmonės….bus klastojami duomenys, slepiami faktai.

Žuvys šiuo metu bandys nubrėžti ribas…..ribas akimirksniu nuplaus emocijų vandenynas…

 

Primenu, kad jeigu jūs esate nukentėjusi nuo bet kokios formos smurto – fizinio, psichologinio ar seksualinio, galite jungtis prie mano įkurtos grupės moterims, išgyvenusioms tą patį. Grupės pavadinimas nėra viešai skelbiamas, jei norite jungtis, parašykite man asmeninę žinutę. Net jei nėra drąsos kalbėti apie tai kas su jumis įvyko ar vis dar vyksta, jūs galite jungtis prie mūsų ir pabūti tyliomis žiūrovėmis kol išdrįsite. Nebūkite vienos, daugybė moterų Lietuvoje patiria smurtą ir nežino kaip iš to išeiti. Padėkime viena kitai savo patirtimi.

Eiti prie įrankių juostos