Konsultacijos

[:lt]Kaip suprasti Michael Jackson gimimo horoskopą? [:]

[:lt]Manęs jau ne kartą mokiniai klausė kaip suprasti Michael Jackson gimimo brėžinį. Jis iš pirmo žvilgsnio tarsi ir nerodo didelės sėkmės. Prisipažinsiu, keletą metų atgal ir man pačiai jis dar buvo iššūkis. Bet su patirtimi viskas dėliojasi į savo vietas. Visų pirma prieš mūsų akis neįtikėtino jautrumo žmogus. Asc Žuvyse ir dar Mėnulis pirmame būste….na čia jau vos ne angelas žemėje. Ir aš visiškai rimtai. Jeigu pažiūrėtumėte senas jo nuotraukas, pamatytumėte joje gerų šviesių akių berniuką. Toks žmogutis visą gyvenimą turėjo būti mamos vedžiojamas už rankos. Jeigu pažįstate žmonių su Mėnuliu pirmame būste, atkreipkite dėmesį į jų gerumą. Aš pažįstu vieną jauną vyriškį, kuris pirmame būste turi Marsą ir Mėnulį Skorpione. Labai šaltas, nepaveikiamas žmogus, netgi pakankamai žiaurus ir manipuliuojantis. Tačiau jo draugai patylomis jį vadina „mama visiems“. Nes kai niekas nemato, jis labai geras ir rūpestingas. Tai galima tik įsivaizduoti, koks yra žmogus su ASC Žuvys ir vieninteliu Mėnuliu ten.

Ko gero aktualiausias klausimas yra pedofilija. Na čia sunku pasakyti vienareikšmiškai. Tikrai neturiu didelės patirties darbe su pedofilais. Vieną  kartą į mane toks žmogus kreipėsi. Teoriškai yra laikoma, kad už pedofiliją yra atsakingas labai pažeistas Liūtas su Merkurijumi jame. Na asmeniškai aš nesu to kol kas susiejusi. Manau, kad tai turi būti palaikoma ir aibės kitų rodiklių. O kas liečia vargšą Michael, aš esu linkusi galvoti, kas pasaulis jį ne taip suprato. Neabejoju, kad jis visą gyvenimą jautė stiprų ilgesį to kažko kas jam primintų vaikystę ir geriau jautėsi tarp vaikų nei suaugusių. Aš tikiu, kad jo mintyse galėjo būti toks dalykas kaip vaikų miestas ar kažkas tokio. Juk jis taip niekada ir neišaugo iš mažo berniuko amžiaus. O kaip rodo jo horoskopas, santykis su mama, poreikis jos šilumos liko nepatenkintas. Aš galvoju, kad šioje istorijoje labai daug paslėptų dalykų ir tikrasis vergų valdovas buvo ne tėvas, o mama.

Ką mes dar matome, matome kad šis žmogus galėjo dirbti kaip vergas ir iš esmės jo visą gyvenimą ir sudarė tas darbas – vergija. Nelabai daugiau jis kuo ir gyveno, apart savo darbo. Scenos žmonėms svarbu Liūtas. Šiuo atveju turime Liūtą darbo zonoje šeštame būste, su Venera, Merkurijumi ir Uranu ten. Ko rezultate me turime žmogų, kuris gerai „žiūrisi“ scenoje. Na o Mėnulis pirmame būste vyrui visada suteikia išskirtinio žavesio. Ypač jaunystėje. Na paskui jis pats save sugadino – 6 būstas suteikia poreikį save taisyti, remontuoti. Dažniausiai labiau sveikatos ir higienos prasme, tačiau kaip matome įvaizdžio srityje, antrame būste yra Marsas, kuris paaiškina poreikį įvaizdį taisyti plastinėmis operacijomis.

Ant paties MC mes turime Saturną. Saturnas visai nepelnytai yra laikomas išskirtinai tik blogio nešėju. Visų pirma dešimtas būstas yra jo namai, kur jis pats stipriausias. Antra – planeta ant paties MC iš esmės jau yra gerai ir nesvarbu, kokia ji. Daugelis išskirtinių žvaigždžių turi planetą ant MC. Vėl gi, Saturnas čia gali dovanoti milžinišką sėkmę, o gal labiau tiktų pasakyti leidžia užsidirbti? Tuo pačiu jis čia griežtas teisėjas. Žmogus su Saturnu 10 būste visada privalės aukotis, gyventi askezės principais ir dirbti kaip vergas tikrąja to žodžio prasme, jei norės išlaikyti sėkmę savo rankose. Saturnas visada jį stebės ir nepaprastai skaudžiai baus už puikybę. Tą esu patyrusi tiek savo paties kailiu, tiek mačiusi kitų žmonių su Saturnu 10 būste gyvenime. Na gal galima pasirinkti tokiu atveju ir kitą kelią – atsisakyti karjeros. Bet manau, kad būtų sunku. Žmogus su Saturnu 10 būste yra labai ambicingas. Jam norėsis kažko gyvenime pasiekti. O tas kažko tapatu daug.

Sunku įsivaizduoti su kokiu skausmu šiame pasaulyje turėjo egzistuoti vargšė širdelė. Michael gimė ne kur būtų galėjęs egzistuoti toks, koks yra. Ne tais laikais. Bet kartais taip nutinka. Aš jį pavadinčiau netyčia ne ten užklydusia siela. Kad ir kur jis dabar būtų, tikiuosi jis surado tikruosius namus ir ramybę.
https://www.youtube.com/watch?v=A0LiYT1tXhA

 

Daugiau įrašų galite rasti: https://www.patreon.com/creator-home[:]

Eiti prie įrankių juostos