Konsultacijos

Išskirtinės blogybės (zodiako ženklai, moterys)

Avinė – vidinės agresijos simbolis, išoriškai dažniausiai mandagi ir kultūringa, bet jei užknisit, tuomet verčiau atsidurti bokso ringe su pasaulio čempionu. Avinės nemėgsta terliotis, priešą linkę pribaigti vienu smūgiu.

Taurė – na čia svarbiausia materialinis saugumas, jei yra namas, pinigai ir kiti komfortui būtini dalykai, viskas su ja bus gerai. Tarp kitko Taurės dažniausiai pasižymi ir išskirtiniu grožiu.

Dvynė – nežinau kas galėtų tai pakęst, visada meluoja, kuria įvairias istorijas, fantazuoja, aišku pagrinde apie savo gyvenimą, bet tas vis tiek nervina.

Vėžė ( ) – gimusi būti mama ir žmona, jei būčiau vyras, vesčiau tik Vėžę, nes niekada gyvenime netektų patirti jokių buitinių rūpesčių, kasdien reguliariai būtų tiekiamas maistas iš kelių patiekalų, niekada netektų naktį keltis prie verkiančio vaiko, Vėžė tiek vyrus, tiek vaikus suvokia kaip tos pačios kategorijos asmenis.

Liūtė – jai tiesiog reikia nuolatos viską pirkti, jei pirkti pats nesugebate, galite duoti ir pinigais, nusipirks pati. Aišku yra rizika, kad kažko supyks ir puls iš pasalų, bet ta rizika minimali, nes Liūtė visada taip aukštai ant pjedestalo, kad menkų žemiškų mirtingųjų tiesiog nepastebi.

Mergelė – senmergė, mezga servetėles ir negano to jas dar kitiems dovanoja, pripažįsta tik natūralų grožį.

Svarstyklė – retai, kada būna graži iš prigimties, bet turi subtilų ir rafinuotą skonį, kurio dėka, dažniausiai nustelbia gimusias būti gražiomis. Estetė, visada atkreips dėmesį į jūsų batų ir panagių kokybę, mėgsta flirtuoti, kalbėti užuominomis, nepakenčia atvirumo ir jausmų demonstravimo.

Skorpionė – palaima lovoje ir pragaras visur kitur, serga sunkia paranojos forma, niekada niekuo netiki, nuolatos kuria įvairius išbandymus, gan sadistiškos prigimties.

Šaulė – labai gera, kol kitas žmogus jai geras, jei supyksta, tampa ledo karaliene.

Ožiaragė – dar vienas labai šeiminiškas ir buitiškas ženklas, namuose visada bus tvarka, jos niekada neištiks isterijos priepuolis.

Vandenė – kai kalba Vandenė, dažnai norisi pasakyt, geriau nužudyk mane iš karto. Nu kas jų galvose??? Deja, jos ir pačios to nežino.

Žuvė – kur kas blogiau nei vyrai, amžina depresija, gyvena savo susikurtam, su realybe nieko bendro neturinčiame pasaulyje, jai niekada neįmanoma įtikti.

Eiti prie įrankių juostos