Konsultacijos

Gruodžio 9 d.

Tai kiek čia mums beliko iki magiškiausios metų šventės? Vos dvi savaitės. Ir jei dar nepasipuošėte eglutės, dabar kaip tik pats laikas tai padaryti, taip pat namus apkabinti girliandomis, apskritai išpuošti iki begalybės ir visu garsu klausytis kalėdines dainas. Šiandien bus kur kas taikesnė kalėdinė atmosfera, mažiau reikšminga atrodys tai kas savaitgalyje buvo taip svarbu, mirtini įžeidimai taps tiesiog ne kokiu tonu. Norėsis daugiau bendrauti, būsite komunikabilesni net su visai nepažįstamais žmonėmis aplinkui. Taip pat tai tinkama diena fotografuotis, darytis selfius.
Tiesa, tam masiniam gerumo jausmui visai nepasiduos Skorpionai, kuriems kalbos apie pasitikėjimą kitais žmonėmis tik kels sarkastišką šypseną. Tuo tarpu Žuvys, Šauliai ir Dvyniai paskęs savo pasaulyje. Tai geras laikas kurti įvaizdį savo internetiniam puslapiui, socialinių tinklų paskyrai.
Bet kokiu atveju tai turėtų būti ramus vakaras ir papuošus eglutę drąsiai galima sau leisti atsipalaiduoti prie serialo ar TV šou.
Skirkite daugiau dėmesio savo šuniui, jį gali kankinti nerimas. Pabūkite ilgiau lauke su šuniu ar be jo, ypač jei nutiktų toks džiaugsmas kaip sniegas. Taip pat tai labai geras laikas įvairių senų pilių lankymui. Jums pavyks pajausti gilią to laikmečio dvasią.

Deja, tai nėra gera laikas finansiškai. Tokiu laiku galite suvokti, kad bankrutuojate, galimos skolos, nuostoliai. Gera žinia ta, kad šiandien negalima dar nuleisti rankų ir reikia daryt viską, kad išsisuktumėte.

Šiuo metu Mėnulis keliauja Jaučio ženklo, Saulė sudaro neigiamą aspektą su Neptūnu, o Venerą teigiamą su Neptūnu. Todėl mes nesijausime labai gyvybingi dėl Saulės, tačiau Venera augins kūrybiškumą finansų srityje. Iš esmės tai stipriausi dienos dariniai. Žinoma, nepamirškite, kad dar be galo svarbu, kokie yra planetiniai dariniai jūsų gimimo brėžinyje, automatiškai tai įtakoja kaip stipriai esate veikiami konkrečių bendrųjų. A, beje, Merkurijus šokuoja paskutinius žingsnelius Skorpionu ir apie pietus jau pereis į Šaulį. Taigi atmosfera iškart taps ugningesnė, ryškesnė, šventiškesnė. Beje, dar šiek tiek apie Saulės – Neptūno neigiamą aspektą – tai silpnumo, nesaugumo, netgi fizinio trapumo ženklas. Ką daugelis galėjote pajusti per savaitgalį. Labiau nepasiseka tiems, kurie tokį darinį turi gimimo brėžinyje, toks žmogus gyvenime daro daug klaidų, yra nepatikimas, tačiau dėl visų nesėkmių linkęs kaltinti kitus. Tai tarsi skęstanti sielai, kuriai mes turėtumėte būti atlaidesni ir dažniau ištiesti ranką. Taigi šiuo metu dauguma mūsų irgi skęsta abejonių pasaulyje, kuriame tarsi nebeliko nieko tikra. Tokiu metu net labai racionalūs, ryžtingi žmonės tampa šiek tiek sumišę. Na belieka pasiguosti tuo, kad kažkas šitaip gyvena visą gyvenimą. Už tai labai geras laikas meninei veiklai, ypač šokiui, ypač baletui.

Žmogus eidamas per gyvenimą tobulėja, gilėja. Ir kuo gilesnis jis darosi, tuo mažiau žmonių šalia jo išlieka. Tiesiog didžiajai daugumai jis tampa per daug sudėtingu, pernelyg nesuprantamu. Toks žmogus mato per daug, kalba pernelyg tiesiai. O šiame vyniojimo į vatą pasaulyje daugumą tiesa gąsdina labiau nei velnią kryžius. Vykstant šiam procesui jums dažnai norėsis į viską spjauti bei grįžti į normalių žmonių ratą, į tą uždarą, akliną kamarėlę. Tai viena sunkiausių vidinių kovų dvasinio tobulėjimo kelyje – matyti, kad lieki vienas ir išlikti kelyje. Svarbiausia išlikti kelyje, o visa kita bus pridėta. Geriau tapti svetimu ir nepažintu kitiems, nei likti nežinomu sau pačiam. Kiekvienas gali būti kitoks nei visi.

Eiti prie įrankių juostos