Konsultacijos

[:lt]Gruodžio 7 d.[:]

[:lt]

Venera dideliu greičiu tolsta į priešingą pusę nei Uranas ir prasideda širdžių atšilimas. Jau bus galima pamiršti senas negandas, ne už ilgo norą kąsti pakeis šilumos ir susitaikymo poreikis. Tačiau konfliktų su aplinkiniais tikimybė vis dar labai didelė, veiksmingiausia šiandien jokių santykių nesiaiškinti, o tiesiog su oponento teiginiais mandagiai sutikti ir savo nuomonės įrodinėjimą palikti kitiems laikams. Nors dabar kovų laikas ir kovos vis tiek vyks įvairiausiais būdais. Pavyzdžiui, galite sužinoti, kad tarkim jūsų „draugė“ realiai veikia prieš jus pačiais niekingiausiais ir purviniausiais metodais, tarkim drąsiai į akis meluoja apie jus nebūtus dalykus, siekdama kažkokios naudos sau. Neverta to per daug sureikšminti, nes tiesa lengvai išaiškės, o šiomis dienomis piktybiški veiksmai kitų žmonių atžvilgiu grįš atgal su milžiniška jėga. Tai šiukšlių nešimo periodas, leiskite šiukšlėms pačioms išeiti. Jums reikia tik kantriai palaukti ir jų puvimo dvokas pats padarys darbą. Šiaip jau jei jūs esate intuityvus žmogus, šiuo metu pradėsite matyti kaip niekad aštriai ir iš menkų informacijos trupinių susidėliosite lengvai visą paveikslą. Tiesa, tai ką pamatysite, jus gali priversti pasišlykštėti iki begalybės tai nežinau ar verta šiuo metu stengtis viską pamatyti. Iš kitos pusės geriau negraži tiesa nei bjaurus melas. Šiandien tie, kurie meluoja vis dar nesuvoks, kad kiti gali permatyti juos už to viso purvo, kuriame jie kaip kiaulės slepiasi. Bet nereikėtų dėl to liūdėti, tiesa gali būti labai purvina. Pavyzdžiui, suvoksite, kad jums svarbus žmogus tiki ne jumis, o eiliniais paskalų nešiotojais. Ir tai bus skaudu, bet tuo pačiu ir išlaisvins. Tiesiog užsimerkite ir eikit savo keliu, tiesiai, nestabčiokite ir nesigręžiokite atgal. Tie, kurie šiomis dienomis meluoja, siekia savanaudiškų tikslų, skaudina kitus, gan greitai įklimps į žalią savo pačių nuodų pelkę. O jums šiandien kaip tik ta diena, kuomet galite pasitraukti toli toli nuo to purvo, patikėkite, praradimo skausmas bus trumpas. Po to jau tik laisvė.
Šis savaitgalis tinkamas bet kokiai veiklai su gyvūnais, pavyzdžiui, zoologijos sodo lankymui. Taip pat ir keliavimui, bet labiau į namus iš kelionių nei į svetimas šalis. Puikiai tinka vykti pasivaikščioti į mišką, leisti laiką miškuose.
Tai tinkamas laikas tokioms grožio procedūroms kaip manikiūras ir pedikiūras, bet tik pas patikimus specialistus, nes lygiagrečiai eina rizika susižeisti.
Šiandien (ir savaitgalyje) galima pritraukti prie savęs itin dvasingus partnerius – medituojančius, besigilinančius į ezoteriką, vegetarus ir pan. O į gera tai ar į bloga, paaiškės vėliau 🙂

 [:]

Eiti prie įrankių juostos