Konsultacijos

[:lt]Gruodžio 6 d. [:]

[:lt]

Vis dar tęsiasi fanatizmo periodas ir šiandien jau planetinis darinys pasieks aukščiausią tašką, kuriame išbus šiandien ir rytoj, o vėliau poveikis pamažu ims silpnėti. Rytoj išvis ypatinga diena, nes sutaps su Mėnulio jaunatimi. Tiesa pasakius, nelabai žinau, kodėl visi taip bijo pilnaties, nes jaunaties veikimas yra žymiai stipresnis. Taigi pats laikas save kažkuo užimti, kol durnos mintys neužvaldė proto. O geriausia užsiimti ekologija. Pavyzdžiui, namie surūšiuoti ir tinkamai atsikratyti nebereikalingas daiktais, o gal paskaityti, pažiūrėti kažką, praplėsti akiratį šia tema. Taip pat tai laikas, kuomet gimsta įvairūs fanatiški tikėjimai, tame tarpe ir astrologija. Aš tai visada noriu priminti, kad tikėjimas yra gerai, tačiau jis dar turi būti paremtas ir faktais. Na bent kažkoks tas pagrindėlis turėtų būti logikos. Kitaip labai didelė rizika, kad jis tiesiog peraugs į fanatizmą. Taip pat tokiu metu galimi susidūrimai su teisėsaugos institucijomis, ypač policija. Ir į „kovas“ veltis tikrai nepatartina. Nes kiekviena pusė fanatiškai kovos dėl savo tiesų. Geriausia būtų tokių kontaktų šiomis dienomis išvengti. Tokiu metu žmonės taip aklai tiki savo teisumu, kad tarkim pareigūnas ar kariškis mažai pavojingoje situacijoje gali panaudoti ginklą, nes tiesiog ją pervertins.  Deja, šį kartą tai agresyvaus fanatizmo laikas. Saugokite save.
Vis dar išlaidų periodas, bet jau nebe tokių neprotingų, todėl šiuo metu pirkti galima, tačiau reikia rinktis tokius protingus daiktus, kurių gali prireikti artimiausiu metu, pavyzdžiui, šilta kokybiška striukė.
Na ir tai tos ypatingos dvi dienos, ypač rytoj, kurios reikalingos praktikuojantiems magiją bei okultizmą. Plačiau nerašysiu, nes kas išmano ir patys žino kaip laiką išnaudoti, o kas neišmano, tai tikrai ne jų šis laikas. Ypatingai juo pasinaudoti turėtų praktikuojančios moterys. Taip pat tai nežemiškų kontaktų laikas. Netgi su ezoterika nesusiję žmonės, ypač jei yra jautresni, šiuo metu gali turėti gąsdinančių mistinių patirčių.
Ir tai paskutinės dvi dienos, po kurių jau tikrai pamažiukais įsigalės atokvėpio periodas 🙂

 [:]

Eiti prie įrankių juostos