Konsultacijos

Gruodžio 5 d.

Kačių dienos, gydomės katėmis. Gyvename tingiai ir lėtai. Geriausia dabar nieko neveikti. Jei eglutės dar nepapuošėt, tai ir nepuoškit. Dabar galioja taisyklė – ką gali daryt rytoj, niekad nedaryki tuoj. Šiandien tinka tik pasyvios, lėtos veiklos. Pavyzdžiui, megzti. O kadangi lėtėja tik kūnas, protas veiks puikiai, tinka imtis sudėtingesnių raštų. Šiandien žmonės mažiau viską sureikšmins, patys bus mažiau linkę elgtis neigiamai. Todėl tai tikrai tinkama diena planuoti savo ateitį – užsirašinėti tikslus ir planus, būtinai į kokią užrašų knygelę, o ne kompiuterį ar telefoną. 
Kaip bebūtų keista, šiandien suaktyvės pasyviosios Svarstyklės. Na ne tai kad ten į žygius eis, bet pagaliau įsives naujojo gerbėjo telefoną. Na po kokio trečio skambučio. Nes jau darėsi įtartina. Viską žinos ir viską matys, tiesa, savęs pastebėti laiko ir neliks. Dar daugiau visko pirks, užsisakys, užsiprenumeruos.
Tai geras laikas pirkti akmenis ir kristalus, be ne internetu, o gyvai, pajaučiant akmens energetiką ir tokiu būdu atsirenkant kas tinka. Taip pat tokią dieną tinka rinktis namų talismaną, juo galėtų tapti seniausias namuose esantis daiktas. Pavyzdžiui, kažkoks iš tėvų paveldėtas rakandas. Tinka ne tik pirkti brangius akmenis, galima ir gamtoje ieškoti paprasčiausio akmens, vėl gi pagal jausmą. Tik paprastus akmenėlius reikia suasmeninti. Kažką ant jų nupiešti, tarkim jums artimą simbolį ar/ir užrašyti. Laikyti jį ten, kur vyksta aktyvus, svarbus gyvenimas, pavyzdžiui, puikiai tinka darbo stalas.
O iš teorinės pusės….ar pastebėjote kaip dažnai žmogus sako – aš pasikeičiau, man gėda dėl to, koks buvau. Arba dažnas negali susitaikyti su praeities įvykiais ir gyvena kančioje dėl jų. Pamenate kaip aš sakiau, jog bet kokios situacijos pasikartojimą, analogiją ar kaip tai įvardinti, mes galime rasti gamtoje? Ko gero visiems patinka drugeliai, bet ar kas į juos žiūrėdamas galvojate, kad prieš tai jie buvo bjaurūs vikšrai? Negalvojate, nes suvokiate, kad toks drugelio vystymosi procesas. Taip pat ir su žmogumi. Iš pradžių jis vikšras, bet kažkada virs drugeliu. Nepamirškite to, kai kas nors baksnos į jus pirštu ir sakys, kad jūs toks ar anoks. Dar šiek tiek apie Mėnulį. Vakar rašiau apie Mėnulio fazes ir kam jos tinkamos. Kadangi mūsų laukia nuostabi Kalėdinė jaunatis, noriu priminti, kad tai laikas, kuomet reikia sėti sėklas į nepažįstamą žemę. Ir gali būti, kad po savaitės, t.y. priešpilnio metu mes jau išvysime keletą laibu, blyškių daigelių, kuriuos su laiku reiks išretinti ir palikti augti stipriausius. Beje, dabar kaip tik yra priešpilnis. Todėl ši diena gali būti kupina neracionalių svarstymų, nes tai sprendimų laikas – sprendimų, ką rauti, o ką palikti laikas. O jei pateikti konkretų ir tinkamą šiai dienai pavyzdį, tai tinkamas laikas rinktis, pavyzdžiui, šiandien tinka rinktis kačiuką prieglaudoje. Nes tai kačių diena. O kadangi Mėnulis šiuo metu Žuvyse, tai pasikliauti reikia savo širdimi.
Grįžtant prie vikšro temos, kai žmogus pradeda pastebėti analogijas gamtoje, neužilgo tas laikas, kuomet jis priežasties – pasekmės ryšį pradės įžvelgti visur ir jo nebetrikdys nesėkmės, tokios kaip pavėlavimas į svarbų susitikimą ir jo žlugimas. Nes jis jau suvoks kodėl taip turėjo nutikti. Žmogaus gyvenimas nėra sustyguotas, aprašytas, ištemptas viena tiesia linija. Jis kaip tik nuolat kinta. Tačiau jei reikėtų kažkaip įsivaizduoti likimą, tai galima būtų sakyti, jog jis yra beformis rutulys ir priklausomai nuo paties žmogaus veiksmų, valios tas rutulys nuolat kinta ir įgauna vienokią ar kitokią formą. Kabaloje tai vadinama Ein Sof – niekas, neturintis pabaigos, amžinas. Arba graikų ir egiptiečių Ouroboros – amžinoji, pati save ryjanti gyvatė – amžino atsinaujinimo ir atgimimo ženklas, begalybė. Jūs patys apie visą tai galite daugiau sužinoti studijuodami senuosius mitus, gilindamiesi į kabalą ar bet kurią kitą dvasinių mokslų sritį. Aš tik norėjau atkreipti dėmesį, kad jei jūs šiandien esate štai toks, koks esate, tai nereiškia, kad ir rytoj toks pat būsite. Jeigu šiandien jūsų gyvenime duobė, tai nereiškia, kad amžinai joje sėdėsite. Jūs galite įsivaizduoti, kad savo rankose laikote beformį plastilino gabalą. Iš jo galite nulipdyti bet ką, gal pirmieji kartai bus negražūs, kreivi, bet jūs galite tuos kartus vėl suminkyti į beformę masę ir vėl pradėti viską iš naujo, kad ir tūkstančius kartų, kol liksite patenkinti rezultatu. Gyvenimas neina pro šalį. Jūs visada, kiekvieną dieną turite galimybę kažką pakeisti. Tik nebūtinai ja naudojatės. Nepamirškite – maži pokyčiai priveda prie didelių dalykų. Nuostabu, jei turite galimybę pasivaikščioti prie jūros, ypač kažkur toli, kur jau ryškiai jaučiasi žiemos ranka. Šiandien tam idealus laikas – sniego ir ledo formos atneštų naują įkvėpimą, naujų vėjų jūsų galvoje. 
Ramios dienos!!!

Eiti prie įrankių juostos