Konsultacijos

Gruodžio 4 d.

Puiki diena sportui 🙂 Ypač profesionaliems sportininkams, ypač tiems, kurie žaidžia komandoje, pavyzdžiui, krepšininkams. Vis dar puiki diena atnaujinti rūbų spintą, galima jau pradėt dairytis prekių vasaros sezonui. Na bent jau kokią palaidinukę naują paimti. Sėkmės spalvos balta ir mėlyna, sėkmę neša įvairūs dryželiai. Geras laikas megzti. Ypač visokias kojines. Tai vis dar puiki diena laiką leisti su vaikais, galima kartu pasipuošti eglutę, tai bus smagi ir naudinga veikla visiems. Galima pažiūrėti nuotaikingą filmuką apie Kalėdas, pavyzdžiui, Grinčas. 
Dabar susidaręs labai gražus junginys – Marso – Veneros sekstilis. Toks derinys švelnina dieną, atneša pozityvių nuotaikų. Tai puikus laikas jei siekiate kažką artimiau pažinti. Būkite atidūs, sekite ženklus, pasinaudokite pasiūlymais, stebėkite dominančio žmogaus kūno kalbą ir klausykite žodinės kalbos. Tokiu metu šansai išauga. Toks derinukas tikrai nereiškia, kad visi dabar susirasime svajonių princus ir princeses, tačiau šansai išauga. Bet kokiu atveju toks derinys atneša puikių žmonių į mūsų gyvenimą. Nebūtinai tai turi būti antrosios pusės. 
Atsargiau šiandien reikėtų su kelionėmis, ypač po arabiškas šalis. Mes jau keliaujame periodu, kuomet sugriežtės sankcijos, bus lengviau patraukti teisėsaugos dėmesį, susilaukti baudžiamosios bylos. Kol kas tai dar mažai juntama čia namuose, bet labai kitokiose šalyse, į bėdą pakliūti jau bus žymiai lengviau vien dėl skirtingų tradicijų ir vietinių papročių bei teisės aktų nežinojimo.Šiandien taip pat galima sulaukti keistų veiksmų, agresijos iš paukščių. Atrodo tarsi visa aplinka pamažu jaučia artėjančią Plutono – Saturno sąjungą ir tarsi kaliniai prieš maištą kalėjime daužo grotas.
Šiandien ryškesnė diena Skorpionui. Jis bus magnetiškas ir aistringas, nors išoriškai šaltas, ramu, susitvardantis, bet viduje veršis tikras ugnikalnis. Skorpionas jaus vis didesnį Saturno spaudimą ir bandymą jį apriboti, todėl trauksis pats nuo paviršutiniškų dalykų, paviršutiniškų žmonių. Tačiau ryžtingai laikysis užsikabinęs savo rato. Dabar jis stengsis netgi būti sąžiningu, ieškos esmės, bus dar uždaresnis nei įprasta, tačiau nepraras savo išskirtinės intuicijos ir kiaurai visus permatys. Plius jis dar daugiau dirbs, dar daugiau padarys, stengsis palaikyti kolegas ir ginti mylimus žmones. Tačiau kalbant apie visus ženklus, turėkite omenyje, kad šiandien jus gali sužeisti, įskaudinti. Ir gal jūs pagalvosite, bet juk aš sakiau, kad gera diena. Iš tikro ji tokia ir yra. Problema tik tame, kad planetos nesilaiko žmogiškosios logikos. Arba mūsų protai dar nepajėgūs perprasti jų. Atrodytų toks baisus skausmo, išdavystės aktas, kuris sužeidžia ir palieka giliausius randus yra ne kas kita kaip jūsų išlaisvinimo aktas. Tos žaizdos jums atveria kelią į laisvę nuo netikusio žmogaus, kuris ateityje galėtų sužeisti daug skaudžiau. Bet kaip retai mes tuo pasinaudojame ir vis grįžtame, ir grįžtame atgal maldaudami, kad žiaurusis šeimininkas priimtų atgal mus į vergiją. 
Pereikime prie teorinių klausimų. Ir amžinojo ginčo, kuo svarbios mėnulio fazės, ar jos turi kokią reikšmę. Be abejo, šiokią tokią turi. Bet kaip ir patys matote, nieko tokio nevyksta tragiško per tas pilnatis. Taigi jaunatis – jos metu tinka ieškoti kažkokių ketinimų, nusistatyti sau tikslus, kažkur pasirodyti, kur siekiate palikti įspūdį, pradėti naujus dalykus. Priešpilnis – tinka veiklai, kuriai reikalingas įkvėpimas, dideliems darbams, kuriems reikia daug energijos, judėti į priekį. Pilnatis – skirta veiklai, kurioje reikia dėti daug pastangų, savianalizei, paleisti atsikratyti nenaudingų dalykų ir žmonių. Delčia – įvertinimui, veiklos perkainojimui, kad su nauja jėga galėtumėte tęsti gyvenimo kelionę, tokiu laiku galima atšvęsti pasiekimus, išreikšti savo dėkingumą.
Na o dvasiniu keliu einantiems šiandien labai svarbi diena, tiesa, tik moterims. Kitaip tariant tai gali būti prabudimo diena, stiprių transformacijų laikas. Žinote, tas žodis prabudimas visai nereiškia, kad štai prabudau ir tapau šventuoju. Ir dabar tokiu ir būsiu, o po to eisiu į dangų. Ne. Žmogaus siela skleidžiasi tarsi gėlės žiedas – lapelis po lapelį (labiau gal turiu omenyje tokią gėlę kaip rožę, o ne tarkim ramunę ar pienę), todėl ir pabudimų jo gyvenime gali būti daugybė. Tai vos tik susidūrus su kokia labiau mistine patirtimi gal nereikėtų pasiskelbti šventuoju ir pradėti auklėti visus nuo laiptelio. Iš kitos pusės, na čia gi jūsų reikalas 🙂 Galima tyliai eiti savo keliu, galima užlipus kaimo stotelė ant suolo garsiai kudakuot ir skelbtis kalakutų valdovu. Tiesiog rizikuojate gauti gerai rykščių nuo tūlo dikto kaimiečio ir teks toliau pėdinti gėdingai pabrukus uodegą. Tai aš galvoju, kad protingiausia visokius dalykus ir pasiekimus laikyti savyje. Puiku, kad jūs suvokėte kažką naujo, bet bjauriu balsu bliauti ir tuo džiaugtis bei baksnoti į kitus, tai kažkas tokio kaip antrokui juoktis iš pirmoko, kad tas už jį kvailesnis, o po to du kartus iš eilės likti antriems metams 😛
Na o šiaip tai sulaukiau labai įdomaus klausimo, kodėl gi aš teigiu, kad alchemija kalba apie žmogaus siela, kuomet joje tiek cheminių elementų. Pamenate, kartą jau pasakojau istoriją apie raganų viralus ir kaip ten viskas užkoduota? Taip ir čia. Iš esmės kiekviename dvasiniame mokyme jūs rasite daug užkoduotos informacijos. Pavyzdžiui, ką reiškia tuomet C.O.N.H., kas chemijoje yra anglis, deguonis, azotas ir vandenilis. Taigi C yra žmogaus sąmonė ir valia, O – yra psichika, N yra astralinis kūnas, H yra fizinis kūnas. Beje, kalbant apie visą simboliką, ar pastebėjote, kad iš esmės mes visur galime rasti ratų, vežimo simbolį. Pavyzdžiui, Kalėdų senelio rogės, Apolono vežimas, Krišna irgi turėjo vežimą arba egiptiečių Sahu ir t.t. Arba Merkaba Kabaloje – vežimas, važiuoti. Primityviai taip kalbant tai vežimas yra simbolika sielos kelionių tarp gyvenimų. Ta priemonė, kuri ją nugabena iš vienos vietos į kitą. Kodėl aš taip dažnai apie tai rašau ir lyginu įvairius mokymus? Tik todėl, kad parodyčiau, jog visos žmonijos istorijos nuo pat jos ištakų kalba apie vieną ir tą patį. Kad ir ką jūs seksite, studijuosite, mokysitės, galiausiai jūs vis tiek prieisite prie to paties atsakymo. Nėra jokio išrinktųjų mokymo. Jie visi veda į to pačio kalno viršūnę, takeliais tik skirtingais.
Jaukaus vakaro!!! Ir būtinai prisėskite ramioms apmąstymo akimirkoms su puodeliu karšto šokolado arba arbatos (jei karšto šokolado nemėgstate taip kaip aš) 🙂

Eiti prie įrankių juostos