Konsultacijos

Gruodžio 31 d.

Taigi nauji metai, nauja laimė. Daugelis laukia, kad jie atneš kažką naujo. Nenoriu nuvilti, bet to nebus. Tai visiškai eilinė ir nereikšminga data, na nebent šiomis dienomis jūsų gimtadienis. Nes būtent gimtadienis yra reikšmingiausia diena metuose. Ir todėl aš nerašau bendrųjų metinių prognozių dvylikai zodiako ženklų. Visų pirma astrologijoje net nėra tokio atskaitos taško kaip Nauji metai, t.y. sausio 1 diena. Antra – visiškai neįmanoma suskirstyti visų žmonių į dvylika rūšių ir išprognozuoti jiems ateitį. Galima pakalbėti apie tendencijas danguje šiuo metu, bet vėl gi, jei asmeninė prognozė tam ypač prieštarauja, gyvenimo aplinkybės yra kitokios, tai žmogus ir poveikio gali nepajausti. Ir visi astrologai puikiai tai žino 🙂 Na bent jau apie bendrąsias metines prognozės. Tačiau ką tikrai galiu jums pasakyti, kad ateinantys metai (pakol Jupiteris keliaus Šaulio ženklu), tikrai tinkami bendravimui su gyvūnais ir būtent šie metai yra tinkami įsigyti augintinį, jį dresuoti, juo džiaugtis ir t.t. Tai toks būtų bendrasis mano horoskopas dvylikai zodiako ženklų. 

Na o kalbant apie paskutines šventines dienas, turiu pasakyti, kad visų pirma tai pakankamai sudėtingas laikas buvimui su vaikais. Rekomenduočiau tėveliams šventėms vaikus palikti senelių ar pan. priežiūrai. Nešvęsti kartu su vaikais (turiu omenyje mažus vaikus ir audringus vakarėlius), nesivesti vaikų į masinio susibūrimo vietas, į lauką fejerverkų metu ir pan. Geriausia ir į keliones būtų jų neimti. Apskritai laikas visiškai netinkamas šventei. Geriausia tokį vakarą praleisti žiūrint filmą ar filmus (rekomenduoju šiam vakarui Isle of Dogs).  Net neabejoju, kad šiuo patarimu mažai kas pasinaudos ir degtinė liesis laisvai. Tačiau turėkite omenyje, kad jau prasideda ilgas laikas, kuomet alkoholio vartojimas bus ypatingai žalingas – lengvai sukels priklausomybes, bus daug sunkių apsinuodijimų ir alkoholio veikimo pasekoje didelių nemalonumų. Toks laikas tęsis beveik visą sausį, todėl bent jau nuo rytojaus rekomenduotina visiškai atsisakyti alkoholio bent jau iki sausio 23 d. Taip pat tai bus blogas laikas emigruoti, keliauti, būti ir gyventi užsienyje. Toks periodas pats savaime duoda pakitusią sąmonę ir daug kam gali atnešti euforinį apsvaigimą, manijos būsenas, todėl skatinti dar to stimuliantais tikrai nereikia.

Nemėtykite pinigų, pirkite taupiai, jei šiandien labai išsitaškysite, gan greit teks to pasigailėti nes kaip tyčia pinigų prisireiks. Šiandien laimi tie, kurie perka pigiai ir kaip įmanoma mažiau.

O šiaip tai šiandien labai vyriška diena, kuomet būtent vyrai, o ne moterys turi galimybę suspindėti ir tapti vakaro žvaigždėmis. Šiandien moteris pridera ramiai pabūti vyrų šešėlyje. Tarp kitko tai gali išeiti į naudą ir seniai nusibodusiame sutuoktinyje vėl atrasti kažką žavaus.

Na ir tai geras laikas vienatvei, ypač tiems, kurie nori tobulėti dvasiškai. Šiandien ta diena, kuomet gali pavykt suvokti, jog žmogiškasis kūnas tik sielos skafandras. Žmogiškoji būtis – tik mokslo metai sielų mokykloje. Tas suvokimas išlaisvina, gaila tik, kad daugelis taip kietai miega ir vis dar negali prabusti. Tačiau šiąnakt būtent ta naktis, kuomet tai įmanoma. Šiąnakt galima suvokti, kad nesi skafandras, o esi tai, kas jo viduje. Norintiems žvelgti giliau, rekomenduoju Ram Dass knygą Be Here Now. Gal yra ir pdf versija kažkur internete. Vertimo į lietuvių kalbą, deja, ne. Beje, ši naktis tokia labai magiška. Galima užrašyti savo didžiausią norą ir tikėtis jog jis išsipildys. Užrašyti reikia į kažkokią ypatingą „knygą“. Maginių norų knygą. Turiu omenyje paskirti ją tik tokiems ir panašiems dalykams. Tuo užsiimti galima šiąnakt nuo 23 val, iki rytojaus ryto 6 val. 

Tai tiek – gerų švenčių 🙂 Susitiksime jau po jų 🙂

Eiti prie įrankių juostos