Konsultacijos

Gruodžio 31 d.

Puiki diena „kalėdinėms kelionėms“. Turiu omenyje tiems, kurie išvyko švenčių. Na gal jau labiau tiktų sakyti naujametinėms. Nes kaip tik pats tas laikas švesti Naujuosius prie eglutės kokiame rytais dvelkiančiame Budapešte ar Kalėdų senio valdose Suomijoje. O vengti reikėtų maisto pertekliaus, dabar jau tinka nieko nelaukiant išsimatuoti apimtis ir pamąstyti ar nevertėtų jų keisti. O šiaip tai geras laikas bendravimui. Šiandien žmonių kompanijoje jausitės savi. Taip pat šis laikas geras finansiškai. Tiesa, visiems skirtingai. Vienas gali gauti labai dosniai, kitam įplaukos ar žinios apie jas kels graudų juoką. Tačiau bet kokiu atveju tai gavimo laikas. Įdomu, kad pokyčiai tokie kontraversiški ir meilės reikaluose. Ypač santuokiniuose. Tokiu laiku tinka kurti santuokines tradicijas. Ypač vėžiško tipo moterims. Taigi jei esate susituokęs su Vėže, šiandien padarykite kažką be galo sentimentalaus, kas priverks ją iš džiaugsmo verkti ir tegul tai tampa kasmetine tradicija. Tai stiprins santuokinius ryšius. Bet verkti žmona turi iš džiaugsmo, ne iš skausmo. Lengva susipainioti, todėl būkite atidūs.

Tai ryškesnė diena Skorpionams, Šauliams, Vandeniams – jie norė būti unikalūs, išsiskirti savo išvaizda, todėl kiti ženklai šį kartą šalia jų gali nublankti.
Mėnulis šiuo metu keliauja Žuvų ženklu, todėl tiek naktį iš pirmadienio, tiek naktį iš antradienio galimi ryškūs, keisti sapnai. Merkurijus sudaro teigiamą sąjungą su Uranu, bet tai nėra labai reikšminga, apart dėl kelionių. Tačiau siekiantiems tobulėjimo tai tikrai ypatingas laikas, kadangi tokiu laiku galima nubraukti visus tabu ir pradėt sekti širdies balsu, tokiu laiku žmogus savyje atranda atjautos jausmą kitiems, net jei iki šiol buvo užkietėjęs mizantropas. Tokiu metu dauguma žmonių pradeda jausti didžiulį muzikos poreikį, gyvenimo džiaugsmą ir meilę savo planetai. Iš ties tokiu metu žmonių vienybė gali kalnus nugriauti. Todėl tai itin geras laikas masinėms meditacijoms, mitingams, pasipiešinimo judėjimams, t.y. tiems dalykams, kuriems reikalinga vieninga minios jėga. Bet nebūtinai, kad kažką nuversti ir perversti, tokiu metu minios jėga gali ir pakylėti. Nebūkite šiąnakt vieni, net jei esate visai vieni. Nueikite Naųjųjų kartu su minia sutikti prie eglutės. Tai naktis, kuomet žmonės turi galimybę pajausti, kad visi yra vienis. Gerų kalendorinių metų!!! Nors ši data visai nereikšminga, bet pati diena tai gera 🙂

Eiti prie įrankių juostos