Konsultacijos

[:lt]Gruodžio 3 d. [:]

[:lt]Taigi, meilei blogas darinys pradėjo skirstytis. Venera įėjo į Skorpioną ir pamažiukais santykiuose nusistovės ramybė, konfliktus gali keisti aistringo susitaikymo periodas. Tiesa, kol kas poveikis dar neišsisklaidė iki galo, o atsižvelgiant į dienos bendrą konfliktiškumą, galimi nemenki konfliktai su partneriais.
Ta proga aš pagalvojau, santykiai toks sudėtingas dalykas, dalis žmonių tiesiog nepasiruošę išgyventi jų keliamų kančių. O mes artėjame prie Vandenio eros, kurią valdys Plutonas ir nors tai dar ne visai greit, pirmasis jo kontaktas įvyks 2023 metais, tačiau žvelgiant iš istorinės perspektyvos, tai 4 metai tik smiltelė laiko smėlio laikrodyje. Vis tik Vandenio era atneš technologijų amžių ir neklusnias moteris bei vyrus pakeis klusnūs robotai. Klausimas, kaip stipriai dirbtinis intelektas užvaldys žmonijos teritoriją. Ir tai priklauso iš dalies nuo to, kiek patys jiems leisime, kiek toli norėsime įsileisti į savo gyvenimą. Galimybė nejausti neigiamų emocijų yra be galo viliojanti, kaip ir galimybė gyventi paprastai, be konfliktų, be įtampos, skausmo. Iš ties juk tai įmanoma ir poros santykiuose, reikia tiesiog nekonfliktuoti……Ne gyvybė negali atstoti gyvybės….O tapti robotu sieloje žmogui ir dar kaip lengva.

Grįžtant prie šios dienos – nors meilės sfera ėmė valytis nuo pikto planetinio veikimo, vis dar labai piktai veikia Marsas ir jo veikimo pabaigos dar teks šiek tiek luktelėti. O kol jis taip veikia, gali sukelti tiesiog nevaldoma poreikį mėtyti pinigus, pavyzdžiui, apsipirkinėti. Tai būtų protinga parduotuves apeiti ratu, nebent turite geležinę valią ir sugebate nusipirkti tik tą vieną reikalingą daiktą.

Taip pat tai tokių „nesąmonių“ diena kai netyčia ištrinamas ilgai rašytas tekstas, dingsta laiškai, žinutės, įrašomi klaidingi adresai ir t.t. Todėl reikia viską tikrinti daugybę kartų ir viską nuolatos saugoti.

Šiandien reikia daugiau dėmesio skirti plaukams, dabar jų silpnėjimo metas, todėl bent jau vakare po darbo reikia gerai iššukuoti plaukus šukomis (ne šepečiu), tiesiog tam, kad masažuotumėte galvos odą ir gerintumėte kraujotaką.

Ateinanti savaitė bus fanatizmo ir fanatikų savaitė. Tai religinių fanatikų siautėjimo laikas, ypatingai tai stipriai pasijusti gali sektų nariams. Masinė apokaliptinės sektos Peoples Temple savižudybė (ir galybė žmogžudysčių) įvyko būtent esant tokiam dariniui – nusižudė ir buvo nužudyti apie 900 sektos narių. Taigi dabar pats laikas pasitraukti iš organizacijų, skatinančių aršiai kovoti už savo teises ar pan. Tokiu metu kova virsta fanatikų šėlsmu, tikrieji idealai pamirštami, žmones apakina tikėjimas savo teisumu ir net jei idėja kažkada buvo graži ir teisinga, dabar ji tampa iškreipta. Ne visiems tai reiškiasi tokia baisia forma. Kitus apsėdimas apimti gali ne tokia bloga prasme, o pavyzdžiu, žmogus gali fanatiškai siekti karjeros. Pavyzdžiui, mano galvoje tokiu metu sukasi tik mintys apie darbą ir aš nevalingai kiekviename pokalbyje iš žmogaus bendravimo ir manierų dėlioju jo galimą natalinį portretą ar bent jau bandau nuspėti zodiako ženklą. Šiaip jau ir bendravimas tokiu metu būna šiek tiek apsunkintas, nes tarsi netyčia leptelimi netaktiški klausimai ir pan. Merkurijus sugrįžo į Skorpioną, todėl išaugs ir įtarumas. Pavyzdžiui, dings pasitikėjimas draugais, norėsis slapta šnipinėti ir tikrinti jų žodžius. Daugelis taip ir darys. Taip pat šiuo metu auga energija, ypač agresija ir labiausiai tai pasijaus Ugnies ženklo atstovams. Ypatingai vaikams. Vėl gi, tai nebūtinai blogas poveikis, be abejo, jei vaikas ir taip labai ugningo būdo, tai dabar kaip tik tas laikas kai jis gali kaip reikiant prisidirbti. Tikėtini konfliktai tarp tėvų ir vaikų, net jei tie vaikai jau suaugę. Tačiau jei vaikas ramus ir lėtas, ypač tas dabar galioja mergaitėms, šiuo metu jį galima paskatinti kaip sakoma „kalnus versti“, nes tiesiog bus daugiau energijos ir drąsos. Tačiau to pasekoje vaikai gali sapnuoti naktinius košmarus, bijoti naktį miegoti vieni, taip pat ir didesni.
Kol kas tai ir finansinių problemų, blogos sveikatos laikas, turintiems psichikos sutrikimų dabar gali pasireikšti gili depresija. Jei įmanoma, šiuo metu geriau nesigulti į ligoninę, nesigydyti (žinoma, jei jums apendicitas, tai būtų nelabai protinga laukti dar savaitę). Gyvūnai irgi bus jautresni šiam veikimui, ypač katės, ypač naktimis. Tiesiog bus aktyvesnės.

Šiandien reikia melstis ar medituoti, prašyti visatos ir dievų meilės bei šviesos. Beje, tinkamas laikas pagalbos kreiptis į šamanus, tokiu periodu jų galios išauga. Tačiau tai turi būti ir tikrai stiprus tame ką daro asmuo. Jei tokio nežinote, kur kas geriau bus tiesiog nuoširdžiai pasimelsti ar pamedituoti ir vienatvėje, o ne bet kokio pobūdžio šventykloje.

https://www.dailymail.co.uk/…/Humans-robots-babies-100-year…[:]

Eiti prie įrankių juostos