Konsultacijos

Gruodžio 20 – 29 d.

Na pradėsiu nuo to, kad esu labai pavargusi. Nebepamenu, kada buvau tokia pavargusi ir man labai reikia poilsio. Taigi keletą dienų įžvalgų nebus. Sugrįšiu sausio 30 d. 🙂 Kas esate užsakę horoskopus iki švenčių, juos gausite laiku, nedirbsiu tik per pačias šventes ir nerašysiu ateinančią savaitę apžvalgų. Taigi paskutiniame savo įraše prieš Kalėdas noriu apsieiti be įprastinių banalių sveikinimų su artėjančiomis šventėmis ir verčiau pasidalinsiu įrašo apačioje skelbimu apie benamius kačiukus. Mūsų daug, gal atsiras nors kažkuriam jų namai? Jei jūsų Kalėdos vienišos – įsigykite draugą. Jis bus to vertas. Toks mano kalėdinis sveikinimas ir palinkėjimas 🙂
Na o dabar pereikime prie to, kas mūsų laukia per likusias šios savaitės dienas ir per ateinančią savaitę. Šiek tiek sunkesnis laikas bus iki gruodžio 25 d., kuomet gali nieko nesinorėti, norėsis nusimesti visas pareigas ir „privalau“, erzins oras, kad ir koks jis bebūtų. Tai ir nereikia savęs per daug apkrauti. Verčiau į viską nusispjaut ir jaukiai įsitaisyti su mezginiu fotelyje arba nėriniu. Dabar jau jei dar nenupirkote dovanų, tai ir nebepirkite. Vadinasi nedžiugina jūsų tas procesas, tai ir nereikia. Geriausia imtis pirkinių pasninko ir išvis nieko nepirkti. Tada geriau pamerkite pušies šaką, gal dar kokią sode rastą šaką su nenurinktom uogom, kad jaustųsi tikras kalėdinis kvapas, padėkite ant stalo vaisių, iškepkite kažką skanaus, pavyzdžiui, tų pačių riebių kanelių. Geriau taip nei prie stalo mirti nuo išsekimo, siekiant įvykdyti privalomas pareigas. Geriau skanus naminis kepinys nei sekinantis lėkimas per parduotuves, jei to negalite pakęsti. Galų gale galima nunerti mielą gyvūnėlį vaikui vietoj pirktinės dovanos. Ko gero skamba beviltiškai senamadiškai. Bet pabandyti verta. Vaikai kur kas laimingesni kai moka žaisti paprastus žaidimus, o ne žaidžia kompiuteriu.Deja, bet kai kam tai gali būti ir netekčių metas….nebūtinai žmonių…gal brangaus gyvūno….Taip jau būna tam tikrų ciklų pabaigoje/pradžioje – išeina šiek tiek daugiau nei įprasta. Nes kai kam naujas ciklas tai laikas išlipti artimiausioje stotelė ir tęsti kelionę jau kitu traukiniu.
Gruodžio 22 d. Saulė pereis į Ožiaragio ženklą, ir jau dabar Ožiaragiai gali blaškytis tarsi liūtai narve, genami ambicijų ištrūkti į laisvę ir dar daugiau gyvenime pasiekti. Na o durims atsidarius, jie gali pamiršti visas šventes ir atostogų planus bei stačia galva pasinerti į naujus darbus. 
Kalbant apie visus, tai gruodžio 25 d. situacija jau gerės, jau esu minėjusi, kad gruodžio 26 d. mus ištiks magiškoji Jaunatis, o šį kartą ji dar ypatinga tuo, kad visame tame šuo dalyvaus ir Jupiteris. Taigi galima tikėtis įspūdingų prabudimų, kūrybiškumo bangos, mistinių patirčių. Netgi labai svarbių istorinių atradimų, ypač iš gilios senovės, kažkuo susijusių su mistika arba tiesiog sunkiai paaiškinamų.O kol kas Mėnulis keliauja Svarstyklių ženklu, Marsas vis dar teigiamoje sąjungoje su Saturnu, o Merkurijus konflikte su Neptūnu. Todėl šiandien mes ir norėsime lėkti į priekį, ir jėgų tam pritrūks, vis dar bus sunku sutelkti dėmesį, kils problemų bendraujant. Pagalvokite gerai prieš kalbėdami. Ypač jautrios bus Žuvys, tuo tarpu Dvyniai ir Šauliai gyvens noru kitiems padėti, na bent jau pakelti nuotaiką, tiesa, gali likti visiškai neteisingai suprasti. Nes visumoje tai daugumos galvose bus sumaištis. Tiesa, žymiai geriau taps jau gruodžio 22 d., kuomet Marsas susidraugaus su Plutonu. Tai didesnės sėkmės, didesnių galimybių laikas, taip pat ir aiškaus žinojimo, ko norime ir kas verta pastangų. Na o šiandien palepinkite save sočiais pusryčiais – kumpiu, sūriu. Dar geriau jei turite ilgo virimo puodą ir galite jame kažką užkaisti iš vakaro, kad ryte beliktų įsidėti į lėkštę. Nes gali visiškai niekam nebūti jėgų (tas galioja iki gruodžio 22 d.). 

Taigi šiam kartui tiek. Susitiksime po švenčių. Ir nepamirškite – Kalėdų rytą jau bus šviesiau 🙂
P.S. kačiukai!!! Kas gi geriau jiems būtų dovanų nei nauji namai?

„Ieškome namų stacionare patalpintiems 8 katinukams, atvežtiems iš sodybos. Čia tas atvejis , kai arba paimat arba kažkur padėsiu. O kur gi padės? Nieko nenori girdėti nei apie skiepus, nei apie sterilizacijas. Net priverčia pasijausti kaltom, kad sodyboje prisidaugino kačių. Bėda ta,kad prieglaudoje dabar karantinas ir negalime rizikuoti dar 8 gyvybėmis. Katinukai patalpinti stacionare skiepams. Tai reiškia, kad čia turės praleisti 3 savaites. Nebent kas nors norėsite suteikti kažkuriam namus.Juoda ilgesnio plauko- suaugusi katė, rainas-vienintelis katinukas, visos kitos juodukės – katytės. Katinukams apie 5-7 mėn. Tel. 8 614 83373, 8 686 32673
Labai prašome švenčių proga padovanoti katinukams po skiepą, Skiepas 10 Eur.
Gavėjas: VŠĮ Katino svajonė
Įmonės kodas: 302899022
A/S Nr.: LT17 7300 0101 3339 1531
Bankas: AB Swedbank
Paypal adresas info@katinosvajone.lt
Paskirtis: skiepams“


https://www.facebook.com/VsiKatinoSvajone/photos/pcb.2082073711896062/2082072691896164/?type=3&theater

Eiti prie įrankių juostos