Konsultacijos

Gruodžio 2 d.

Na štai pradedame artėti prie prieblandos zonos – Saturno/Plutono konjunkcijos. Toks laikas buvo pernai pavasarį ir jo metu sudegė NotreDame katedra. Aną kartą buvo tik šešėliai, šį kartą pasieksime patį piką. Ką sugriaus Saturnas su Plutonu? Kažką seno. Bet neskubėkime į priekį.

Tai puiki diena fotografuotis, dirbti nuotraukų koregavimo programomis. O žiūriu už lango sninga, tai jau būtinai įsikelkite nuotrauką su pirmuoju sniegu 🙂 Simboline pradžia. Astrologijoje visuomet svarbiausias pradžios veiksmas, visa kita tik pasekmės. Tai geras laikas apsipirkinėti, ypač internetu. Geras laikas lankytis po masinius renginius. Na pirmadienį gal jų ir nebus didelis pasirinkimas, tačiau galima nueiti aplankyti Kalėdų eglutės, pasidžiaugti bendromis nuotaikomis tvyrančiomis ore. Jas visada atneša pirmasis sniegas. Galima nekęsti Kalėdų, galima nebūti krikščionių. Bet šventė yra šventė. Po teisybe ji net ne krikščioniška. Bet žmonijos istorijoje daugybė dalykų yra nukopijuota ir perkopijuota. Iš kitos pusės tai juk lyg įrodymas. Per tūkstančius metų žmonės švenčia tas pas pačias šventes, kartoja tą pačią istoriją. Tik žodžiai ir pavadinimai kitokie. Na bet grįžtant prie temos, būtinai šiandien pabūkite lauke, pasivaikščiokite. Vėliau tam gali nebūti nei jėgų, nei noro o ir gamtinės sąlygos nebeleisti. Galima vadinti kalėdines žaliaskares beskonybe, piktintis, kiek pinigų joms išleista, skųstis, kad negraži, o galima tiesiog pasidžiaugti tamsos ir šviesos žaismus. Kiekvienas metų laikas dovanoja mums kažką gražaus ir tai yra tamsos dovana. Šviesoje juk šviesos nespindi. Kiekviena gyvenimo sfera sudaryta iš dviejų polių, kaip kad tarkim tamsa ir šviesa. Ir žmonėms įprasta skirstyti – tamsa – blogis, šviesa gėris. Iš ties tai tik dvi kitokios vieno ir to paties pusės. Bet kokia materija šioje žemėje turi ir dvasinį atitikmenį. Šviečianti, puošni eglutė mus moko įžvelgti tamsos grožį.

Šiandien neįprasti jausmai užplūs Aviną. Jis bus geras. Ir norės visiems padėti. Neatstumkite Avino pagalbos. Jis ir pats žino, kad jūs viską sugebate patys. Jis tiesiog nori šanso visiems parodyti, kad yra geras.

Šiuo metu mes turime jaukų, gražų, Mėnulį. Labai simboliška, bet šį kartą jaunaties sulauksime per pačias Kalėdas. Oficialiai tai įvyks ankstų gruodžio 26 d. rytą, tačiau neabejotinai jos „spinduliai“ mus veiks jau ir išvakarėse. Na bet plačiau – dienoms priartėjus. O ši diena labai svarbi tuo, kad tai naujos pradžios diena ir aš taip džiaugiuosi, kad ją iškilmingai pažymėjo ir iškritęs sniegas, net jei tai trumpam. Kiekvienas mūsų turime daug dalykų, kuriuos atidėliojame ir ruošiamės pradėti kažkada ateityje – nuo keturiasdešimties, nuo Naujųjų metų ir pan. Tai nesuveikia. Niekada nesuveikia. Šiandien yra viena tų retų dienų, kuomet galima tiesiog nubraukti viską, atsistoti ir pasakyti – aš pradedu šiandien. Nesvarbu visai ką – mesti svorį, mesti rūkyti, nutraukti beviltiškus santykius ir t.t. Esmė yra tik ta, kad dabar yra laikas pradėti. Kartais būna tokių dienų, kuomet mintis reik aklinai uždaryti, atsistoti ir drąsiai eiti, net jei nesate tikri ar sekančiam žingsnyje jūsų nelaukia bedugnė.Taigi apibendrinant, ką mes čia dabar turime? O turime Venerą Ožiaragyje ir meilės reikalai šiuo metu tampa mažiau aktualūs. Mūsų laukia nuostabi kalėdinė jaunatis Šaulyje, kuri atneš optimizmą ir norą leistis į nuotykius. Mes turime tiesiai pajudėjusį Neptūną, kuris iliuzijomis ir susijaukusiu mąstymu mus kankino nuo birželio 21 d. Taigi įsijunkime kokią seną seną dainą ir iškepkime riešutų pyragą. Tokiu laiku lengviausia stovėti ant tvirtos žemės, nublanksta noras slėptis nuo realybės meditacijose, muzikoje ir niūriose mintyse. Tokį vakarą labiau norisi su tuo riešutų pyragu, kokį jaukų ir paprastą filmą ar sporto varžybas pažiūrėti, išgerti taurę vyno. Tokiu laiku norisi važiuoti, keliauti. O ir tikrai geras laikas pasidovanoti kelionę. Taip pat geras laikas planuoti kalėdinį meniu, ieškoti šventinių receptų. Nepamirškite į jį įtraukti kalėdinio kumpio. Šiandien puiki diena puošti eglutę, kabinti kojines, klausytis kalėdinės muzikos, puošti namus. Ir nepamirškite – šventes kuriame mes patys. Viską kuriame mes patys. Kurti – geriau nei laukti, kol kažkas kažką atneš ant lėkštutės. Nes taip gali ir nenutikti.

Paskutiniu metu nemažai klausiate apie akmenų panaudojimą. Prisipažinsiu, aš labiau mėgstu žoles ir kitus augalus nei akmenis. Bet vėl gi, pasikartosiu eilinį kartą. Ezoterika kalba išskirtinai tik apie tai kas žmogaus viduje, okultizmas taip pat. Visi dvasiniai mokymai irgi. Be jokios abejonės, akmenys turi stiprią energetiką. Tinkamai pritaikytas akmuo gali labai gerai jus paveikti. Jūsų pasikeitusi būsena gali įtakoti jūsų kitokius išorinius veiksmus. Tačiau nėra tokio maginio akmens, kuris tarkim sukurtų apsauginį lauką ir apsaugotų jus nuo priešų. Nors po teisybei gal ir yra, tik tam reikia labai didelio akmens ir kristalo, su kuriuo galėtumėte kaip reikiant trinktelti į priartėjusio priešo galvą. Deja, bet kito varianto nematau 🙁 Beje, grįžtant prie tų priešų, keletas jūsų nuogastavote ar skaitydami mano tekstus, negalite kažkur pasiklysti, pasukti blogu keliu. Vis tik aš rašau ir apie okultizmą, teigiu, jog nebūtinai gyventi išskirtinai dvasiškai, dar ir pagąsdinu, kad blogos dienos užeiti gali (agha, tikriausiai daugelis siaubingai nustebote, juk iki šiol žmonijoje vyravo tik gėris ir taika). Tai aš galvoju taip – mano dvasingieji kolegos nuolatos teigia, kad dievas, visatos jėga, aukščiausioji jėga žmogų kreipia teisingu keliu, tik reikia klausytis savo širdies. Vadinasi kaip ir viskas gerai, kur jus nukreipė, ten ir atėjote. O jei kam atrodo, kad srautų paskirstymas neteisingas, tai aš tik primenu, kad abejoti apvaizdos valia ir manyti, kad esate gudresni nei jie, yra labai nedvasinga. Galite susipurvinti karmą ar susigadinti ir po to teks ilgai lopyti skylėtą kailį. Dar šiek tiek apie pačią astrologiją. Kaip jau ne kartą atsakiau – mano sritis klasikinė astrologija. Senokai jau nebegirdžiu klausimų apie lilit ir avestą, kas mane džiugina, bet neretai klausiate apie kitas sistemas. Aš su jomis nedirbu. Pabandžiau, netiko, nepatiko, liko daugiau klausimų nei atsakymų. Tarkim aš nemanau, kad reikia nagrinėti ten žmogaus sielos evoliucijos kelią. Kas yra vidaus, tas turi ir likti viduje. Apskritai tokie nagrinėjimai prieštarauja laisvos valios principui. Ir man jie atrodo tiek pat verti dėmesio, kiek karmos lopymai. Nes jei žmogaus siela turi kažkokį nubrėžtą kelią, kuriuo eis tiksliomis atkarpėlėmis visi kaip zombiai, o koks dėdė ar teta gali pamatuoti, kiek nueita, tuomet kur čia ta laisva valia? Taigi būtent todėl aš atmečiau daugelį sistemų ir jomis nesinaudoju. Nors mane domina arabiškoji sistema. Bėda tik tame, kad didžioji jos dalis yra sunaikinta ir mes turime tik menkus likučius to, kas kadaise, panašu, jog buvo tikrai kruopštaus skaičiavimo menas. Buvo jau daug bandymų sistemą atkurti, parašyta ne viena knyga, deja, praktika kol kas rodo, kad jie nebuvo sėkmingi. Bet galbūt kada nors ateityje? Šiuo metu astrologija labai sparčiai žingsniuoja pirmyn. Ir aš labai džiaugiuosi, kad tai kas kažkada buvo abstrakčios kalbos, dabar tampa konkrečiu kūnu.
Gero starto!!!

Eiti prie įrankių juostos