Konsultacijos

Gruodžio 19 d.

Rafinuota diena arba galima būtų sakyti – snobų diena? Tokią dieną daug kam nori laiką leisti kažkaip rafinuotai, pavyzdžiui, eiti į aukšto lygio restoraną. Šiandien pasipūtimas ir noras būti kažkuo, demonstruoti lygį ims viršų, todėl lengvai užsimerksite net ten, kur kaip sakoma būsite išdūrinėjami lygioje vietoje. Na tarkim apsimesite, jog nesuprantate, kad pasibaisėtinas maistas už siaubingą kainą nėra joks lygis. Tiesiog toks laikas nors ir nėra labai pavojingas, lemia mąstymą „aš esu kažkas tokio“ ir užmerktas akis į akivaizdžią apgaulę. Taigi aš sakyčiau, sumuštinis pietums iš namų šiandien tikrai geriau nei kažkur tuščiai mesti pinigus.
Šiandien rekomenduotina susilaikyti nuo aršaus savo nuomonės išsakymo, nes galima įsivelti į tikrą žodžių mūšį. Kaip jau ne kartą ir minėjau, tokiu laiku itin aktyvūs tampa gyvūnų teisių aktyvistai ir to pasekoje metų eigoje galime sulaukti naujų apribojimų gyvūnų teisių srityje. O šiandien dar ir iliuzinio aklumo diena čia. Tačiau tai puikus laikas skaityti tarkim knygas apie gyvūnus. Kur kas daugiau laimėsite praleidę vakarą su knyga apie gyvūnus nei prašmatniame restorane. Juo labiau, kad ši diena gali labai išvarginti. Tarsi ir nieko ypatingo, bet kaip sakoma pavakary jau gali jaustis nusivaręs kaip šuo. Kartais elementari rutina išvargina nei sunkūs darbai. Šiandien gali apimti toks jausmas, kad nieko nebesinori, jokių švenčių, tik griūti į lovą ir nuo visų prieššventinių rūpesčių atsiriboti.
Tai tarsi neblogas laikas meilei. Tačiau šiandien yra tas laikas, kuomet leidžiama sau per daug. Ypač moterys gali tai daryti vyrų atžvilgiu. Tačiau ir vyrai šiuo metu, turėdami kažkokių savanaudiškų ketinimų, kurie neturi nieko bendro nei su jausmais, nei su tikrais santykiais, gali siekti suvilioti konkrečią moterį. Geriausia šiandien nuo meilės reikalų griežtai atsiriboti abiems lytims. Aišku, tai negalioja, jei esate sutuoktiniai ar seniai kartu esanti pora.
Tai puikus laikas astronomijos, astrologijos, zoologijos studijoms. Tiek mokslo įstaigoje, tiek savarankiškai studijuoti. Bet tai ir apskritai gera diena mokytis. Kompozitorius Hector Berlioz kartą sakė: „Laikas yra pats geriausias mokytojas, tik labai gaila, kad jis nužudo visus savo mokinius.“ Taigi jei jums reikia mokytis, daugiau nebeatidėliokite ir šį vakarą praleiskite prie knygų.

Eiti prie įrankių juostos