Konsultacijos

Gruodžio 18 d.

Jupiterio kelionės Šauliu metu suaktyvės kovos už gyvūnų teises. Neretai tai bus labai perdėta ir išpūsta, pavyzdžiui, kaip šiuo metu PETA bandymai atsikratyti visiškai nekaltų frazių, kurios neva tai žalingos žmogaus ir gyvūno ryšiui. Nieko keisto, šiuo metu ir Merkurijus ten, tai problemos koncentruojasi ties žodžiais, kalba.

Šiandien išauga neištikimybės tikimybė, ypatingai susituokusiems žmonėms. Ypatingai, jei pagunda jau kurį laiką šmėžuoja horizonte. Tačiau tai būtų paviršutiniškas kontaktas, tiesiog seksualiniai santykiai, kurie greičiausiai ir pasibaigtų be pasekmių šeimai. Bet ta dėmė sąžinėje gali ir likti. Tai aš sakyčiau, jei mintis ir noras bus, reikėtų sau pasakyti, atidėsiu rytdienai. Rytoj jau tokių minčių gali ir nebekilti. Tai labai trumpalaikės aistros periodas. Taip pat toks laikas atsilieps ir santykiams su kitais žmonėmis, ypač virtualiais. Šiandien itin lengva tiek naujus žmones į savo gyvenimą įsileisti, tiek juos išmesti. Bet kaip ir sakiau, tai labiau galioja virtualiai erdvei, o ne realiai. Akimirkos emocijos. Tačiau tos akimirkos emocijos lemia ir didesnį impulsyvumą, nekantrumą, todėl tokią dieną gali būti sudėtinga bendrauti su vaikais, nebus kantrybės jiems.

Vis dar tęsiasi sotaus maisto periodas. Sakyčiau, tai labiau pyragų nei salotų diena.

Bet visumoje tai pozityvus laikas, tokiu metu galima įveikti neigiamas emocijas, jų atsikratyti visam laikui, ypač jei yra kažkokių slegiančių ir pradėti naują kelią. Visų pirma tai požiūrio į save keitimas. Kuomet žmogus sugeba atleisti pačiam sau, pamatyti save kitomis, naujomis akimis. Kaip gražų, švarų žmogų, įveikia neapykantą ir pyktį sau bei kitiems.

Tai labai gera diena astrologijai, todėl besimokantiems rekomenduočiau šį vakarą paskirti tam. Tai diena, kuomet atrandami tikslai, keliai, kai ateina suvokimas, kad konkrečioje vietoje jau užsibūta per ilgai ir pats laikas siekti naujus horizontus. Tačiau turiu įspėti, kad tai gali būti tikrai sunki diena psichikos ligoniams bei sunkiai sergantiems žmonėms. Gali apimti suicidinės mintys, todėl reikia atkreipti į sergančių artimųjų elgesį. Taip pat šiandien labai išauga nelaimingų atsitikimų rizika. Saugokite save.

Eiti prie įrankių juostos