Konsultacijos

Gruodžio 17 d.

Na štai – Saturnas jau Vandenyje. Su Ožiaragiu viskas baigta. Pats laikas atversti naują puslapį. Mes įžengiame į technologijų, virtualios realybės, kosmoso amžių. Kaip tyčia rašant šį postą prieš akis iššoko konkurso Inovacijos realybei apdovanojimų transliacija. Siūlau pažiūrėti įrašą ir jums. Mes gyvensime naujais laikais ir dabar seksis progresyviems, linkusiems bėgti pirmiau laiko žmonėms. Tradicijos, seni papročiai, stabilumas, rutina nueis nuo arenos. Deja, bet dabar jau taps aišku, kad prašymai, gražūs žodžiai yra visiškai nebeveiksminga forma. Maištingasis Vandenis vis didesnes bangas kels. Tai panašu, kad artimiausiu metu sulauksime dar griežtesnių ribojimų.

Pati diena kol kas gan niūri. Sakyčiau, gedulingai pilkai niūri. Nuotaiką pradėtų praskaidrinti pasivaikščiojimas prie jūros. Pasisekė tiems, kas šalia jos gyvena. Girdėjau, kad kitiems jau keliai atskirti. O sakėte gyvenimas nesustoja ir dėl pandemijos 😀 Va ir sustojo. Tačiau jei nesate prie jūros, o lauke bus vėjuota irgi tinka išeiti pasivaikščioti (na tik ne ten kur renkasi minia). Buvimas vėjyje veikia kaip dvasinio apsivalymo priemonė. Tai be jokios abejonės tą tinka daryti tik vienatvėje, kur niekas netrukdys vizualizuoti kaip vėjas išpučia, išnešioja iš jūsų viską kas neigiama. O jeigu snigs, nuvažiuokite į mišką. Tik nepaklyskite 🙂

Nėra tai labai gera diena pirkti. Bus išaugęs įtarumas, norėsis tvirtai įsitikinti, ką perkate. O gyvai pirkti uždrausta. Tai neerzinkite savęs ir pirkinius internetu palikite geresniems laikams. Apskritai norėsis aiškumo, išsiaiškinti, suvokti savo teises, pasiremti teisės aktais. Tai teisininkai šiuo metu gali turėti kur kas daugiau darbo, ypač dirbantys valstybinėse institucijose. Taip pat tai geras laikas mokytis apskritai, bet ypač astrologijos. Geras laikas sąmoningo sapnavimo praktikoms. Taip pat geras laikas burtis Taro. Šiai dienai tinkamas akmuo yra piritas, dar vadinamas kvailio auksu. Jis naudojamas apsaugai, meditacijų metu, padeda susikaupti.

Ypač jautrios bus Mergelės. Nors ir nebūtų niekur ėję, bet vis tiek jausis nepakviestos, nors nieko ir nebūtų ėmę, bet įsižeis, kad nepasiūlė, nors ir davė piktybiškus tylos įžadus, vis tiek įsiskaudins, kad niekas su jomis nekalba.Vėžiui atrodys, kad žmonės jame kaip minimum įžvelgia Ilją Muromecą ar galiūną Halką, bet realybėje jį visi matys kaip verksmingą pliušinį meškutį, kurio glėbyje saugu ir jauku pasislėpti nuo rūsčios realybės.

Dar viena naujovė – Venera perėjo į Šaulio ženklą. Kartu su naujos eros pradžia tai didesnę reikšmę turės poroms, kurios kartu jau daugybę metų. Netikėtai jūs pastebėsite tuos partnerio bruožus, apie kuriuos iki šiol nieko neįtarėte. Čia Venera liks iki sausio 8 d. Ir mus trauks naujovės meilėje, kitokie žmonės, užsieniečiai. Vyrus trauks ugningos moterys. Tačiau net nebandykite jų sutramdyti ir nurodinėti, ką ir kaip jos turi daryti. Nes ji sutryps tą auksinį narvelį, į kurią bandysite ją pasodinti. Taigi taip mes pradėsime naują erą. Kuri bus ir moterų emancipacijos era. Vyrai nebebus vertybė patys savaime ir turės kaip reikiant pasistengti, kad gautų trokštamą moterį. Žinoma, taip nenutiks per vieną dieną, bet pamažėle judėsime lyčių asimiliacijos link. Pradėsime nuo to, kad mergaitės bus auklėjamos ir mokamos ne kaip susirasti vyrą ir jį išlaikyti, o  būti finansiškai nepriklausomos. Santykiai vis labiau remsis lygiavertės partnerystės principu, o tokie dalykai kaip smurtas šeimoje, vyro valdingumas taps vis mažiau suvokiami ir bus laikomi nusikalstamais. Berniukai tuo tarpu bus mokomi buities pagrindų, kad mokėtų patys savimi pasirūpinti, nes ateityje taps nebesuvokiamu dalyku namuose „laikyti“ tarnaitę. Kaip ir sakiau, įsigalės lygiavertės partnerystės principas.

Na o grįžtant prie šios dienos, bus stiprus noras keliauti. Aktyviai keliaujantiems žmonėms tai ištverti bus ypač sunku. Tai kaip priešnuodį siūlyčiau vartoti kažkokias naujoves – gaminti užsienio šalių maistą, mokytis užsienio kalbų, planuoti ateities keliones, pavyzdžiui, studijuojant būsimus maršrutus, žiūrinėti senas kelionių nuotraukas. Taip pat siūlyčiau užsiimti menu, bet ne verslui, o meno terapija, kuri gydytų jūsų senas žaizdas. Už poros dienų ir Jupiteris pereis į Vandenio ženklą, ko pasekoje mes imsime kvėpuoti gaivesniu oru. Bet kol kas laikas sėdėti prie židinio ir planuoti ateitį bloknote, o ne aktyviai veikti. Gruodžio 21 d. Merkurijus pereis į Ožiaragį, taigi bus metas, kuomet bus maloniau laikyti rašiklį rankoje nei daryti užrašus telefone ar kompiuteryje. Šiame ženkle jis irgi išbus iki sausio 8 d.

Tai vis dar labai magiškas, mistiškas, ezoteriškas laikas. Jei turite tą mistinę galią savo viduje, nebūkite vieni, bendraukite su tokiais pačiais kaip jūs. Tam jums nereikia gyvų sutikimų 🙂 O visiems kitiems patariu sudėti ginklus, nustoti kovoti. Šio pasaulio žmonės galvoja, kad jiems visą laiką reikia prieš kažką ir su kažkuo kovoti. Bet nesupranta, kad patys sunkiausi mūšiai laimimi atsisakant kovos. Šiame pasaulyje visada bus daugybė blogų žmonių, psichopatų, parazitų, tiesiog kvailių, kuriems pasisekė nors trumpam sugriebti už valdžios vairo. Bet principas šio pasaulio yra toks, kad jei jūs kelsite bangas, vanduo banguos vis stipriau, jei ramiai sėdėsite ant tvenkinio kranto, vanduo bus ramus.  Jūs naiviai galvojate, kad nurodymas nešioti kaukes paverčia jus vergais, o nesuvokiate, kad laisvos sielos jokios grandinės nesukaustys. Ir jeigu kaukė jūs paverčia vergu tai tik todėl, kad vergas ir esate. Vergas iki pat kaulų smegenų – su vergo siela ir vergo širdimi. Raktas į laisvę yra jūsų viduje. Eikite, švieskitės, mokykitės, tobulėkite, tapkite geresniais vienas kitam. Ir jūs atrasite laisvę.

Na o šiandien šiek tiek apie maisto papildus. Gal tiksliau vieną jų, kurių dar nesu paminėjusi. Tai mėlynžiedė taškuonė arba bacopa, brahmi, plačiai naudojamą ajurvedoje. Lietuvoje irgi galima įsigyti šio augalo milteliais. Jis plačiai naudojamas natūralioje medicinoje – sergant osteoporoze bei artritu, dirgliosios žarnos sindromu, krūties bei prostatos vėžiu, o taip pat kvėpavimo takų ligomis (skatina prakaitavimą ir muša temperatūrą), juo gydomos odos ligos, taip pat inkstų ligos, jis yra laikomas diuretiku, yra laikomas prevencine priemone nuo geltonosios dėmės degeneracijos (akių tinklainės liga), apskritai tinkamas vartoti tiems, kurie užsiima veikla, itin varginančia akis. Tačiau aš jį paminėjau, nes jis stiprina imunitetą, padeda įveikti stresą ir nerimą. Jokiais būdais nesiūlau atsisakyti tradicinės medicinos ir savarankiškai pradėt gydytis kažkokiu papildu. Tai tiesiog informacija, kuria galite domėtis, konsultuotis su specialistais 🙂 Žinios tai laisvė ir jėga 🙂

Eiti prie įrankių juostos