Konsultacijos

Gruodžio 12 d.

Tai laukėme laukėme ir sulaukėme. Mėnulio pilnaties. Tai jau laikykitės, šiandien jūs galite daug kam nepatikti. Ypač priešingos lyties atstovams/ėms. Tokią dieną psichiškai nestabiliems, agresyviems žmonėms ir tikrai kaip reikiant gali pavažiuoti stogelis, ko pasekoje jie nuspręs išsiaiškinti santykius. Reaguokite ramiai, taktiškai, švelniai. Geriau pritarti visokioms nesąmonės nei suerzinti siautėjantį bulių/bulę. Imkitės priešnuodžių. Parneškit partneriui dovanų, užkardykit konfliktą kaip sakoma. Nereikia ten prabangių laikrodžių ir t.t. Šiltą jaukią kepurę verčiau su išreikštu aiškiai rūpesčiu, kad nesušaltų. Aišku, mažiau pasisekė, jei jūs esate vyriškis ir įsiteikti reikia siautėjančiai damai. Tai su kepure net nebandykit suktis, be raudono aukso dirbinio verčiau nerizikuokit ir nesirodykit. Apskritai bet kokioje situacijoje tokią dieną, jei jaučiate pavojų ir galvojate, kad reikia bėgti, tai ir bėkite, jei galvojate, kad jus gali išduoti, tai žinokit, kad tikrai ir išduos. O jei galvojate, kad esate saugūs, apgalvokite dar kartą ar tikrai nėr iš kur gauti peilį į nugarą. Šiandien verčiau pabūkit ramiai gamtoje, stebėkite miegančių augalų grožį, išeikite pasivaikščioti sutemus ir stebėkite Mėnulį. Po šios dienos mes jau judėsime sparčiai į priekį ir lauksime naujovių iš gyvenimo. Ir ne vienas sulauks kažko, ko dar niekada nebuvo įvykę jo gyvenime. Likusi mėnesio dalis ir tikrai gali atnešti gabalėlį laimės, kam mažesnį, kam didesnį, bet tos tikros šauliškos. Tačiau šiandien gali būti tikro nerimo diena, geriausia ją praleisti namuose ir būti atlaidesniam sau. Susikurkite sau specialią erdvę – uždekite žvakių, pasimerkite gyvų gėlių, pasidėkite jums brangių akmenų (galima pasistatyti keramikinę eglutę). Kas mokate tai puikus laikas burtis kortomis. Geriau paprastomis, taro šį kartą veiks pernelyg stipriai. Taip pat tai geras laikas gilintis į astrologiją, jei nors šiek tiek mokate. Pavyzdžiui, nagrinėtis šeimos narių horoskopus. Tai labai geras laikas rašyti, net jei daryti bus sunku.

Lyg maža būtų pilnaties, dabar Venera sudaro sąjungą ne tik su Saturnu, bet ir su Plutonu, ryžtingai įsiterpusi tarp jų abiejų. Taigi toks laikas supurtys santykius, kurių ir taip nereikėtų tęsti. Tačiau gali prikelti tuos, kurie be reikalo buvo numarinti. Tas pats ir su finansais. Tokią dieną finansinė situacija gali tapti tragiška, o po to atrasite kaip brįsti iš balos sausiems. Tai gyvenimo pamokų diena. Mėnulio pilnatis vyks Dvyniuose, taigi ji reikalauja iš mūsų aktyvių, tačiau subalansuotų veiksmų. Ypatingai tokiu metu reikia dirbti su savimi, savo mintimis, paleisti nebereikalingus dalykus, situacijas, žmones ir leistis į naują gyvenimo kelionę be bereikalingo balasto. Tai laikas apsivalymui, pasiruošimui visiškai naujam gyvenimo etapui, kuris prasidės po Saturno/Plutono konjunkcijos 2020 – aisiais. Tai galimybė tapti geresne savęs paties versija. Mes ką tik baigėme Jupiterio Šaulyje periodą – t.y. per didelių svajonių, laukinių instinktų, plačių horizontų laiką. Visa tai neblogai, tiesiog per didelės svajonės galiausiai priveda prie nusivylimo, sudužusių vilčių. Tai tarsi Alisos kelionė per stebuklų šalį. O sulyg šia pilnatimi mes ir vėl grįžtame į realybę.

Kaip sakė Hermis Trismegistas, Didysis iš Didžiųjų – kaip danguje, taip ir ant žemės. Visa yra viena ir viena yra visų. Žmogus irgi yra dievas. Bet ne savo dievams, o žemesnėms už jį būtybėms. Dievai irgi kažkam tik skruzdėlės. Kiekvienoje formoje, tiek aukštesnėje, tiek žemesnėje jūs visada rasite analogijas. Jūs galite viską, tačiau tik savo galimybių ribose. Jei egzistuojate skruzdėlės kūne, kvaila stengtis prilygti drambliui. Jei esate avių piemuo, absurdiška būtų stengtis prilygti avims. Kiekvienas turi savo vietą begalinėje hierarchijoje ir ta vieta jam dabar yra pati tinkamiausia. Jums nereikti tapti dievais, nes kažkam ir taip jau jais esate. Vienintelis dalykas, kurio jums reikia siekti – tai geriausia savo paties versija. Bet galbūt šiandien jums bus tiesiog per sunku stengtis, gal jūs visai nenorite tobulėti ir jums nė motais pilnaties magija. Gal jūs tiesiog norite jaukiai pasislėpti nuo piktų veidų. Tai irgi normalu. Kai tampa per sunku gyventi, reikia įjungti pasyvumo būseną ir tiesiog sulaukti rytojaus. Jis visada ateina geresnis. Na bent jau iš pradžių. Jei rytoj būtent taip jausitės, nesukite sau dėl nieko galvos, tiesiog įsijunkite linksmą serialą ir ramiai pralaukite vakarą. Mane visad puikiai nuteikia The Marvelous Mrs. Maisel. 
Iki šviesesnio rytojaus!!!

Eiti prie įrankių juostos