Konsultacijos

Gruodžio 11 d.

Puikus laikas užsiimti menine veikla, pagrinde tokia, kurioje naudojamos rankos, t.y. jomis kažkas gaminama, reikalingas smulkmeniškumas ir kruopštumas. Jei rankos kreivos, tai šiandien galima tiesiog puošti eglutę, tai pavyks geriau nei įprastai. Ir gi šioks toks menas. Tiesa, kaip bebūtų keista, nors diena ir turi meninį atspalvį, tai negalioja madoje ir aprangoje, kur vyraus toks „aklumas“, tarkim šiandien nusipirkus tobulą rankinuką, po kurio laiko pasimatys, kad realiai tai tiesiog nekokybiška terba. 
Tai laikas, kuomet fanatiškus įsitikinimus keičia savo nuomonės turėjimas. Nebūtinai teisingos ir labai tvirtas tas turėjimas, tačiau tai jau visai kas kita nei aklas fanatizmas. Mėnulis ką tik įėjo į Vandenio ženklą ir pradėjo naujų minčių, pasikeitusio mąstymo etapą. Dabar pats laikas priimti sprendimus, tartis, gali ateiti netikėtų minčių kaip išspręsti situaciją, kuri seniai neduoda ramybės. Šiek tiek sunkesnis laikas šiandien iki pietų, kuomet bus daugiau įtampos, ypač santykiuose su priešinga lytimi, tačiau sekančias porą dienų naujas suvokimas kaip tik gali lemti naują eigą ir naujus, kokybiškesnius sprendimus.
Žvelgiant iš ezoterikos ir okultizmo pusės tai šiandien arkangelo Urielio diena. Gal ne visai teisinga sakyti, kad tik ezoterikos, nes jis pirmiausia buvo paminėtas Naujajame testamente, tačiau šiai dienai yra naudojamas Alesteir Crowley pasekėjų. Na čia kiekvieno pasirinkimo teisė, kuo sekti. Aš tik įvardinu faktą. Laikoma, kad Urielis gali „perkrauti“ smegenis, mąstymą, na kaip perkraunamas kompiuteris. Labai neblogas veikėjas, sakyčiau, tai kam reikia, žinote kam šiandien melstis ir aukoti. Ta proga noriu tik priminti, kad ezoterika tai nėra kažkokios įslaptintos žinios ar dalykas, kurio galima išmokti. Tai yra žinios, kurios paslėptos jūsų viduje ir būtent nuo tų vidinių durų raktą ir reikia atrasti. Būtent todėl nėra vienos teisingos tiesos. Kiekvienas turi savo tiesa ir tik ji viena jam yra teisinga. Nes būtent ji atitinka dabartinį žmogaus dvasinį lygmenį. Tokią dieną reikia prašyti atvert asmeninį suvokimą ir nepamiršt, kad mano tiesa ir turi likti manyje. Negalima kitiems primesti savo tiesų, negalima reikalauti, kad kiti jomis sektų. Tai būtų blogiausia, ką galima būtų padaryti šiandien.
Labai sudėtinga diena, jei jūsų darbas ar pan. kažkaip susijęs su pavojingomis medžiagomis – cheminėmis, nuodais ir ypač radiacija, nes tokiu metu dėl elementarios žmogiškosios klaidos tos medžiagos gali paveikti jūsų organizmą. Apskritai šiandien nuo tokių dalykų reikia laikytis kiek įmanoma toliau. Tokiu metu kaip sakoma – vienas žingsnis iki nelaimės. 

Eiti prie įrankių juostos