Konsultacijos

Gruodžio 11 d.

Tik paminėjau, kad gali būti daugiau mirčių ir pasaulis neteko įspūdingos dainininkės Marie Fredriksson….Tai siūlau paklausyti jos muzikos dar kartą. Mirtis jokia pabaiga. Tai nauja pradžia. Skauda ir ilgu pasiliekantiems, išeinantis sutinka palengvėjimą.

Na o mums gyvenimas tęsiasi. Ir dabar prasidės parazituojančių asmenų dienos. Iki pat sausio jie vis drąsiau lįs į paviršių. Parazitais aš vadinu žmones, kurie patys nenori nei piršto pajudinti, bet mano, kad visas pasaulis jiems kažką skolingas.

Kalbant konkrečiai apie šią dieną, siūlyčiau jokiais būdais nevartoti alkoholio. Nei lašo. Šiandien jo pasekmės gali būti itin žalingos bet kuria prasme. Tokią dieną verčiau atsidėti darbui, ypatingai verslui. Tinka tvarkyti labai svarbius reikalus, galinčius lemti naują etapą, pavyzdžiui, registruoti naują prekės ženklą ar pan. Žodžiu, šiandien reikia dirbti, o ne gerti. O pavakaryje būtų gerai po kokį mišką pasivaikščioti. Na jei spėsit su šviesa. Tamsoje tai neklaidžiokit, na nebent esat girininkas. Saulė vis dar keliauja Šaulio ženklu, taigi mums reikia stengtis išlaikyti balansą visame kame. Šaulio sezonu didžiausia rizika visada būna daryti ir veikti per daug. Pasistenkite šiandien būti sau švelnesni. Dirbti reikia ir tikrai, bet mes gi ne vergai galerose. Na ir ruošiamės rytojaus Mėnulio pilnačiai – apgalvojame, ką paleisime, išlydėsime iš savo gyvenimo, visus negatyvius, nebereikalingus dalykus pasiruoškime atiduoti Mėnulio pilnačiai. Dėl artėjančios pilnaties paaštrės mąstymas, todėl į erzinančius žmones, įžeidimus reaguosime protingiau. Iš tikro šiandien kaip niekad galios teorija, kad pritraukiame tai, kas panašu į mus pačius. Todėl jei susilauksite išpuolių prieš save, susidursite su itin erzinančiais dalykais, užsiimkite saviaanalize ir papildykite pilnaties kraitelį. Tai bus stipri Mėnulio pilnatis Dvyniuose, ją stiprins Veneros sąjunga su Saturnu. Merkurijus keliauja Šauliu – didelių svajonių metas, o jas nunešti tikslo link padės Marso ir Neptūno teigiama sąjunga, panašus darinys Jupiterio su Uranu. Taigi pasiruoškite pasinaudoti proga ir išlaisvinti save nuo šiukšlių. O kad mąstyti būtų lengviau, pamaloninkite sau vakarą naminiais sausainiais, pavyzdžiui, su mielais šokolado lašeliais, gabalėliais. Kvepiančių sausainių gamyba ir kepimas kur kas veiksmingiau tinka savianalizei nei kokia nuobodi meditacija. Žinoma, jei jūs pažengęs dvasiniame kelyje, tai laisvai galite kokį magišką viralą išsivirti ir sąmoningai padirbėti su vibracijų kėlimu, bet kas to nemoka, puikiai tiks kepti sausainius ir gerai apgalvoti, kurių dalykų jums gyvenime nebereikia. Gaila, kad žiema ir ne tas laikas, kuomet tinka padirbėti darže, kokių žolelių plantaciją užsisodinti. Na bet o jei kuokštą ramunėlių vazone pabandyt užauginti? Dabar mes mieguisti judame link Kalėdų, o po to jau reiks budintis pamažiukais ir ritintis link pavasario, kurio laukti dar bus taip ilgu. Pats laikas pasisodinti kažką kvepiančio pavasariu, gal pasiseks ir nauji daigai jus pradžiugins jau sulyg Kalėdine jaunatimi kaip gaivios ateities pažadas. O šį vakar ramiai prisėskite su puodeliu žolelių arbatos, pasimėgaukite ramybe ir pasiruoškite sekančios dienos magijai.

Ar žinote, koks ženklas teoriškai laikomas labiausiai sugebančiu prisitaikyti prie kiekvieno žmogaus? Nepatikėsite, tai Avinas. Iš tikro nei jis lankstus, nei ką. Tiesiog jam taip viskas dzin, kad vienam ranką be vargo gali pabučiuoti, kitam po to į snukį duoti. Na juk sakiau. Jis prisitaiko. Prie situacijos. Paprastai.

Gerų apmąstymų!!!

Eiti prie įrankių juostos