Konsultacijos

Gruodžio 10 d.

Na kaip ir sakiau, ši savaitė jau atidaro visai naujas duris. Visų pirma ji atneš kur kas geresnes nuotaikas ir daugiau juoko. Ir jau šiandien rekomenduočiau įnešti į savo dieną, kuo daugiau pozityvumo – klausytis klasikinės muzikos, pažiūrėti smagią komediją po darbo vakare. Šiandien tokia kaip sakoma apgailėtino juokdario diena, kuomet net rimti ir solidūs žmonės gali pasirodyti apgailėtinai juokingi. O žmones žavės visokie klounai, ypač politiniai. Dabar į areną išeina visokie ten ubagų karaliai kaip sakoma ir savo skurdžiu spindesiu keri apžlibusias minios akis. Tai tikrai ne tas laikas, kuomet verta rinktis idealus ir jais sekti bei tikėti. Vis tik fanatizmo periodas jau eina į pabaigą  Aistros galutinai aprims iki gruodžio 15 d., palikdamos dar kelis mojuojančius kumščiais pavėjui. Po to stos tyla. Tačiau reikia nepamiršti, kad pati tyliausia tyla būna prieš audrą. Tai buvo didelių emocijų periodas. Tačiau dalyje žmonių jis sugebėjo pažadinti kažkokią šviesą ir būtent jiems dabar prasidės tylos ir gijimo periodas. Daugelis pradės jausti, kad senų emocijų nebėra, o iki šiol slopinti jausmai pralaužė ledus ir prasiveržė į išorę. Tačiau kol kas daryti tikrai nieko nereikia. Pabūkime iki Kalėdų ramiai, duokime sau laiko išsilaižyti žaizdas ir pasveikti. Nes serga ne tik kūnas, o sielos ligos kur kas sunkesnės. Tačiau dabar laikas, kuomet sveikstama, kuomet būtina susitelkti į save, o ne į kitus. Ypatingai tai ryškus laikas Žuvims – dvasingosios Žuvys dabar išplauks į gilesnius vandenis, primityviojo lygmens Žuvys dar labiau susipainios kovoje su vidiniais demonais. Kaip sakė Joseph Campbell „The psychotic drowns in the same waters in which the mystic swims with delight“.

Blėsta ir noras išlaidauti, jį keis sąmoningas taupumas, kuomet perkama ne stichiškai, o apgalvotai, ieškoma nukainotų ar naudotų daiktų, pirmenybė teikiama ilgalaikiams, bet patikimiems dalykams. Tokiu metu moterys perka verčiau vieną brangų ir garsios firmos rankinuką nei daug ir pigių. Beje, šiandien tinkamas laikas pirkti kuprines. Dienos sėkmės spalva – tamsiai mėlyna ir violetinė. Taip pat tinkamas laikas pirkti žaislus, ypač lėlės, rūpintis kalėdinėmis dovanomis.
Tarp kitko, jautresnės psichikos žmones šiuo metu itin stipriai veiks spalvos, ypač ryškios ir neigiama prasme. Dvasiškai stabilūs žmonės pajus gilesnį estetinį poreikį, geresnį spalvinį suvokimą, gebėjimą spalvas suderinti.

O pabaigti norėčiau naujai sau atrastos poetės Rupi Kaur žodžiais:

„how is it so easy for you
to be kind to people he asked

milk and honey dripped
from my lips as i answered

cause people have not
been kind to me“.

Eiti prie įrankių juostos