Konsultacijos

[:lt]Gimimo vieta ir prognozių keitimas[:]

[:lt]

Kiek žmogui reikšminga jo gimimo vieta? Jo tėvynė? Ar ji reikšminga ne visiems?
Iš vienos pusės, ji reikšminga visiems. Reikšminga tuo, kad tai vienas lemiamų faktorių, sudarant žmogaus gimimo horoskopą, kuris niekada nesikeičia. Nesvarbu ar žmogus persikrausto, emigruoja, švenčia savo gimtadienius kitur. Jo gimimo horoskopas yra visada toks pats. Tačiau vertinant gyvenimo eigą, yra rekomenduotina bent jau per gimtadienius keliauti ir sutikti juos kitose vietose, nei žmogus yra gimęs, kad jo metinės prognozės, kurios susidaro būtent gimtadienio akimirką, klostytųsi palankiau. Tiesa, keliauti negalima bet kur, kelionę turi parinkti astrologiją išmanantis žmogus. Keliaujant bet kur, prognozę kaip tik galima netgi pabloginti. Sutinkant keliones tinkamose vietose, nėra labai svarbu, kur žmogus gyvena, nebent jo horoskope labai akcentuotos Vėžio arba Šaulio sritys.
Dažnas klausimas – ar kasmet reikia keliauti vis į kitą vietą? Dažniausiai taip, nors yra tendencija, kad žmogui dažnai (ne visada, bet dažnai), tinka konkrečios vietovės ir būtent jose labai dažnai klostosi palanki prognozė.
Ar būna vienu metu keleto vietų pasirinkimas? Kartais būna, bet labai dažnas atvejis, kuomet sudėtinga surasti ir tą vieną vienintelę.
Ar metai bus tobuli, idealūs, jei pakeisiu metinę prognozę. Tobulumas yra retas reiškinys. Labai daug kas dar priklauso ir nuo paties žmogaus požiūrio. Reikia turėti omenyje, kad piktos planetos niekur nedingsta, jos vis tiek veikia, net ir pakeitus prognozę, tiesiog užima mažiau žalingas pozicijas. Kartais įmanoma tikrai tobulą prognozę „sustatyti“ su keitimu, o kartais tenka tenkintis tik tuo, kad vietos keitimas leis išvengti siaubingų tragedijų, pavyzdžiui, sunkios ligos. Ypač sunku pasiekti tą ypatingą, euforinį metą, kuomet dangumi keliauja piktos planetos arti viena kitos, kadangi tuomet jų veikimas ypatingai stiprus ir apimantis konkrečią vieną sritį, o nesėkmės joje dažną išmuša iš pusiausvyros ir aptamsina šviesesnius gyvenimo dalykus. Taip pat reikia turėti omenyje, kad dar yra toks poveikis kaip tranzitai – t.y. judančios planetos ir jų veikimas prognozių (soliaro) keitimu nesikoreguoja. Tiesa, jei soliaras bus teigiamas, pikti tranzitai veiks silpniau, jei neigiamas, jie veiks visa jėga. Tas pats ir su geraisiais – jei soliaras bus teigiamas, jie veiks stipriai, jei neigiamas, pakankamai silpnai.
Į klausimą ar verta keisti gimtadienio prognozes keliaujant, aš asmeniškai galiu atsakyti tik taip. Keliauju ir aš pati, ir mano šeimos nariai. Jei dėl finansų, pavojingumo ar pan. neįmanoma vykti į konkrečią vietą, bandau taikyti dalinį prognozės keitimą. Tai reiškia, kad prognozė išlieka neigiama, tačiau iš jos pasišalina bent pavojingiausios padėtys. Ilgą laiką nesiūliau to klientams, kadangi metai vis tiek išlieka pakankamai sunkūs ir dažnas nesupranta to prasmės. Tačiau ilgainiui ėmiau taikyti šią paslaugą, kadangi galvoju, jog jei visiškai prognozės pakeisti neįmanoma, tai bent jau pašalinti sveikatą žalojančias planetas tikrai verta.
 
Ramaus savaitgalio – planetos šiuo metu mus lepina palyginus ramiu laiku, išnaudokite jį poilsiui ir jėgų atgavimui 🙂

[:]

Eiti prie įrankių juostos