Konsultacijos

Gegužės 7 d.

Naughty Art And Stuff By Houston Art

Tai vis dar tinkama diena pirkti meno kūrinius, vis dar tinka žaismingi paveikslai vaikams, tačiau tinka jau ir labai kontraversiški, šokiruojantys darbai, tokie, kurie tarsi prieštarauja tradicinėms visuomenės normoms. Taip pat tinkamas laikas pirkti rankines, kuprines ir pan. Labiau mažas, skirtas nešioti vietoje rankinuko, o ne turistines. Turiu omenyje, kad perkamas dalykas turi pasižymėti estetiniu vaizdu, o ne praktiškumu. Šios dienos sėkmės spalva juoda.

Vėl gi, vaikai reikalaus daugiau dėmesio, nes bus labiau išdykę. Šiandien vis dar reikia jiems skirti to dėmesio kuo daugiau, nes tokiu laiku vaikai prisigalvoja pavojingos sau ar kitiems bei daiktams veiklos.

Šiandien reikėtų išeiti iš namų į lauką, net jei gyvenate didmiesčio centre. Tiesiog padidinti aktyvumą, todėl labai tiks rytą pradėti į darbą pėstute. Na bent dalį atstumo.

Tai padidintos agresijos diena, ypatingai tai jausis primityviuose žmonėse, tokie patys ieškos prie ko prisikabinti, su kuo susimušti, gali tyčia provokuoti agresiją, tarkim niekuo dėtą praeivį aptalžyti lazda.
Tai maksimalios rizikos diena ir tai itin jausis azartiškiems žmonėms, tokią dieną ir mažiau drąsesni išdrįsta rizikuoti eina va bank, blefuoja ir t.t. 
Neseniai užgirdau kaip viena „kolegė“ nagrinėja mano horoskopą yotube. Ačiū jai už drąsia mano asmenybės kritiką. Tiesa, jauną žmogų norėčiau šiek tiek pataisyti. Pagrindiniai akmenys į mano daržą buvo, kad esu per daug žemiška, per mažai linkusi į ezoteriką, pernelyg nenušvitusi, per mažai pozityvi. Be jokios abejonės su viskuo sutinku. Tačiau savo skaitytojams noriu atkreipti dėmesį į vieną grubiausių klaidų, siekiant dvasinio tobulėjimo. Kažkodėl visi siekia to nušvitimo, tapimo baltu ir pozityviu. Tiesa, paradoksas tame, kad kuo labiau švintama, tuo stipriau trinka psichika. Ir tas nušvitimas pradeda gasdinti dar nenušvitusius vargšelius. Iš ties NIEKADA tikroji ezoterikos tradicija iš nieko nereikalavo nušvisti. Visa tai tik New Age pasakėlės. Senoji, tikroji, tūkstantmetė ezoterikos tradicija reikalauja žmogui pažinti save ir priimti save tokį, koks jis yra. Jei jis yra vilkas, jis ir turi būti vilku, jei jis liūtas, jis ir turi būti liūtu, jei jis dramblys, ir turi būti drambliu. Nei vienos gyvybės formos niekas neprašo tapti avimi. Tai analogija, bet analogijos yra visur ir jos mums parodo teisingą kelią. Pagalvokite logiškai ar vilkas, kuris apsimeta avimi gali išgyventi? Manau, kad ir patys suprantate, jog ėsdamas žolę jis greit numirs. Tas pats bus jei avis ims ėsti mėsą. Nėra svarbu, kokia gyvybės forma jūs esate. Visas jas reikia priimti su priderama pagarba. Esmė yra suvokt kas aš ir priimti būtent save, o ne bandyti tapti tuo, kuo nesu. Esmė ne nušvisti aplinkiniams, esmė atrasti rojaus sodus savo viduje. Galbūt žiūrint iš žmogiškosios perspektyvos jie atrodo kaip kažkokios vaivorykštės, maldos ir angelai. Bet iš ties tai tiesiog tyla. Na kai juos prieisite, patys pamatysite. Galbūt žaisti padidinto dvasingumo žaidimus ir labai malonus bei mielas užsiėmimas. Deja, bet tai ir tėra tik iliuzinis žaidimas. Tikrasis dvasingumas yra būti savimi. Visiškai tikru savimi. Permatomu savimi. Beje, pradžios kelias yra tylos kelias taip pat. Kai pradėsite juo eiti, jums labai norėsis visiems „miegantiems“ pasakoti apie savo potyrius ir tiesas. To daryti nereikia ir negalima. Kiekvienas pats turi nuspręsti, kada jam pasukti dvasiniu keliu. Jūsų tiesa yra tik jūsų. Ir apims nevaldomas noras atvesti klaidatikius-netikėlius į protą, eikite verčiau paplaukioti į baseiną. Tai tikrai tikrai atneš daugiau naudos.

Eiti prie įrankių juostos