Konsultacijos

[:lt]Gegužės 4 d. [:en]Gegužė[:]

[:lt]Pradedam savaitę šiaip sau. Prasta diena bendravimui, ypač virtualiam. Galimi įvairūs nesusipratimai, priekabiai, pretenzijos, ypač neteisingos. Jei nelabai mokate naudotis socialiniais tinklais, verčiau nieko juose nedarykite, nes galite prisidirbti visokių gėdingų nesąmonių. Arba kažką ne ten paspausti, parašyti, išsiųsti. Stenkitės viešai neatvirauti.
Tokią dieną verčiau vengti kelionių į kalnus, važinėjimo kalnų keliais.
Tai psichologiškai labai sunki diena, ypač jau sergantiems depresija. Nepamirškite išgerti vaistų, jei juos vartojate. Kreipkitės pagalbos į medikus, jei pasijausite itin blogai. Priminkite sau, kad tai tik laikinas efektas.
Pandemijos atžvilgiu tai neteisingų strategijų diena ir šios dienos sprendimai gali lemti dramatiškas pasekmes vėliau. Gaila, bet šiai dienai mes tarsi džiugiai nusiteikę einam spindinčia šviesų alėja, bet jos gale laukia tamsa 🙁
Tokią dieną verčiau ramiai pasivaikščioti miesto gatvėmis, o nuo buvimo gamtoje susilaikyti dėl padidintos rizikos nelaimingų atsitikimų ir galimybės nukentėti nuo gamtos ir jos reiškinių. Žinoma, jei gyvenate kaime ar vienkiemyje, nesakau, kad važiuokite į miestą. Bet tuomet verčiau būkite pievose, venkite medžių ir vandens telkinių.
Na o kas gi šiandien gero mūsų laukia? Na tai geras laikas astrologijai, jos studijoms.  Venera teigiame aspekte su Neptūnu kažkam gali atnešti netgi svajonių išsipildymą. Na net jei ne svajonių išsipildymą, bet tikrai kažką gero gali atnešti. Kažką nuo ko ant širdelės geriau. Gerai veiks kūrybinė veikla – pagaminkite kažką ryškaus, spalvingo, ypač iš įvairiaspalvių kaspinų. O gal vainiką nupinkite, net jei jis iš dirbtinių gėlių.Maitintis šiandien rekomenduotina veganiškai – vaisiai, daržovės, riešutai. Prisodrinkite organizmą magnio kupinais produktais, nes jis gerai veikia nervų sistemą.
Dvyniams tai pokyčių laikas. Jau rytoj į jų ženklą įeis Merkurijus. Bet tai visumoje neblogi pokyčiai. Merkurijus yra Dvynių valdančioji planeta, jos buvimas Dvynių ženkle Dvyniams visada yra gerai. Kol kas ji sudaro neigiamą aspektą su Jupiteriu tai gali lemti šiek nemalonių pasikeitimų, bet toks laikas atneša ir dovanas, ir norų išsipildymą. Apskritai Dvyniams – judesio ir žingeidumo fanams, tai toks gan maloniai jaudinantis laikas.
O apskritai visiems šiandien siūlau pabandyt susidraugauti švelniai su savo kūnu. Giliai įkvėpti ir žengti žingsnį į priekį geresnių santykių link. Net jei ištisus šešiasdešimt metų buvote mirtini priešai. Saulė sąjungoje su Uranu, o Mėnulis su Saturnu ne vieną gali įvaryti į neviltį ir geriausia, ką jūs šiandien galite padaryti dėl savęs tai kažką pakeisti savo viduje – o santykių derinimas tarp vidinio ir išorinio kūno būtų idealus pasirinkimas 🙂
Ramios savaitės 🙂
https://www.instagram.com/p/COV_GzJFH5U/[:]

Eiti prie įrankių juostos