Konsultacijos

Gegužės 31 d.

Pasitinkame vasarą su labai neblogu savaitgaliu. Įsijunkite muziką, dabar jos laikas. Ruoškitės pramogoms, nesėdėkite namuose, eikite į šokius, naktinius klubus ir panašias vietas. Pagaliau metas linksmintis. Apsipirkimus verčiau atidėti, nieko tragiško, tiesiog elementarios nesėkmės, tokios kaip nesėkmės ieškant svajonių daikto ar pan. Vis tik jei apsipirkti eisite, didesnį dėmesį skirkite labiau klasikinio stiliaus daiktams, tarkim švarkui, rinkitės juos santūresnius, tarkim ilgesnius, o ne trumpesnius.

Palankiai, atpalaiduojančiai veiks žvakės, todėl nepamirškite bent jau vakare jų užsidegti. Puikus laikas skaityti knygas, netgi sudėtingesnes, tarkim apie biografines. Kaip tik yra išėjusi knyga apie Dalią Grybauskaitę, taigi geros dienos praplėsti akiratį. Žinoma, galima skaityti ir kitą knygą, tiesiog tokiomis dienomis lengvai skaitosi ne tik grožinė literatūra.

Tai paprastos dienos, šiomis dienomis nereikia ieškoti stebuklų, nereikia stengtis pereiti vandeniu, šiomis dienomis stebuklas yra paprasčiausiai taikiai vaikščioti žeme. Kitaip tariant genialu tai kas paprasta ar laimė slypi mažuose dalykuose. Turėkite omenyje, kad šiek tiek pakilęs konfliktiškumo lygis, todėl susipykti nebus sunku ir reikėtų sąmoningai siekti taikos. Užėjus norui „pasirieti“, verčiau eiti pasivaikščioti. Tokiu laiku galima nuotaika kaita, tačiau tai nebus labai reikšminga, nes šiomis dienomis bus lengva atsikelti parpuolus. Taigi, kad ir kiek kartų sukluptumėte, negulinėkite, kelkitės ir eikite pirmyn. Tai geras laikas melstis ir ieškoti šviesos, aukštesnių jėgų globos, nes ją bus lengva rasti. Kaip sakoma tai laikas kai reikia belsti ir jums bus atidaryta.

Na ir be abejo, tai idealus laikas būti gamtoje. Šiuo metu gamtos poveikis žmogui tiesiog magiškas, skatinantis jo dvasinį progresą, gydantis kūną ir sielą. Tai idealus laikas rūpintis savo aplinka, gydyti gamtą nuo šiukšlių. Šiuo metu buvimas gamtoje jau savaime sukelia pokyčius žmoguje ir jie gali būti tokie stiprūs, kad įtakos jo socialinį gyvenimą, politinį suvokimą ir pan.
Gero savaitgalio!!! Atsipalaiduokite ir kaip reikiant pailsėkite 🙂

Eiti prie įrankių juostos