Konsultacijos

Gegužės 30 d.

Pamenate prieš porą mėnesių rašiau, kad retrogradinis Plutonas kelia senus reikaliukus į viršų. Ypač jis mėgsta nusikaltimus bet kuria prasme. Kadangi Plutonas keliauja Ožiaragiu, tai jis ir judina itin senus reikalus. Pažiūrėsime ar jam užteks jėgų teisėsaugos reformai, nes jei šį kartą nepakaks, po metų jis vėl bus retrogradinis ir tame reikale jau dalyvaus ir Jupiteris. Taigi dabar kaip ir paskutinė galimybė dar bandyt sukti kailį – trauktis iš postų ir emigruoti į kitą pasaulio kraštą arba gražiuoju prisiduoti mainais į geresnes sąlygas. Jeigu jūsų spinta pilna skeletų, žinokite, kad ji vis tiek bus atidaryta. Net jei kažkurią akimirką pasirodys, kad ir vėl bridote sausas. Tačiau tai bus tik tyla prieš audrą.

Na o kalbant apie šią dieną, tai eilinė diena, nieko ypatingo. Puikus laikas pirkti klasikinio stiliaus drabužius, ypač kelnes. Taip pat puikus laikas pirkti apatinį trikotažą, jei jis kuklus, paprastas. Sėkmės spalva – raudona, bet ne skaisčiai, o vyno spalvos atspalviai bei balta. Ką reiškia tas galima pirkti, nes pirkti galima visada. Tai reiškia, kad tokią sėkmingiau pasirenkama, formuojamas kokybiškas stilius, kuris leidžia geriau jaustis.
Tai tinkama diena lankyti ir tvarkyti kapus. 
Tokią dieną neretam tenka priimti skaudžius sprendimus, atsisakyti norimų dalykų, ypač tai dažnai būna susiję su darbine, profesine veikla. Taip pat tai diena, kuomet reikia labai stipriai dirbti su savo mąstymu, sąmone, kas automatiškai gali ir privesti prie liūdinančių, bet teisingų sprendimų. Tačiau jūsų vidiniai pokyčiai šiandien įtakos netgi jūsų fizinį kūną. Todėl minčių higienai būtina skirti laiko ir sąmoningai tuo užsiimti. Labai gerai veiks buvimas šalia piramidžių. Jei kas šiandien planuojate jas aplankyti, pasistenkite tai daryti rimtyje ir susikaupime, galite iš jų pasisemti itin teigiamos energijos. Iš tikro yra labai gajus mitas, kad dvasinis tobulėjimas yra nugalėti savo kūną ir tapti kažkuo išskirtinai dvasiniu. Tačiau tikslas yra atvirkštinis – užpildyti savo kūną dvasia. Kitaip tariant ne ištrūkti iš kūno, o pripildyti jį tarsi indą. Būtent šios dienos darbas su savimi ir turi būti į tai orientuotas. Nėra prasmės stengtis pabėgti iš kūno, tapti kažkokia dvasine būtybe žemėje, nes metėte valgyti, daugintis ir apskritai metėte gyventi ir likote tik medituoti. Tai taip beprasmiška kaip kad kambaryje pasistatyti išskirtinio grožio indą ir nuo jo pabėgti. Nėra tame juk net logikos ar ne? Juk jei turite išskirtinį indą, protingiau būtų jį pripildyti ir ne bet kuo, o kažkuo ypatingu. Galima jame ir kruopas laikyti, indo paskirtis yra kažką savyje laikyti, bet galima ir perlais bei gi deimantais pripildyti. Mes neturime bėgti iš kūno, mes turime jį pildyti gražiausiais dalykais. Nieko nėra gražiau nei tyras, grynas jausmas. Ne emocijos. Tačiau čia jau turite patys atrasti kas gi tai yra 🙂 Gerų apmąstymų 🙂
Ryškesnė diena Vėžiams ir Šauliams. Abu bus aktyvesni, tiesa, Vėžys palyginus su Šauliu bus vis tiek labai lėtas. Šaulys šiuo metu gali judėti šviesos greičiu.

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1063800/grybauskaite-kritiskai-ivertino-valstieciu-pameteta-ideja-naujajam-prezidentui-tai-butu-antikonstituciska?fbclid=IwAR2m7ToqP_x1pbsBoH9fIuSssBSCmJAf9GUnc5R57jso-OHWwIjQV1AgPIo
Eiti prie įrankių juostos