Konsultacijos

Gegužės 3 d.

Ateina savaitgalis ir turime šiek tiek erzinančias dienas. Jei vakar rekomendavau likti mieste, tai dabar sakau bėkite į kaimus ar bet kur, toliau nuo žmonių. Tokių laiku pats pikas visokiems kenkėjams, troliams, apsimetėliams. Jūs galite net nesuprasti, kodėl jus kažkas puola ar persekioja, bet tame nieko asmeniško, tiesiog tokiu laiku erkės ir parazitai išlenda pasišildyti saulutėje ir pasimaitinti.Ne tokie parazituojantys individai gali kankinti kitus savo perdėtu rūpesčiu ir neprašytais patarimais. Taip kad prieš imdamiesi kažką globoti, susimąstykite ar tikrai jūsų kažkas to prašė.

Taigi šios dienos tinkamiausios leisti laiką gamtoje, ypatingai nuošaliose sodybose, taigi jei tokias turite, šiam savaitgaliui būtinai pabėkite iš miesto. Taip pat tinkamas laikas rūpintis mirusiųjų artimųjų kapais. Tokiomis dienomis reikia atiduoti duoklę tiems, kurie užstrigo čia nerasdami išėjimo. Jei jaučianti dažnai slegianti artimojo buvimą šalia, nors jis jau ir miręs, šiomis dienomis reikia atiduoti jam prideramą auką, kad siela nurimtų ir eitų išėjimo link. Geriausia ant kapo pasodinti gėlių. Ne pamerkti, o pasodinti, kad jos augtų ten iki pat šalčių.

Tai nėra idealus metas dalyvauti įvairiuose rinkimuose, konkursuose, varžybose, tokiu metu vyksta netikėtos rokiruotės ir potencialus lyderis gali visai neplanuotai užleisti vietą kitam.

Avinas bus labai aktyvus, jam visiškai nesiseks devynis kartus pamatuoti, dešimtą kirpti. Jis plasnos kur akys mato nepamąstydamas.

Jautis svarstys finansinius klausimus. Jam gali atsirasti galimybė pasiimti dvigubą grobį, na gal ne visai teisėtai. Jautis svarstys kokiu būdu geriausia numarinti sąžinę.

Dvyniai bus silpni, na gal dar šiek tiek isteriški. Jie prirašys visiems žinučių, visi ims vengti perdėto Dvynių dėmesio.

Vėžys irgi bus priekabus – ypač partneriui ir vaikams. Norės viską žinoti, priekaištaus, vaidins auką ir bandys emociškai paveikti. Visi irgi šalinsis Vėžio.

Liūtas. Liūtui viskas bus gerai, jis bus stiprus kaip niekad, su malonumu priims sudėtingus iššūkius tik tam, kad pasitikrintų ar jis gali tai įveikti.

Mergelė bandys vaidinti, kad jai viskas gerai. Prisidės senų nuotraukų ar sufabrikuotų nuotraukų į fb, pavyzdžiui, iš svajonių kelionės prieš du metus, kad visi tikėtų, kokia ji laiminga.

Svarstyklės bus įžūlios, ne tik kad sudalyvaus beprotiškame vakarėlyje, bet dar ir paviešins kompromituojančias draugų nuotraukas iš jo.

Skorpionas bus paranojiškas. Jei antroji pusė jam nupirks braškinių ledų vietoj jo mėgiamų šokoladinių, jis visą savaitgalį praleis narpliodamas detektyvinę istoriją ir sąmokslo teorijas, rezgamas prieš jį. Įrodymai juk kaip ant delno.

Šaulys bus „pasikėlęs“, žiūrės į visus iš aukšto ir kvailins tuos vargšelius, kurie jo nuomone gyvena tik tam kad valgytų ir daugintųsi.

Vandenis eis į pasimatymą. Ir galvos kad tokiu būdų daro kažkam begalinę malonę.

Žuvys leisis į begalinį savęs lepinimo malonumą. Nesibaigiantį.

Kad ir koks ženklas būtumėte, niekada nepamirškite, kad siela yra jūsų esmė. Ne kūnas. Kūnas gali egzistuoti dar ilgai po to kai siela užmiega letargo miegu. Tuomet vaikšto tik tuščias apvalkalas. Ir pagrindiniai dalykai, kurie žudo jūsų sielą yra išsekimas, slegiančios paslaptys, kūno kultas. O sielą ugdo sąžiningumas, sveiki ryšiai su kitais ir malonė kitų atžvilgiu. Tai vertybės, kurių turite siekti eidami į priekį. Norėdami eiti į priekį.

Gero savaitgalio 🙂 Ir saugokitės Džokerio 🙂

Nuotraukoje Lawrence Painting Joker Batman Arkham City Arkham Origin Video Game Art Canvas Poster

Eiti prie įrankių juostos