Konsultacijos

Gegužės 3 d.

Žmogus tarsi gėlė. Atšiaurūs orai, sausringos vasaros jį vis lamdo, bet jis po kiekvienos audros ir sausos vis tiek kelia galvą tarsi lapus ir žiedus. Kartais net ir mane užklumpa vidinės audros, reikalaujančios suskleisti žiedus ir ramiai jas pralaukti, atsitraukti į gamtą ir pasislėpti nuo žmonių. Dabar metas grįžti prie darbo. Ir mes turime puikų laiką gamtos darbams – augalams auginti, rinkti žoleles. Kartais man žmonės sako: na kam tu rašai tokius primityvius dalykus, mes ir patys žinom, kad reikia tarkim išsiplauti indus. Tuo net neabejoju, aš rašau tik tuos dalykus, kurie būtent tą dieną gali padėti pasijusti geriau. O šiaip ačiū, kad nepamirštate, rašote, laukiate 🙂
Taigi grįžtant prie esmės – gera diena pirkti kosmetiką, ypač kažką akims, tarkim naują tušą – Neptūno pikta sąjunga su Venera reikalauja išryškintų akių, tik neperžengiant vulgarumo ribos. Gera diena fotografuotis, ypač darytis selfius, šiandien galime pamatyti savo makiažo klaidas, ką mes darome ne taip.
Tokią dieną tinka melstis ir prašyti aukštesnių jėgų apsaugos. Tinka tvarkyti kapus.
Netinkamas laikas spręsti itin svarbius klausimus, ypač lemiančius ne vieno žmogaus likimą. Ypač prastas laikas užsienio politikai.

Jaučiui ir Ožiaragiui šiandien ryškesnė diena santykių atžvilgiu. Tik dėl judviejų šalto proto ir susitvardymo. Visiems kitiems meilės reikalus verčiau atidėti į šalį. Ypač sunku gali būti Žuvims, kurioms rekomenduočiau kokių žolelių arbatos pagerti. Gali varginti stiprus noras rūkyti. O štai Avinui ir Šauliui gali atsiverti šiaip jau mažai būdingos kūrybinės galios, nors tokiems aktyviems ženklams rekomenduotina verčiau rinktis šokį nei tapybą.

Vienas ryškesnių įvykių danguje – šiaurinio ir pietinio Mėnulio mazgo perėjimas į kitus ženklus – Dvynius bei Šaulį. Prognostinėje astrologijoje tai nėra reikšmingas įvykis. Jis labiau žymi ateinančius naujos kartos vaikus. Na ne tai kad naujos, bet tiesiog su kitomis sielos užduotimis. Nieko tame labai mistiško nėra, toks pokytis vyksta maždaug kas du metus ir reikšmingas jis tampa tik jau suaugusiam žmogui. Saulė keliauja Jaučio ženklu, kurį jau įpusėjo, Mėnulis Mergelėje ir vėliau pereis į Svarstykles. Taigi pirmoji dienos pusė tinkamesnė organizaciniams darbams. Gali varginti migrena. Šiuo metu danguje susidaręs neigiamas Neptūno – Veneros aspektas- tai iliuzinis santykių idealizavimas, vedantis tik į nusivylimus, nesaugumo ir kritusios savivertės jausmas, lyginimas save su kitais ir jausmas, kad esu prastesnis, finansinės nesėkmės. Ypač būkite atsargūs su pinigais, venkite nebūtinų išlaidų. Toks laikas gali slopinti kūrybiškumą, jei taip nutiktų, tiesiog palaukite keletą dienų ir vėl galėsite grįžti prie meninės veiklos. Nors keletas dienų gal ne visai teisingas apibūdinimas, kadangi greitoji Venera neužilgo taps retrogradine ir šis ne koks darinys tęsis praktiškai visą gegužę, o po to pasikartos Venerai judant į priekį. Mano patarimas būtų šį mėnesį nepradėti jokių naujų santykių. Yra toks senas senas filmas Portrait of Jennie, kuris, sakyčiau, idealiai apibūdina šio aspekto meilę. Tokiu metu mes įsimylime iliuziją. Kartais net visam gyvenimui, pasmerkdami save amžinai kančiai.

Vakarėjant rekomenduoti užsikurti laužą ir ramiai stebėti degančią liepsną. Šiuo  metu bus itin sunku būti namuose. Atrodys, kad tai ką išgyvenome paskutiniu metu buvo tik velniai žino kam valdžios primesta iliuzija. Bet šį vakarą verčiau praleisti namuose, žiūrint senus romantinius filmus kaip kad You’ve Got Mail. Atlikti kapitalinį namų valymą. Ypač moterims šiandien reikia stengtis būti geromis žmonomis ir partnerėmis, užsiimti buities darbais. Yra dienos šventei, yra dienos darbui. Ši diena nėra šventei 🙂 Gerų darbų 🙂

Eiti prie įrankių juostos