Konsultacijos

Gegužės 29 d.

Jau ne kartą klausėte už ką aš balsavau rinkimuose. Visų pirma turiu pasakyti, kad nenoriu į savo darbą painioti politikos. Todėl nepranašauju politikams ateities, juo lab, kad tai ir neįmanoma. Tam reikėtų tarkim kiekvieno kandidato gimimo laiką žinoti. Tačiau paskutiniu metu intensyviai stebiu planetų cikliškumą planetos atžvilgiu, to darbo pasekoje ir gimė mano kasdieninės įžvalgos. Ir judantys ciklai rodė į Gitaną Nausėdą. Noriu pabrėžti, kad tai nėra nei gerai, nei blogai. Asmeniškai aš pati širdyje nepalaikiau nei vieno. Buvo tik įdomu stebėti, kad jis veikė pagal šiuo metu judančių planetų veikimą (paprastai tai nutinka nesąmoningai) ir nieko keisto, kad jam tai atnešė sėkmę. Uranas, judantis Jaučio ženklų šiuo metu lemia vis stiprėjantį poreikį grįžti prie tradicijų, viena kurių yra šeima, santuoka, ko gero stipriausia sociumo tradicinė norma. Ir štai mes matome politinės arenos priešakyje tradicinę šeimą. Ta proga aš noriu pasidalinti naujojo prezidento žmonos žodžiais. Galima sakyti, kad tai banalios ir nuvalkiotos tiesos, tačiau Urano Jautyje kelyje, žmonėms jos darysis vis svarbesnės ir augs kaip pamatinės vertybės, kurias buvome pamiršę.
Na o kalbant apie šią dieną, tai diena visiškai netinkama kelionėmis sausumos transportu, tarkim į kokį kempingą, su nameliu ant ratų ir t.t. Ir tas netinkamas laikas truks iki pat naujos savaitės pradžios, taigi jei turite planų savaitgalyje pastovyklauti, apvažiuoti Lietuvą ar pan., verčiau susigalvokite naują pramogą. Apskritai toks laikas nėra labai palankus būti gamtoje, nes geriausiu atveju tai bus nelabai malonu, tarkim pateksite į liūtį ar pan., blogiausiu atveju galima nukentėti nuo gamtos stichijos. Tačiau galima vykti į kaimą ir netgi palanku dienas leisti kaime, tačiau labiau tokiame civilizuotame kaime nei palaikėje trobelėje vidury miškų. O šiaip tai pas močiutę kaime pats tas pabūti, taip pat ir savaitgalyje.
Tai sunkus laikas kariškiams, atliekantiems privalomąją ar savanorišką karinę tarnybą. Tiesiog todėl, kad šiuo metu stygs valios, net ir fizinių jėgų. Taigi ne vienam gali kilti minčių kaip sakoma „pasiplauti“. Na mintys mintimis tegul ir lieka, nes praktiniai tokie veiksmai turės pasekmes. Dabar ateinantį mėnesį visi susidursime daugiau ar mažiau su valios stoka. Tačiau tie, kuriems reikia laikytis griežtos disciplinos, tai jaus labiausiai.
Šiandien reikėtų mažiau galvoti, šiandien nereikia kovoti su savo ego ir nereikšmingomis mintimis, nereikia tam ir dėmesio skirti. Užsiimkite tiesiog savo reikalais, nešvaistykite laiko tuščiai. Nes šiandien daugelį gali varginti beprasmių minčių gausa, kvailas poreikis būti visada teisiu, pakilti aukščiau kitų. Vis tik šiandien pirmoji diena kai Plutonas su Saturnu nutolo vienas nuo kito tiek, kad jų sąveikos poveikis tapo nebejuntamu, na ir štai turime rezultatą – gaištamą laiką nesąmonėms. Stebėkite savo mintis, kad jos netaptų šiandien žodžiais. Ir nepamirškite, kad juodžiausias liežuvis skamba saldžiausiai. Tokią dieną reikėtų mažiau sėdėti prie interneto. Jis labai neigiamai veiks dvasinę būseną. Be to, šiandien gali varginti įvairios baimės, todėl reikėtų verčiau koncentruotis į meilę, intymumą, socialinio gyvenimo lopymą. Apskritai šiandien laikas susitelkti į sveikatos puoselėjimą, minčių higieną, ekologiją. Sveikas kūnas, sveika siela ir meilė gamtai yra tie būdai, per kuriuos kiekvienas individas gali prisidėti prie geresnės ateities kūrimo, net jei pasaulio didieji iš visų jėgų bando mus tempti kita kryptimi. Išjunkite šiandien wifi, vos tik jo nebereikės jūsų darbui. Beje, tai netinkama diena keisti interneto tiekėją, rinktis naują ar pan. Apskritai galimi ryšio sutrikimai. 

Eiti prie įrankių juostos