Konsultacijos

Gegužės 28 d.

Šiandien gydomąją terapiją atliks augalai, todėl ypatingai gera diena rūpintis gėlėmis, ypač rožėmis. Jei tokių neauginate, tai bent jau pasimerkite nors vieną žiedą. Būtinai violetinio atspalvio. Tokia rožė veiks gydančiai sielą. 
Tai nėra tinkamas laikas rodytis viešumoje. Ne tai kad kažkas blogo, tiesiog gali koją pakišti kokia išvaizdos detale ar pan. ir žmonėms paliksite nekokį įspūdį. Kai sakau viešumoje tai turiu omenyje ne tai kad į parduotuvę ar darbą eiti negalima, o tarkim tokius pasirodymus kaip ant scenos kalbą sakyti ar pan. Geriausia tokią dieną leisti kaime, bendrauti su paprastais kaimo žmonėmis, gėlytėmis kieme pasirūpinti. Tačiau jei jums tenka bendrauti su įtakingais žmonėmis, šiandien tarsi visi viską geriau žinos už jus, norės patarti ar primesti savo nuomonę. Iš kitos pusės, nieko čia tame ypatingo ar labai blogo. Šiandien tiesiog labai aktyvus Mėnulis, todėl ir diena laukia gan emocinga. Viską vertinsime ir priimsime per daug asmeniškai. Todėl geriau mažiau bendrauti, daugiau dėmesio skirti kultūrai, kokybiškam ir skaniam maistui, menams, prabangos dalykams. Šiandien duoklę reikia atiduoti tradiciniams penkiems pojūčiams. Stengtis bendrauti, jei tenka maloniai, jei įmanoma, vengti buvimo kolektyve. 
Tai tokia keista netgi bendravimo atžvilgiu diena, nes šiandien mes sutinkame panašius į save žmones. Ypatingai keliaudami, važiuodami kažkur. Sakydama panašius, turiu omenyje tarkim iš išvaizdos ar pan., neturiu omenyje jokių antrosios sielos pusių. 

Eiti prie įrankių juostos