Konsultacijos

Gegužės 27 d.

Rinkimai baigėsi, o neblogi laikai tik įsibėgėja. Šiandien puiki diena kovoti už save. Tai ne tas laikas, kuomet verta atsukti kitą skruostą. Šiandien kaip tik reikia duoti atgal taip, kad agresorius niekada gyvenime nedrįstų net į jūsų pusę pažiūrėti. Šios dienos kovas laimi ne tas kas puola, o tas kas ginasi. Pačiam pradėti tikrai neverta. Apskritai tokią dieną reikia kuo mažiau kištis į svetimus reikalus. Nes netgi palyginus nekalti veiksmai gali iššaukti piktą reakciją. Pavyzdžiui, pasiūlę sumuštinio likutį svetimam šuniui, galite susilaukti audringos reakcijos. Be to tokia diena palankesnė vyrams nei moterims, jie sulauks daugiau palaikymo nepaisant to yra teisūs ar ne. Deja, moterims situacija priešinga, todėl jei reikia dalyvauti konkurencinėje kovoje vyras/moteris, moterims šiandien verčiau atsitraukti ir palaukti savo laiko. Šiandien visiškai netinka viešinti savo tikslus, lieti viešas nuoskaudas, tarkim fb, netinka ieškoti įtakingų bei įžymių žmonių protekcijų.

Vis prastesnis laikas gyvūnams, dabar jis jau pradės jaustis pamažu ir stambesniems, tokiems kaip tarkim ožkos ir galiausiai bus juntamas galvojams apskritai. Išaugs apsinuodijimų tikimybė, todėl reikia labai stebėti, ką gyvūnai ėda, neduoti jiems neįprasto maisto.

Tai išskirtinė diena Dvyniams, gal labiau neigiama prasme, nes jų aktyvumas gali tiek išaugti, kad atrodys jog viename žmoguje siautėja kelios skirtingos asmenybės. Ypač tai jausis jų meilės partneriams. Šiandien neverta stengtis suvokti, kas vyksta Dvynių viduje. Jie ir patys to nežino.

Paskutiniu metu rašiau apie mažiau apie ezoteriką kaip atrodo gyvenimas žmogaus, kuris pasiekęs itin aukštą dvasinį išsivystymą ir suvokimą. Manau, kad tai ganėtinai sunku suprantamai paaiškinti. Nes toks žmogus nebeturi jokių norų, jis nebesiekia jokių tikslų. Iš esmės galima sakyti, kad vienintelis dalykas, kurį jis dar daro tai kvėpuoja. Na čia gal labiau perkeltine prasme. Be abejo, žmogus gyvena materijoje, netampa eteriu. Tiesiog jis tampa laisvas nuo bet kokių materijos pagundų. Jam nebereikia rinktis, kuriuo miško takeliu eiti, nes jis tarsi indėnų pėdsekys skaito ženklus ir seka jais. Jis suvokia, kad gyvena milžiniškoje programoje, iš kurios negali išeiti, tačiau gali pasirinkti tuos algoritmus, kuriuose veikti palankiausia. Yra daug versijų koks tuomet tampa gyvenimas. Viena madingiausių – tai kaip sakoma sutvarkytas gyvenimas – mylimas žmogus šalia, pinigai, vaikai ir t.t. Tačiau tai yra laimė tik žvelgiant miegančio žmogaus akimis, prabudusiam paprasčiausiai šių žaislų nebereikia. Jie gali būti, gali nebūti, tačiau jie nebėra siekiamybė. Tam tikroje stadijoje kopiant aukštyn yra labai svarbi asmeninė žmogaus valia ir gebėjimas ja naudoti, tačiau viršutiniuose aukštuose žmogus suvokia, kad jo valia ir bejėgė prieš programą, jis atsisako laisvos valios, nes perprato programos veikimą ir meistriškai leidžiasi nešamas pasroviui, nes tik toks kelias mažiausiai akmenuotas.
Ar galima iki viršutinių aukštų užlipti lengvai ir be kančių? O ar gali nenušlifuotas deimantas tapti briliantu? Netgi kiekvienas deimantas kadaise buvo tik anglies gabaliukas, kuris galiausiai tapo deimantu didelio slėgio dėka.

Remember the sky that you were born under,
know each of the star’s stories.
Remember the moon, know who she is.
Remember the sun’s birth at dawn, that is the
strongest point of time. Remember sundown
and the giving away to night.
Remember your birth, how your mother struggled
to give you form and breath. You are evidence of
her life, and her mother’s, and hers.
Remember your father. He is your life, also.
Remember the earth whose skin you are:
red earth, black earth, yellow earth, white earth
brown earth, we are earth.
Remember the plants, trees, animal life who all have their
tribes, their families, their histories, too. Talk to them,
listen to them. They are alive poems.
Remember the wind. Remember her voice. She knows the
origin of this universe.
Remember you are all people and all people
are you.
Remember you are this universe and this
universe is you.
Remember all is in motion, is growing, is you.
Remember language comes from this.
Remember the dance language is, that life is.
Remember.

– Joy Harjo

Eiti prie įrankių juostos