Konsultacijos

Gegužės 24 d.

Na pagaliau savaitgalis, kuris nusimato visai neblogas. Šį laiką verta paskirti gamtos puoselėjimui, medžių auginimui (sodinti jau gal per vėlu), nes mano jau kelias dienas minimas neigiamas laikas, truksiantis visą birželį kur kas mažiau veiks gamtos mylėtojus, tiesa, tik tuos, kurie gamtą myli ir už ekologiją kovoja aktyviais veiksmais. Tai bus toks tingus laikas, gali išvis nesinorėti nieko veikti, lipti iš lovos, kitaip tariant tai sumažėjusios energijos laikas, todėl nepamirškite kavos – ji puikiai veiks tiek kūną, tiek nuotaiką. Šiomis dienomis kaip sakoma trauks prie žemės ir labiausiai už viską norėsis miegoti. Jautresniems žmonėms šis laikas bus šiek tiek sunkesnis emociškai, būtent dėl apatijos. Ypač bloga nuotaika gali apimti sekmadienį po pietų, bet iš esmė tai tik nuotaikų svyravimai, nieko ypatingo. Kava ir buvimas gamtoje (aišku, jei tai ne išgertuvės) blogą nuotaiką išsklaidys. Tačiau gamtą reikia rinktis saugią, tai yra sodyba ir sodas geresnis pasirinkimas nei laukiniai miškai, nes kaip jau rašiau, tai nėra geras laikas gyvūnams, jie darysis jautresni, baikštesni, todėl ypatingai plėšrūnai to pasekoje gali būti agresyvesni. Tas pats galioja ir naminiams gyvūnams, kurie priskiriami plėšriems (katės, šunys ir pan.), todėl reikėtų su jais elgtis atsargiau – ne erzinti, saugoti aplinkinius. Nes šiuo periodu net ir pačios geriausios širdies šuo gali parodyti dantis bei juos panaudoti, jei bus išsigandęs. 
Tai pasyvumo laikas, todėl aktyvūs veiksmai duos priešingą nei tikimąsi efektą. Kuo mažiau veiksite, tuo geriau šis laikas jums praeis. Atidėkite visas kovas ir ryžtingus tikslų siekimus vėlesniam laikui. Tokiu metu labiausiai tinka melsti, medituoti, užsiimti saviįtaiga, sau nuolat kartoti koks puikus žmogus esate, priminti, kad visi sunkumai yra tik pamokos, kurios leis palypėti laipteliu aukščiau, tikėti pozityvia ateitimi, stebuklais ir kitais gerais dalykais. Tokiu metu nėr sunku nugrimzti į niūrias mintis, gali apimti neaiškios baimės, todėl įvairios pozityvios afirmacijos dabar yra tikras vaistas. Taip pat tai geras laikas bendravimui, socialiniam gyvenimui, ypatingai Dvyniams, nes dabar jų laikas.  Bet kitiems irgi nerekomenduotina šiuo metu užsidaryti vienatvėje.
Tai neblogas laikas mokslams, ypatingai besimokantiems matematiką (geometriją) ir fiziką. Geras laikas gilintis į sudėtingas ezoterikos teorijas, pagrinde susijusias su įvairių dėsnių taikymu, skaičiavimais. Dar geriau tai daryti komandoje 🙂 
Gero savaitgalio!

Eiti prie įrankių juostos