Konsultacijos

Gegužės 23 d.

Jau minėjau, kad iki birželio pabaigos gyvensime dvasiškai sudėtingesnėmis nuotaikomis. Tiesa, kol kas dar to gali visiškai nesijausti ir puikus priešnuodis tam būtų joga. Galima jau šiandien užsirašyti į jogos treniruotes ar kaip tai pavadinti. Galima ir pačiam tuo užsiimti, jei tik žinote kaip. Tai puikiai veiks, taip puikiai, kad rūškanos birželio nuotaikos jūsų gali ir nepaliesti. Tik pradėti reikia nedelsiant, nes jokia paslaptis, kad geriau užsiimti ligų profilaktika ir nesusirgti nei gydytis ligą.
Na o kalbant grynai apie šiandien, tai geras laikas apsipirkinėti. Šios dienos sėkmės rūbai būtų nėriniuoti, permatomi, sėkmės spalva – balta. Tokią dieną galima sau leist bent jau naują palaidinę. Taip pat šiandien sėkmės simbolis saga, todėl tinka pirkti drabužius su išskirtinėmis sagomis. 
Šiandien daugiau dėmesio pareikalaus vaikai – jie gali keistai elgtis, daugiau kalbėti, na bet nebūtinai blogąja prasme – gali kaip tik jus nustebinti visai ne vaikiškomis įžvalgomis, filosofavimu, įdomiomis mintimis.
Tai geras laikas pabaigai. Jei norite kažką užbaigti, iš kažkur pasitraukti ir tas noras bręsta jau seniai, nėra spontaniškas šios dienos, dabar tinkamas laikas priimti galutinį sprendimą, padėti tašką. Tai labiau tinka karjerai, sportiniams siekiams, o ne meilės santykiams.
Šiandien ryškesnė diena Dvyniams, Svarstyklėms ir Vandeniams. Dvyniai ieškos kontakto su žmonėmis, nesibaidys jų emocijų, tačiau patys kalbės per daug ir nesugebės išklausyti kitų, įsitrauks į svetimas dramas ir dieną baigs strese. Svarstyklės stengsis išklausyti aplinkinius, suvokti kitų požiūrius, o norinčių apkrauti savo problemomis netrūks, tiesa, bandys pabėgti nuo svetimų emocijų, bet vis tiek bus įpainiotos į svetimas dramas ir taip pat dieną baigs stresu. Vandenis nieko nesiklausys, vos tik pabandęs jį užversti savo bėdomis ir emocijomis, atsakovas bus pertrauktas ir užverstas lavina Vandenio istorijų. O šiaip Vandeniui bus viskas dzin, kitų vargai jam įdomūs nebus, jis žiūrės savo reikalų ir dienos vakare nejaus streso 🙂
Avinas, Šaulys ir Vandenis šiandien nebus linkę aktyviai bendrauti, gali netgi niekšingai ignoruoti aplinkinius, pavyzdžiui, neatrašinėti į žinutes.
O kalbant apie visus ženklus ir laukiantį birželio mėnesį, mano patarimai būtų tuo laikui daugiau stebėti aplinką, bet stengtis neteisti aplinkinių; atsakinėti į žmonių klausimus, tačiau vengti aštrių reakcijų; stengtis save mylėti, o ne sau kenkti, bandyti išplėst savo galimybių ribas vietoj to, kad lietumėte apmaudą dėl nesėkmių; ieškoti taikos viduje ir ignoruoti chaosą išorėje; stengtis mąstyti aiškiai ir nepasiduoti sumaiščiai; daugiau tiesiog būti ir mažiau veikti, atlikti veiksmų, o svarbiausia tikėti – tikėjimas leis gyventi be baimės.
Norintiems tobulėti, prieš prasidedant ateinančiam periodui siūlau išbandyti skaityt Kibalioną. Knyga platinama nemokamai internete daugeliu kalbų, tame tarpe ir lietuvių. Daugumai ji neprieinama tiesiog dėl nepakankamo suvokimo. Todėl tikrai nerekomenduoju jos skaityti per jėgą. Tai beprasmiška ir naudos jokios nebus. Jei atsiverčiate ir jaučiate, kad tai ne jums, padėkite atgal. Ji pati suranda savo skaitytoją kai tam ateina laikas. Ypatingai dabar siūlau ją pabandyt skaityti, jei pasiekėte etapą, kuriame jaučiatės stiprūs ir galvojate, kad savo jėgomis ir galimybėmis galite piktnaudžiauti. Nepamirškite – kad pirktumėte alchemiko parduotuvėje, jums nereikia specialių leidimų. Jums tereikia surasti duris į ją, o jos nėra labai paslėptos. Tačiau už kiekvieną pirkinį kainą sumokėti reiks labai didelę. Ypač jei perkate avansu. 
Laikykite savo šunis prie savęs. Ne kiekvienas grobis yra vertas jį medžioti.

Eiti prie įrankių juostos