Konsultacijos

Gegužės 22 d.

Tai naujienų ir žinių diena. Šiandien galite kažką sužinoti ir daugumai tai bus geros naujienos. Na bent jau neutralios. Paprastai tokią dieną įsimintinos naujienos ateina ryšio priemonėmis, apie jas paskaitoma virtualioje erdvėje ir t.t. Apskritai Saulė perėjo į Dvynių ženklą, praktiškai koja kojon su Merkurijumi ir šiandien mes turime smalsumo bei komunikabilumo dieną – protinio aktyvumo, naujos informacijos laiką. Šiandien bendraukite, socializuokitės kuo daugiau. Ypatingai tai gera diena Dvyniams, kurie tiesiog degs troškimu sužinoti kuo daugiau naujų dalykų, bus puikios nuotaikos ir pasižymės geru humoro jausmu, be to išaugs jų protiniai gebėjimai. Į gyvenimą jūs dabar žiūrėsite kaip į smagų nuotykį, būsit drąsūs ir ypatingai komunikabilūs. Ai, dar Dvyniai bus tikri flirto meistrai, nepasotinami meilėje kiekybės, ne kokybės prasme. Šiuo metu jų nedomins rimti santykiai, domins tik kaip kuo daugiau širdžių užkariauti, akis pamaitinti gražiais kūnais. Šiandien ne vienas Dvynys bent jau mintimis bus neištikimas. 
Tai apskritai puiki, darbinga diena. Darbui dabar ir reikia atsidėti. Tiesa, sveikatos atžvilgiu tai nėra gera diena. Tačiau ji tinka profilaktiniam apsilankymui pas medikus, ligų diagnozavimui. Jei jaučiate kažką negero, neatidėliokite, bent jau užsiregistruokite sveikatos patikrinimui, nes visą birželį situacija tik blogės.
Tai labai blogas laikas neteisėtiems veiksmams, korupcijai, kyšio davimui. Už tokius veiksmus jūs tikrai sulauksite atlygio. Ko gero ne šiandien, bet greit.
Kadangi tai naujų žinių diena, rekomenduotinas vakaras su knyga. Tiesa, Dvyniai greitos ir paviršutiniškos informacijos ženklas, todėl sudėtingos studijos netiks. Verčiau paskaityti kažką iš lengvos, populiariosios dvasinės literatūros, tokios kaip P. Coelho Alchemikas. 

Eiti prie įrankių juostos