Konsultacijos

Gegužės 22 – 24 d.

Pagaliau savaitgalis. Stebėkite gamtą, gyvūnus tai suteiks džiaugsmo šiuo ne kokiu metu. Tam tikros teorijos teigia, kad sekančiame gyvenime atgimti gyvūnu yra bausmė. O aš sakau, kad tik tyriausieji atgimsta jais. Blogis niekaip neištvertų nekaltojo kūne. Tiesa, atsargumo prarasti nereikėtų, tokiu laiku laukiniai gyvūnai yra drąsesni ir gali pridaryti žalos, jei ne jums, tai jūsų turtui.
Nuotaiką gerai pataisytų ir nauja suknelė ar geri kvepalai. Sėkmės spalva – ruda. Šiomis dienomis rekomenduotina užsiimti santechnikos darbais, ypač jei kažkas jau kliba, genda, kažką reikia keisti. Verčiau tai padaryti dabar nei susilaukti nemalonių pasekmių.
Sunkesnis tai laikas žinomiems žmonėms, jie tarsi trauks visų pagiežą ir nepasitenkinimą. Tokiu metu verčiau susilaikyti nuo viešumos ir per didelio atvirumo. Tačiau tai neblogas laikas fotografuotis, ypač darytis selfius. Nėra tai tragiškos dienos, jomis galima sulaukti nei iš šio, nei iš to gerų emocijų, tokios vidinės gerumo bangos, tarsi akimirkos nušvytimo ir tikėjimo, kad viskas susitvarkys ir bus gerai. Tiesa, jas gali keisti ne tokios ir malonios akimirkos. Saugokite save, tai šiek tiek geresnės, bet vis dar pavojingos dienos. Ypač sveikatos atžvilgiu.

Šiandien mūsų laukia Mėnulio jaunatis Dvyniuose. Saulė keliauja Dvynių ženklu. Jaunatis sustiprins intuiciją ir budrumą. Tokiomis dienomis vieni pasineria į mokslą ir griežtai atmeta bet kokias kitas doktrinas, kiti atsiriboja nuo faktų ir pasikliauja jausmais, religija, politikais ar youtube. Dvasingesni žmonės bus ypač veikiami šauliškų energijų, tačiau perdėtas dvasingumas šiuo metu labiau prives prie tokio savotiškai toksiško pozityvumo nei gerų dalykų. Gerai pasikliauti intuicija ir aukštesnėmis jėgomis, tačiau žemiškų faktų ignoruoti irgi neverta. Žemiškesnius žmones stipriau įtakos dvyniškos energijos, tačiau perdėtas sureikšminimas tik to, ką matai ir apčiuopi irgi gali privesti prie saviapgaulės. Pasistenkite išlaikyti balansą. Klausykite savęs, tikrinkite faktus. Būkite objektyvus ir nebijokite atsisakyti jau pasenusių įsitikinimų. Dabar ne laikas sekti kitų gyvenimais ir įsitikinimais. Nebijokite įsiklausyti į save ir ieškoti savo kelio, savo vertybių, savo principų. Nėra sunku suvokti ar einate teisingu keliu. Jis teisingas, jei gerai jaučiatės, jei esate sveikas. Einant teisingu keliu, jūs aplanko tarsi nušvytimo blyksniai, nurodantys į kurią atšaką sukti. Aštrėja uoslė ir ryškėja sapnai. Jūs pasidarote pajėgus pats sau patarti, jus lanko de javu jausmas, jūs pradedate atpažinti ir suprasti simbolius ir ženklus.

Nepamirškite pasirūpinti augalais. Jiems gamta kol kas nelabai gailestinga. Tinkamas laikas įrenginėti laistymo sistemas, net jei jos pačių sukonstruotos iš senų butelių.
Gero savaitgalio 🙂

Eiti prie įrankių juostos