Konsultacijos

Gegužės 21 d.

Geras laikas sportui, ypač komandiniam, pavyzdžiui, kaip futbolas. Na geras laikas tai reiškia, kad jus tokia veikla gerai veiktų. Deja, jei karantinas to neleidžia, susiraskite kitą sporto šaką šiai dienai. Ar tiesiog pabūkite gamtoje, po uždarumo dienų vėl puikiai veiks buvimas lauke, parkuose, paupiuose ir pan. Galima jau ir kokių žolių pasirinkti. Pavyzdžiui, meškinio česnako, kuris puikiai blaško mieguistumą ir pavasarinį nuovargį. Aišku, jei jis dar nežydi.
O štai nuo bažnyčių lankymo vertėtų susilaikyti, šiuo metu religija gali sujaukti mintis ir sukelti vidinį chaosą. Ir nors siūlau pabūti lauke, vis tik kol kas burtis į žmonių grupes nesiūlau. Kaip tik priešingai, pakentėkite ir pasilaikykite karantino režimo. Ne dėl baudų, ne dėl to kad privaloma, o dėl savęs. Šiandien bent jau dar.
Šiandien apskritai daug kas atrodys beprasmiška, liūdins, kad reikia daryti dalykus, kurie tokie paprasti, banalūs, beprasmiai. Daugiau bendraukite su katėmis, nupirkite joms ypatingų skanėstų, padarykite tai, ką jos labiausiai mėgsta ir jos jums atsidėkos ramybe. Tas pats šiandien galioja ir šunims.
Jei labai negatyviai jaučiatės, uždekite prieš veidrodį juodą žvakę ir paprašykite neigiamus dalykus išeiti iš jūsų namų ir gyvenimo, suteikti jums laisvę nuo visų negatyvių pojūčių. Žmogaus mintys yra pati galingiausia jėga. Jeigu jis tai žinotų, niekada nemastytų negatyviai.

Dvyniai bus tylesni nei įprata, labiau vertins ilgalaikę draugystę. Žuvys bus labai įtarios, atsimins, kad prieš šešis mėnesius, septynias dienas ir aštuonias valandas jūs jai pamelavote. Ir tai jums primins.

Saulė jau Dvynių ženkle, kuriame yra ir Merkurijus su Venera, šiuo metu sudarantys vieningą sąjungą. Taigi mes būsime smalsesni, atviresni naujoms patirtims, daugiau kalbėsime. Kas kart kai Saulė pradeda Dvynių sezoną, prasideda didesnio aktyvumo, judėjimo, važinėjimo metas. Tai mokslų, atsinaujinimo laikas, tačiau jis nelabai tinkamas rimtiems sprendimams priimti. Tai stovyklavimo, žygiavimo, vairavimo, važiavimo kitomis transporto priemonėmis sezonas. Tai ir lakios vaizduotės, įdomių istorijų metas. 
Bus daugiau apsimestinio mandagumo retrogradinės Veneros Dvyniuose dėka. Šią savaitę dar sulauksime ir Mėnulio jaunaties Dvyniuose, o šiek tiek vėliau Dvynių sezono metu sulauksime ir Mėnulio užtemimo. Kol kas Mėnulis Jautyje taigi puikus laikas būti gamtoje kaip ir minėjau. Tai geras laikas save lepinti ypatingu maistu, desertu, skanėstu (galima išsivirti bananų džemo, puikus saldainių pakaitalas). O jei maisto jau per daug, labai tinka apdovanoti save nauja knyga. Aš kaip tik taip ir padariau, tik knygą pirkau ne sau, o dukrai 🙂 Na bet skaitysime tai abi :)Venera vis dar sudaro neigiamą aspektą su Neptūnu. Šiuo metu ji antrą kartą atsiduria tiksliame taške, kas reiškia, kad jos pozicija šiuo metu labai stipri. Ir dar tokia ji taps vėliau, trečiąjį kartą. Pirmasis buvo mėnesio pradžioje. Na visų pirma tai nesaugumo ir menkos savivertės jausmas. Taip pat chaosas, iliuzijos santykiuose. O šis bjaurus darinys pasikartos liepos mėnesį. Kaip jau kurią dieną minėjau, tai geras laikas gaminti dirbtinių gėlių puokštes. Taip, daug kas labiau mėgsta gyvas. Aš irgi, bet tai savotiškas priešnuodis Neptūno – Veneros veikimui – iliuzinės gėlės.
Gero judesio!!!

Eiti prie įrankių juostos