Konsultacijos

Gegužės 20 d.

Geras laikas rūpintis augalais, ne tik lauko, bet ir kambariniais, perkelti į puošnesnius vazonėlius, puoselėti gėlynus.
Vis dar ne koks laikas meilei, stebėkite, ką internete veikia jūsų vaikai, po kokius puslapius landžioja, šiuo periodu lengva patekti ten, kur vaikams būti visai nederėtų. Pavyzdžiui, į pornografijos puslapius. Pasistenkite vaikus užimti mokslais ir žaidimais, kad neliktų laiko savarankiškai išbandyti naujas sritis. Kaip jau ir minėjau, retrogradinė Venera kur kas bjauresnė nei retrogradinis Merkurijus. Šiomis dienomis tinka naudoti ametistą savijautai gerinti.

Saulė paskutiniame Jaučio ženkle ir šiandien ji pereina į Dvynius, stipriau tai gali pajusti Jaučiai, kuriuos gali aplankyti jausmas, kad kažkas gyvenime keičiasi, ypač gimę paskutinėmis Jaučio ženklo dienomis. Tą patį gali pajausti tie, kurie turi planetų Jaučio ženkle. Mėnulis keliauja Jaučio ženklu, todėl tai ramybės, introspekcijos laikas, metas susitelkti į save. Saulė sudaro teigiamą aspektą su Saturnu, todėl tai įsipareigojimų, atsakomybės, aistros darbui laikas, puikus metas protiniam darbui ir planavimui. Už keleto dienų sulauksime jaunaties Dvyniuose, Venera vis dar sudaro neigiamą aspektą su Neptūnu.
Kiekviena diena yra tarsi nauja serialo serija jūsų gyvenime. Jeigu joje nieko naujo neįvyko tai tarsi senos serijos pakartojimas. Bet įvykiai ne taip dažnai ateina patys. Jei norite kažką gyvenime keisti, pokyčius jūs turite patys į savo gyvenimą atnešti. Pokyčiai tai nėra kasdien kažkas naujo grandiozinio. Jūs tiesiog galite kažką padaryti kitaip – paimti kitokį mezginį, kitokią knygą, pažiūrėti kitokį filmą, eiti kitu keliu į darbą. Taip žmogus mokosi gyventi kitaip, nuolatos keistis. Kitaip – nereiškia kitokią dieną. Pokyčiai yra žmogaus požiūris, sugebėjimas keistis net kai jam atrodo, kad yra įkalintas uoloje. Nėra lengva to išmokti. Aplinkui tiek beprotiškos energijos – abejonės, sumaištis, pyktis, baimė dažnai taip stipriai mus valdo, kad paralyžiuoja bet kokį sugebėjimą keistis. Tačiau nuolatinis bandymas kažką padaryti kitaip, ugdo žmoguje suvokimą, kad jis turi galimybę pats valdyti savo gyvenimą. Na gal tai ne visai tikslus išsireiškimas, nes daug dalykų čia valdyti neįmanoma, tačiau įmanoma išmokti valdyti savo protą ir mąstymą taip, kad prie bet kokiu nepalankių aplinkybių sugebėtum pasikeisti sau naudinga linkme. Net kai viskas aplinkui griūna, žmogus vis dar gali išlaikyti pozityvų ir šviesų požiūrį, automatiškai ir situaciją pakeisti. Labai dažnai žmogus palūžta susidūręs su materialiomis bėdomis ir galvoja, kad jis nieko nebegali pakeisti, nes tiesiog neturi už ką. Tai proto spąstai, nes tikrieji sielos vaistai čia nekainuoja nieko. Buvimas gamtoje nekainuoja nieko. Žvaigždėtas dangus žmogui primena, kad jis nėra vienas visoje visatoje. Švelnus vėjelis tarsi artimo apkabinimas. Medžiai gydo skausmą. Paukščių čiulbesys malšina nerimą. Saulės spinduliai nušviesina tamsą. Gamta priima žmogų tokį, koks jis yra. Be jokių išlygų. Išmokite tuo naudotis ir jūsų siela niekada nebesirgs. Beje, kūno sveikatai tai nėra gera diena, saugokite save, nes gali ir rimtų vaistų prireikti. Taip taip, mūsuose sklando mitas apie išgalvotą virusą. Deja, jis tiek pats išgalvotas, kiek kadaise buvo išgalvotas maras. Nepamirškite – atsargų ir dievas saugo. Jūs galite protestuoti prieš esamą situaciją arba galite saugoti save. Renkatės jūs patys.

O šiam vakarui siūlau pasigaminti kažką iš senųjų mamos receptų, kažką kas primintų skanią vaikystę, išsitraukti konservuotas atsargas. Reikia tikėtis, kad gamta pagaliau taps maloninga ir leis vasaros eigoje jas atnaujinti. Bet šis laikas moko mus nešvaistyti tai naudokime tai ką turime. O moterims šiandien siūlau atsiminti senus laikus ir pasimėgauti vyrų atidaromomis durimis, dovanomis ar pasimatymais, jei turite ilgalaikius partnerius. Na nepriimkite mano žodžių tiesiogiai, aš tiesiog sakau, kad Urano kelionė Jautyje mus moko grįžti prie senųjų vertybių, prie tikrojo moteriškumo. Aš nesakau, kad moterys privalo atsisakyti savo iškovotų teisių, aš siūlau pamąstyti kas yra moteriškumas 🙂
Ramios dienos 🙂

Eiti prie įrankių juostos