Konsultacijos

Gegužės 2 d.

Paskutinis mėnuo buvo tarsi alinanti sausra. Ypač dvasiniu atžvilgiu ir štai šiandien jau sulaukėme lietaus dienos. Nežinau ar iš tikro lys, bet nenustebčiau. Tačiau tas tikrasis lietus vyks žmonių širdyse. Iš ties jautresni žmonės pakankamai gerai jaučia svyruojančius planetų ritmus ir jau vakar vėlai vakare galėjo pajusti atslūgstančią įtampą, ramiau miegoti. Nes ši diena tai lietus po sausros, kuomet galima įkvėpti ozono prisotinto oro ir nors ir lyja, bet lietus atneša palengvėjimą ir nuplauna sausros dulkes. Labai svarbu tokią dieną išgyventi dėkingumo jausmą. Suvokti už ką esate dėkingi. Tai itin svarbus pratimas dvasinėse praktikose. Labai dažnai vadinama magija, alchemija ir pan. yra painiojama su kažkokiais mistiniais gebėjimais, tarkim judinti daiktus, teleportuotis ar pan. Iš ties tai yra dvasinio plano mokslai – sielos transformacijos. Kartais galvoju, kad aš galėčiau apie tai rašyti valandų valandas, bet tada suvokiu, kad to nereikia. Tačiau jei jau pradėjau tai kiekvienas gali mokytis to mokslo, oficialiai jis vadinamas hermetizmu. Ir viskas ką jums reiks daryti tai dirbti su savo  vidumi. Deja, bet paviršutiniškojo pozityvumo neužteks. Žmogaus siela susideda iš begalės dalykų, keista kai ją norima suprimityvinti iki vieno vienintelio pojūčio. Bet grįžtant prie temos – šios dienos praktika išgyventi nuoširdų dėkingumo jausmą. Už ką, kodėl, kaip ir kam kiekvienas turi atrasti savyje pats ir tik sau. Tinkamu laiku atliekamos praktikos duoda didžiulius rezultatus. Ypač veiksminga būtų šią dieną pabūti toliau nuo civilizacijos, kažkur gamtoje, ypač tinka įvairūs slėniai, šalia upių. Arba vietos, kuriose auga kadagiai. Tačiau būti reikia ribotą laiką, kaip sakoma yra geri ir stiprūs vaistai, bet perdozavus jie tampa nuodais. Šiandien labai stipraus poveikio diena, todėl vis tiek didesnę dienos dalį reikia praleisti mieste, nes tankiai gyvenamos žmonių vietos turi visai kitokią energetiką, tiksliau gal būtų pasakyti ją slopina. 

Bet kokiu atveju tai be galo stipri energetiškai diena, labai, tokią dieną jūs kažko galite netekti visiems laikams – meilės, darbo, draugų ir t.t. Visiškai nesvarbu ko, kiekvienam kitaip. Reikia į tai reaguoti labai ramiai, nesipriešinti įvykiams. Tokią dieną pakeičiami „dalykai“. Kitaip tariant tai kas iš jūsų dabar atimama (tai galėjo nutikti ir vakar), artimiausiu metu bus pakeičiama naujos kokybės dalyku. Geresnės kokybės dalyku. Dabar viskas priklauso nuo to kokioje vystymosi stadijoje jūs esate. Jei norite augti ir pereiti į kitą gyvenimo lygmenį bei kokybę, dabar reikia nusiraminti ir laukti to, ko esate nusipelnęs. Mylėkite save labiau – eikite į suvokimą, kad nusipelnėte geriau ir gausite geriau, nes jei įvykį priimsite kaip gyvenimo bausmę, galite būti paliktas antrais metais. Atminkite – neįmanoma kentėti dėl praeities ar ateities įvykių. Nei vieni, nei kiti nebeegzistuoja arba dar neegzistuoja. Jūsų kančią sukelia tik jūsų proto žaidimai su atmintimi ir vaizduote.

Tai tinkama diena „juodam darbui“, tokią dieną žmogus ne tik produktyvesnis fiziškai, bet ir jį labai gerai veikia monotoniškas darbas, tarkim gamykloje prie konvejerio, nes tai išvalo mintis ir į dienos pabaigą netgi gali idėjų kaip pagerinti savo gyvenimą. Taip pat tai tinkama diena keliauti darbo reikalais, vykti į komandiruotes, ypač į užsienį.
https://www.youtube.com/watch?v=nDq6TstdEi8

Eiti prie įrankių juostos