Konsultacijos

Gegužės 18 d.

Savaitės ryškiausiu dariniu vis dar išlieka Veneros – Neptūno neigiamas aspektas, kas reiškia, kad ir toliau verta susilaikyti nuo meilės santykių, naujų pažinčių. Beje toks darinys pavojingas ir vaikams, kurie gali susidurti su seksualiniu išnaudojimu. Taip kad jei koks dėdė staiga taps labai geru jūsų dukrai, pasistenkite verčiau jau vaiką nuo jo atriboti.
Nėra palanki diena bendravimui, galvokite, ką kalbate, šiandien gali tekti savo žodžius atsiimti. Šiandien dažnam gali kilti noras kažką bandyti, išbandyti kažką naujo. Visumoje tai ganėtinai subalansuota diena, itin palanki užsienio politikai. Tokią dieną daugiau dėmesio reikia skirti naminiams gyvūnams, šį kartą kalbu apie gyvulius, tarkim jei auginate avis ar pan.Tai geras laikas burtis Taro ar kitais būdais.
Jei gyvenate vienkiemyje, gamtos apsuptyje, vakarą leiskite ramiai terasoje ar pan. stebėdami gamtą, tik užsidekite lauko šviesas, tamsoje šiuo metu bus nejauku. Pabendraukite su broliais/seserimis, pasistenkite jiems nusiųsti bent lašelį šilumos.
Jei vargina neramių kojų sindromas ar sergate diabetu, šiuo metu galimas pablogėjimas, rūpinkitės savimi.

Dvyniai šiandien bus beširdžiai kitiems, bet savęs tai labai gailės, gal net verks tarsi nekalti kūdikiai.
Saulė keliauja paskutinius žingsnius Jaučio ženklu, Mėnulis – Avine – geras laikas kažką pradėti. Retrogradinė Venera veikia savivertės jausmą, tačiau šiandien tas nelabai jausis, nes vis dar susidaręs Saulės – Jupiterio aspektas kaip tik didina pasitikėjimą savimi, atneša daugiau sėkmės ir nuostabias naujas galimybes. Retrogradinis Jupiteris vers susimąstyti apie gyvenimo prasmę, gydyti senas žaizdas, ypač atsineštas iš vaikystės.

Ar pastebėjote, kad yra tokių žmonių, kurie visada laimingi? Na ne, nebūtinai laimingi, tiesiog tokie, kuriems visada sekasi. Tai dėl Jupiterio. Čia svarbūs du elementai – kad Jupiteris būtų stipriame ženkle – Šaulyje arba Vėžyje, ir stipriame būste – 4 arba 9. Kalbu apie gimimo horoskopą. Vėl gi, ta sėkmė tai sąlyginis dalykas, astrologiniu požiūriu tai žmonės, kurie sugeba stebuklingai išsigelbėti iš pavojingų situacijų, išbrįsti iš bet kokių balų sausi, pritraukia savo charizma minias ir pinigus. Tačiau tai nereiškia, kad jie visada linksmi ir patenkinti savo gyvenimu. Jupiteris atneša išorinę sėkmę. Tą patį suteikia ir teigiamas Jupiterio – Saulės aspektas. Kalbu apie gimimo horoskopą. Šiuo metu danguje toks asektas kaip tik susidaręs kaip rašiau aukščiau – Saulė Jautyje aspekte su Jupiteriu Ožiaragyje. Automatiškai tai šiek tiek didesnės sėkmės laikas. Labai geras laikas tai tiems žmonėms, kurie turi geležinę valią ir nepaprastai pasitiki savimi. Iš esmės tai toks laikas, kuomet turtuolis dar labiau praturtėja. Kitaip tariant fortūna dalina dovanas jau apdovanotiems. Taip pat ši savaitė bus sėkmingesnė Liūtams ir tiems, kurie gimimo horoskope turi planetų Liūto ženkle. Na o jeigu jūsų gimtadienis šią savaitę, jūs irgi galite tikėtis, kad planetos jus apdovanos ypatinga dovana 🙂

O kalbant apskritai, dabar mes gyvename pasirinkimo metu. Pasirinkimo eiti materijos ar dvasiniu keliu. Nei vienas pasirinkimas nėra blogas. Kiekvienam savo. Šiuo metu vieni pasirinks atsiriboti nuo dvasinių dalykų ir gyventi paprastą žemišką gyvenimą, kiti nueis dvasiniu keliu. Jei abejojate, kurį pasirinkti, aš ir vėl rekomenduoju paskaityti knygą Alisa, Stebuklų šalyje.
O šį vakarą išsivirkite trintos sriubos, karšta tiršta sriuba gerai veiks kūną ir sielą. Na, pavyzdžiui, šparagų kol dar sezonas. Ši diena ne dietoms, dabar į sveikata eis ir grietinėlė, netgi majonezas. Naudokitės proga 🙂

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=169443231205604&set=a.107918860691375&type=3&theater

Eiti prie įrankių juostos