Konsultacijos

Gegužės 17 d.

Pamenate, jau rašiau, kad iki spalio turėsime periodą, kuriuo atlyginama už ankstesnius nuopelnus, bet tuo pačiu leidžiama ir bent jau pabandyt pasitaisyti. Tai štai kai kam jau jis ateina…..Jei esate kažko „prisidirbę“ praeityje, net jei tai buvo tikrai seniai (išskyrus tuos atvejus kai tai buvo daugiau nei prieš 30 metų) ir kaltė dar neišpirkta, dabar ateis laikas už klaidas susimokėti. Nors šios kelios dienos bus palankios piktadariams ir jie kaip tik gali jaustis nebaudžiami bei galvoti, kad yra priešingai nei aš sakau. Bet čia jau kaip sakoma iš serijos juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis. Vis tik blogų žmonių pasisaugokite, šiuo metu jiems paskutinė gulbės giesmė. Taip pat tai nepalankus laikas įvairiems konkursams, ypač muzikos, meno srityje. Na bet Eurovizija mums jau pasibaigė, o TV šou atrankos dar lyg ir neprasidėjo 🙂 Na bet kokiu atveju jei šiomis dienomis norėsite sudalyvauti karaokė dainų konkurse ar pan., verta būtų nuo šių veiksmų susilaikyti.

Na o kalbant konkrečiai apie šias dienas, apie šį savaitgalį tai rekomenduotina kalbėti kuo mažiau, bes tokiomis dienomis lengva „prisikalbėti,“ pasakyti per daug. Todėl bendrauti geriau mažiau, o pasinaudoti vėl geru laiku pirkiniams ir verčiau leistis į naujos suknelės paieškas. Sėkmingos spalvos – balta, žalia ir mėlyna.

Tai geras laikas keliauti, ypač oro transportu, todėl galite drąsiai griebti paskutinės minutės pasiūlymą, net jei planavote visą savaitgalį praleisti lovoje.

Avinas šiomis dienomis elgsis neapgalvotai, jausis jaunas ir laukinis, net jeigu jam 96.

Jautis bus kerštingas, šiek tiek palauks kol suveiks karma, bet kadangi kaip jau rašiau, šiomis dienomis „karminis“ atpildas dar neateis, Jautis pats imsis įkūnyti karmą.

Dvyniai kalbėsis su savimi, garsiai, juos užplūs tiek daug minčių, kad jos tiesiog nebetilps galvoje ir veršis į išorę garsiai. Todėl aplinkiniai suabejos jų dvasine sveikata.

Vėžys įsimylės, na sakyčiau kažką gal ne visai tradiciško. Didžiuosis savimi, kad jam nerūpi mylimojo pinigai (jų nebuvimas) anei socialinis statutas. Be abejo, visi žmonės lygūs, vis tik jeigu esate banko vadovė, pamąstykite ar tas romantiškai žavus valkata tikrai jums tinkama partija.

Liūtas šiuo metu bus valdingas. Ir jam seksis. Jis visur bus Nr. 1. Niekada nebus Nr. 2. Saugokitės šiuo metu Liūtui tapti konkurentu į Nr. 1, nes jūsų tiesiog neliks.

Mergelė bus tikrai bjauri. Nusimes visas savo apsimestinio dorovingumo kaukes. Ir dar bus pasibaisėtinai išranki. Žodžiu, parodys savo tikrą veidą.

Svarstyklės taps tikru naktiniu košmaru savo išrinktajam. Pamirš netgi įgimtą stiliaus jausmą.

Skorpionas nusivils meile. Jis suvoks, kad meilė tik žaidimas, o melas naujoji tiesa. Ir su džiaugsmu puls žaisti.

Šaulys ginčysis kaip išprotėjęs. Pats teigs, kad jis nesiginčija, jis tiesiog aiškina, kodėl yra teisus.

Ožiaragis jausis kažkuo tokiu kaip pasmerktu mirti superagentu ar panašiai. Meilė jį skaudins, už teisybės sakymą ne vietoje ir ne laiku ne vienas norės tiesiog nudėti. Apskritai Ožiaragio visi nekęs. Pagrinde todėl, kad dabar jis eilinį kartą nuspręs būti savimi. Na tikrai tai bus per daug nepriimtina.

Vandenis tiesiog nusispjaus į visus ir žiūrės tik savęs.

Žuvims išmuš triumfo valanda. Jo, dabar kažkas kas anksčiau nevertino ir nepastebėjo, įžvelgs jų puikumą. Ką darys Žuvys? Na tai neprognozuojama. Greičiausiai iš laimės pamirš visas nuoskaudas ir suteiks tūkstantis kelintąjį šansą.

O šiaip tai geras laikas svajotojams, jūsų mintis gali jūs nukelti į begalinius tolius, kitas planetas, ypač miego metu ir tai bus nepakartojamos patirtys po kurių nesinorės grįžt. Tai nėra tinkamas laikas kaupti naują informaciją. Dabar tinkamas laikas vidinėms transformacijoms, naudojant tai ką turite. Dabar netinkamas laikas siekti rojaus žemėje, ekstazės ir panašių dalykų. Dabar laikas augti. Šių dienų šūkis galėtų būti per kančias į žvaigždes. Neskaitykite, užsiimkite dvasinėmis praktikomis.

Gero savaitgalio!!!

https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2019/05/16/news/nepasitikejimo-debesys-tirsteja-perspejo-kad-banko-vadovo-liezuvis-per-ilgas-10374081/?fbclid=IwAR3Y_Jmtflz93aotfePV8HgH1-gUspr8PxZ54J4WCxT_rMFm8NpeIPzegZE
Eiti prie įrankių juostos