Konsultacijos

Gegužės 16 d.

Gera diena rūpintis augalais, ypatingai kambarinėmis gėlėmis – šios dienos darbai duos puikius rezultatus, gėlės klestės. Šiandien tinka namuose pasisodinti mirtą, nes tai jos diena ir tai augalas, kuris valo namų atmosferą. Tai ne tik mirtos diena, tai ir druidų diena. Taigi jei kas seka šiuo tikėjimu (nėr labai rekomenduotina tuo užsiimti), tai tinkama diena apeigoms bei ritualams pagal jų tradicijas.
Tai geras laikas studijuoti mediciną, ypač dietetiką. Na visų pirma šių sričių studentams laikas palankus, tačiau ir šiaip savarankiškai galima keletą straipsnių paskaityti ar pan., šiandien galite atrasti labai veiksmingų patarimų sau. Reikia gi kažkuo nauju užsiimti, nes apsipirkimams geras laikas jau baigėsi, dabar kaip tik apsipirkinėjimas bus nevaisingas, tokią dieną tuščiai ieškoma ką čia gero nusipirkti, nelabai žinoma, ko norisi ir rezultatas būna nieko arba nieko gero.
Vakar minėjau, kad diena yra velniška ir kodėl, tai šiandien nebesikartosiu, tik primenu, kad nors efektas jau silpnėja, vis tiek tai dar tas pats laikas. Be to jau silpnesnis teigiamas poveikis, todėl ir diena daug kam gali būti prastesnė arba joje bus 10 – 20 labai prastų minučių tiesiog, po kurių galvoje ims siautėti nedisciplinuotas chaosas. Būkite atidūs savo mintims – kontroliuokite jas, neleiskite nevaldomai siautėti, eikite pamedituoti ar pan., jei situacija tampa nekontroliuojama. Tai įmanoma bus suvaldyti nes Saulė šiuo metu sudaro teigiamą sąjungą su Plutonu ir nors tai labai trumpalaikis efektas, vis tik jis leidžia mąstyti žymiai aiškiau nei įprasta. Automatiškai tai leidžia kontroliuoti ir vidinį chaosą, jį nuslopinti.
Tai prastas laikas tvarkyti dokumentus, užsiimti bet kokia veikla, susijusia su dokumentais. Tokiu metu įveliamos techninės klaidos ir vėliau tenka viską tvarkyti iš naujo arba situacija tampa nepataisoma.

Eiti prie įrankių juostos