Konsultacijos

Gegužės 15 d.

Puikus laikas danguje, gaila, kad ant žemės ne visai taip pat. Nes tokią dieną reikia vykti į piknikus gamtoje su šeima ir ypač vaikais, žoleles rinkti. Bet nesėdėsi juk pievelėje šaltyje ir lietuje, tai tokį vakarą vis tiek gerai paskirti šeimai, pavyzdžiui, rankdarbiams kartu su vaikais. 
Šiandien reikėtų susilaikyti nuo pirkinių, nes norėsis pirkti daug, o skaičiuoti ne, taigi lengva išmėtyti pinigus ten, kur kitą kartą praeitumėte nesustodami. Geras laikas visada turi ir savus minusus – žmonės per daug atsipalaiduoja ir masto ai gal tiks. Konkretus periodas pasibaigia, o tada lieka apgailestavimas kur dėti krūvą bereikalingų tarkim batų ir mintys kaip gerai būtų, kad vis tik geriau būtų buvę pinigai sąskaitoje. Tas pats galioja ir atostogaujantiems, tokią dieną norisi visko per daug, todėl produktyviausia ją išnaudoti darbui, kuris seksis, kaip sakoma dirbti niekada nebus per daug, o štai per daug malonumų retai kada išeina į naudą. Kadangi tas malonumų poreikis reikšis ir mityboje, šiandien reikia valios ir sąmoningumo, pavyzdžiui, pyragėlį pakeiskite kriauše. O grįžtant prie darbo, tai diena tikrai gera tuo, kad ši diena gali atrodyti nieko ypatingo, tačiau lemti jūsų geresnę darbinę ateitį. Tarkim šiandien jūsų vadovas priims sprendimą jus paskirti į geresnes pareigas vos tik jose dirbantis kitas žmogus už dviejų savaičių išeis į pensiją. Tiesa, tai jūs ir sužinosite tik vėliau. Tačiau būtent šiandien reikia ypatingai stengtis, todėl kad kaip sakoma šiandien galite „kristi į akį“. 
Tai ne tik gera diena darbui, laikoma kad tokią dieną dievai saugo savo išrinktuosius, kitaip tariant diena pažymėta apsaugos ženklu. Be to, tokią dieną dievai kalba per sapnus, todėl jei miegosite dieną arba kai miegosite ateinančią naktį, galite susapnuoti pranašišką sapną. Nors gal reiktų sakyti atvirkščiai – jei susapnuosite ryškų, įsimintiną sapną, žinokite, kad jis pranašiškas ir pabandykite iššifruoti jo simboliką.
Dažnai mes skirstome žmones į stiprius ir silpnus. Tačiau silpnumas yra tik pasiteisinimas. Kiekvienas žmogus turi pasirinkimą – būti auka ar būti kovotoju. Ypatingai tas galioja moterims, kurios visos be išimties gimsta silpnomis. Ne veltui nuo seno moteriška lytis yra vadinama silpnąja. Tačiau jos užgrūdinamos gyvenimo kelyje. Kiekvienas iššūkis, kiekviena kliūtis skatina moters dvasinį, emocinį ir intelektinį augimą. Tiesiog vienos pasiduoda, o kitos iškelta galva ir begalinėmis valios pastangomis juda į priekį per visas audras. Vieną dieną tokios moterys tampa „karėmis“, dvasinės armijos dalimi. Jos nusimeta mamų, žmonų, mylimųjų roles ir palieka tik kovotojomis. Tai nėra toks neįprastas reiškinys, tokie procesai vyksta ir vyrų gyvenime, tik tai neatrodo keista ir neįprasta, nes vyrai visi gimsta stiprūs, tik gyvenimo eigoje renkasi įvairius kelius. Aš nevertinu, kuris kelias yra geras, o kuris yra blogas. Aš tik įvardinu kelius tiems, kurie pasiruošę klausytis ir išgirsti. Jei jūsų nebetenkina dabartinis gyvenimas, gal tiesiog atėjo laikas rinktis naują kelią?

Eiti prie įrankių juostos