Konsultacijos

Gegužės 15 – 17 d.

Na ką, sulaukėme savaitgalio. Laikas atsipalaiduoti, lengvas serialas su mistikos elementais dabar pats tas. Kaip ir apsipirkinėjimai, išpardavimų naršymas – tinka ne tik papildyti garderobą, bet ir kokybiškus, ilgaamžis rakandus virtuvei pirkti, pavyzdžiui, naują kokybišką kepimo formą. Tinka lankyti kapus, tokiu metu išėjusieji linkę mus prisiminti, gali neduoti ramybės per sapnus. Geras laikas romantiškai nuotraukai, turiu omenyje ne su partneriais, o su gėlėmis ar pan. Apskritai padovanokite sau gėlių, gėlių žiedai gerai veiks.
O štai rankdarbiai, mezgimas gali erzinti arba velsis klaidos. Gali erzinti vaikai, kuriems dabar ypač trūks laisvės, mokytis noro nebus.
Aviną erzins žmonės, nesilieskite prie Avino, jei norite likti gyvi. Jautis bus jautrus, bet geras, pats visko bijos. Dvyniai nebus nusiteikę bendrauti. Vėžys irgi, bus mandagiai supergynybškas. Liūtas bus pozityvus kitų atžvilgiu, na gal šiek tiek skeptiškas. Mergelė jausis tobula, į kitus žvelgs kaip į nevykėlius. Svarstyklės aktyviai bendraujančios, bet saugos savo erdvę. Skorpionas bus pozityvus kaip niekad kitų atžvilgiu. Šaulys bus tiesiog nuostabus. Ožiaragis neturės aplinkiniams laiko. Vandenis nieko neprisileis. O Žuvys pačios reikalaus dėmesio.

Saulė vis dar Jaučio ženkle, bet Dvynių sezonas jau visai čia pat. Mėnulis keliauja Žuvų ženklu. Jupiteris pradėjo retrogradinį judėjimą, taigi pats laikas peržvelgti savo vertybių, tikėjimų sistemą, veikimo ir gyvenimo būdą. Laikas atsikratyti negerų dalykų, pavyzdžiui, negatyvaus mąstymo, valgymo priepuolių,. Dabar laikas tvarkyti savo gyvenimą. Jeigu dabar intensyviai dirbsite su savimi, pasibaigus Jupiterio retrogradiniui judėjimui rinksite gausų derlių. O jis baigsis rugsėjo 12 d. Saulė sudarys teigiamus aspektus su Plutonu ir Jupiteriu, todėl dabar stipriai veiks pasąmonė, nukreipdama mus teisingu keliu.Retrogradinė Venera vis dar sudaro neigiamą aspektą su Neptūnu, taigi merginos saugokite savo savigarbą, ją lengvai sutrypti gali koks Žuvų berniokas.  Tokiu metu kyla kvailos mintys parašyti seniai iš gyvenimo išbrauktam jus pažeminusiam vyrui. Tai dienos, kuomet reikia stengtis pakilti aukščiau to, aukščiau visko.
Beje, šiemet mūsų laukia labai magiška Joninių naktis, kurios metu Jupiteris vėl sudarys tikslią konjunkciją su Plutonu. O patį vidurnaktį vainikuos teigiamos Veneros ir Mėnlio bei Marso ir Jupiterio sąjungos. Taigi atidėkime meilės reikalus iki jos 🙂 O kol kas linkiu išlikti stipriems ir neprarasti savęs 🙂 Ačiū, kad skaitote, ačiū, kad palaikote, ačiū už šiltus atsiliepimus.  Pasidarykite skanų sumuštinį ir įsijunkite serialą, jūs tikrai nusipelnėte skanios ir malonios akimirkos.
O suaugusiems vaikams, vis dar gyvenantiems su tėvais, šį savaitgalį siūlau skirti daugiau jiems dėmesio, pavyzdžiui, surengti šeimos vakarienę, pagaminti maistą, gražiai paserviruoti stalą. Jie to nusipelnė 🙂
Gražaus savaitgalio 🙂


https://www.youtube.com/watch?v=EwGIT_nALqg

Eiti prie įrankių juostos