Konsultacijos

[:lt]Gegužės 14 – 16 d.[:]

[:lt]Iš vienos pusės pasiekėme visai neblogą savaitgalį, sunkesnis gali būti sekmadienis. Iš kitos pusės, tai tarsi sakurų žydėjimas krentant bomboms. Makabriškai gražu. Mes jau stojome į finišo tiesiąją, kitaip tariant judame į didžiausią Saturno – Urano aspekto suartėjimą. Aš labai daug kartų rašiau kas gali nutikti tuo metu, todėl kaip ir nebematau reikalo kartotis. Mūsų laukia sunkus birželis. Gegužės 23 d. Saturnas pradės retrogradinį judėjimą ir išjudėsime galutinai kaip sakoma. Bet nelaukiant ir to laiko, jau juntami negatyvūs reiškiniai – kovos tarp Izraelio ir palestiniečių, bundantis Černobylis, o deserto viršūnėje papuošimai – covid liekamieji reiškiniai. Aš nežinau ar bėra dar išlikusių tamsuolių, kurie iki šiol tiki, kad covid išgalvotas. Bet net ir tiems, kurie sako tai čia tik sloga, ateina prastos dienos. Pasirodo ta sloga palieka sunkius šalutinius reiškinius. Kas šiai dienai jau įrodytas faktas. Aš visai neseniai rašiau, kad žmonijos laukia nevaisingumo banga ir jūs klausėte ar tai negali būti susiję su skiepais. Bet kaip matome šiai dienai problema gali kilti iš paprasčiausios „mechanikos“, nes moksliniai tyrimai rodo, kad covid persirgę vyrai gali susidurti su rimtomis erekcijos problemomis kas toli gražu nėra tik netektas malonumas. Tai siūlyčiau abejojantiems ar verta skiepytis susimąstyti, gal vis tik verta.

Eikime labiau link savaitgalio. Tai geras laikas bendravimui šeimoje, aktyvumui, todėl siūlyčiau šias dienas išnaudoti smagiai visa šeima gamtoje važinėjantis dviračiais. Tik labai saugokitės erkių, tokiomis dienomis jos kraugeriškai suaktyvėjusios bus.Taip pat tai puikios dienos sodinti ir sėti. Tai geras laikas ir darbui, nors ir savaitgalis. Tinka prašyti nedidelių privilegijų, pavyzdžiui, išskirti asmeninę spintelę drabužiams. Geros dienos odos procedūroms – užsitepkite veido kaukę, gerai išsimiegokite – drąsiai galima ir pietums prigulti, po to užkąsti ant jūros ar ežero kranto malonioje draugijoje ar su knyga. Saulė sudaro teigiamą aspektą su Neptūnu, taigi ir patingėti reikia sau leist. Taip pat jūs galite pažiūrėti savo gimimo brėžinyje, kokiame būste tranzuoja pas jus Neptūnas šiuo metu bei kur tai daro Saulė ir veikti būtent tose srityse. Iš esmės šio savaitgalio moto būtų: šeima, draugai, miegas, juokas, apsikabinimai, gražūs atsiminimai.
Šiomis dienomis mūsų laukia ir Šeimos gynimo maršas. Tipiškas renginys Saturno – Urano dariniui. Senis Saturnas iš visų jėgų bando maištauti ir laikytis įsikabinęs sustabarėjusių atgyvenų, elgiasi agresyviai, bet čia tik laiko klausimas, kada jis bus prarytas Urano. Nors diena tai, sakyčiau, tarsi tyčia parinkta tinkamiausia iš visų įmanomų 😀 Bet iš esmės čia toks dalykas, kuris gimė pasmerktas mirti. Tokius reikaliukus reikia prasukinėti tikrai ne Vandenio sezonu. Ir aš kviečiu prijaučiančius pagalvoti ar tikrai normalu, kad šeimas ginti stoja teisti už finansinius nusikaltimus bei savo šeimų nepuoselėjantys žmonės. Čia kažkas tokio kaip kad vagis dirbtų banke.

Šiomis dienomis su Avinu verčiau neiti į pasimatymus, nepradėti santykių. Avino egoizmas bujos kaip geriausiomis trąšomis laistomas. Kumščiai irgi niežtės. Na bent jau nusmailintas kaip durklas liežuvis.

Na o pabaigai noriu pasakyti, kad sunkiais laikais reikia nepamiršti, jog kiekviena kova mūsų gyvenime šlifuoja mus kaip deimantus ir paverčia mus tuo, kuo mes esame. Dėkoti galima ir už sunkius laikus, nes jie mus užgrūdina.

https://news.sky.com/story/covid-19-can-infect-penis-tissue-and-could-lead-to-erectile-dysfunction-study-12304902[:]

Eiti prie įrankių juostos