Konsultacijos

Gegužės 13 d.

Nauja savaitė prasideda puikiai. Tačiau ramios dienos turi savo minusų – mes tampate abejingi kitų problemoms, taikesni, tačiau tai lemia ir tokius dalykus kaip abejingumas politiniam gyvenimui, sprendimų, kurie svarbūs mums visiems priėmimui. Gal tiksliau būtų pasakyti, kad žmones lengvai patrauks įdomūs, rėksmingi dalykai, tačiau nedomins sudėtingesni, kur reikia pamąstyti. Todėl tokiu laiku laimi ryškiausi, paprasčiausi dalykai, o paskui žmones apima nusivylimas. Tai aš siūlyčiau šią dieną apmąstyti savo vertybes, apgalvoti ką man reiškia žodis tėvynė, kiek man svarbu priimami politiniai sprendimai ar aš irgi esu viso to dalis. Ir tada dar kartą apgalvoti savo pasirinkimus, ar tikrai jie tokie, nes aš taip galvoju, gal tiesiog seku minia ir nusiteikti būti pilietiškesniu, jei šį kartą praleidau balsavimą, kitą kartą būtinai nueiti. Tai irgi tobulėjimo diena, tačiau ne dvasinio, o žemiško. Tokią dieną turime mokytis būti patriotais ir piliečiais. Šiandien puikus laikas priimti sprendimą dėl balsavimo ateinančių rinkimų antrame ture. Besidomėdami kandidatais, jūs galite suprasti, kad vienas ar kitas pasirinkimas nebuvo teisingas ir dabar reikia nuspręsti naujai. 

Tokią dieną būtina save apdovanoti už ankstesnius vargus, puikus laikas apsipirkinėti ir padovanoti sau naują sijoną bent jau. Dienos sėkmės „spalva“ – rytietiški raštai, juodos ir auksinės spalvos deriniai.
Kaip ir minėjau, tai puiki diena, daugelis džiaugsis išaugusiu energijos kiekiu. Tačiau kaip ir minėjau – geros dienos irgi turi savus efektus. Liūtai, Jaučiai bei Avinai šiandien vampyraus, ypač energetiškai. Ožiaragiai, Mergelės ir Šauliai šiandien būs tikri grobuonys bei naudosis tokiu laiku ne tik pasiekti naudos sau, bet ir sunaikinti savo priešus. Dvyniai, Skorpionas ir Svarstyklės bus tarsi demonų apsėsti – tiesiog begėdiškai piktybiški. Ir tik Žuvys, Vėžiai bei Vandeniai tokiu laiku ne tik kad nenusileis iki žmogiškojo purvo, bet dar ir bus geresni nei visad – pasiaukojantys ir trokštantys daryti gerus darbus.
Tai netinkama diena astrologijos mokslams ir savarankiškiems tyrinėjimams, tokią dieną žmogui viskas atrodo netikra arba jis per daug fantazuoja ir susidaro iškreiptą situacijos vaizdą. Tokią dieną galima lengvai įsivelti į tuščius ginčus su skeptikais. 
Kalbant apie dvasinį tobulėjimą, šiandien yra pagoniškųjų religijų diena. Jei save kažkuriai jų priskiriate, šiandien reikia aukoti ir melstis savo dievams.

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/balsavimas-baigesi-ar-ivyks-referendumai-del-dvieju-konstitucijos-straipsniu-pakeitimo-56-1143476?utm_source=15min.lt&utm_medium=news&utm_campaign=shortlink
Eiti prie įrankių juostos